Unibel Sp. z o.o.

Elbląg

Opinie o Unibel Sp. z o.o.

Klosss...

Praca praca, a zarobki do Du...y

Dani.....

Poszukajcie lepiej innej firmy.Szkoda czasu,kariery to tu nie zrobicie ! no chyba że dupowłazem :):):)

Tomersss...

Odradzam i tyle

Kolba

Pracowałem. Zarobki tragiczne - Sporo obietnic i tylko obietnic. Taka kolejna prywatna firemka co mnóstwo obiecuje. Szkoda bo sporo ciekawych ludzi odeszło w poszukiwaniu normalnej pracy. Szukajcie innych pracodawców - zarobki tragiczne !

Elektron

Odradzam

TO JA

Poszukajcie innego pracodawcy. Bardzo małe zarobki.Firma słaba - odradzam

Pozornie wszystko OK, jednak aby zarobić symboliczne minimum to trzeba mieć mnóstwo nadgodzin. Tragedia przy wypłacie !!!! - to delikatne określenie. Potwierdzam to co napisał BOND.

BOND

Zarobki małe, bardzo małe. Kolejna firma w Elblągu, która żeruje na trudnej sytuacji rynku pracy. Odradzam !!!!

Zostaw opinię o Unibel Sp. z o.o. - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unibel Sp. z o.o.