Drewlas s.c. Bogumił Lewandowski Aniela Lewandowska Beata Nawrocka

Adres: Dworcowa N/N, 44-295 Sumina

NIP: 6422182972 REGON: 273369914

Drewlas s.c. Bogumił Lewandowski Aniela Lewandowska Beata Nawrocka

Opinie o Drewlas s.c. Bogumił Lewandowski Aniela Lewandowska Beata Nawrocka

Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja Drewlas S.C. Bogumił Lewandowski Aniela Lewandowska Beata Nawrocka ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Drewlas s.c. Bogumił Lewandowski Aniela Lewandowska Beata Nawrocka - Sumina

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewlas s.c. Bogumił Lewandowski Aniela Lewandowska Beata Nawrocka