Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Grażka 664

Są teraz przyjęcia do pracy ?

nikt
@Grażka 664

Przyjęcia są cały czas

Koleżanka
@nikt

Przyjęcia są bo nikt nie chce tam harować jak koń

Janusz

Oddam konia w dobre ręce

Jaka jest wyplata opowiedzcie ?

nikt

Hmmm
@nikt

Chyba z przepustkami

Ona poezja

Ja mam już spokój.Po co mi endoproteza stawu biodrowego na starość a na to się zanosilo.Pracowalam w tym zakładzie kilka lat na hali A. Nerwowka okropna zawsze po przyjściu z pracy musiałam na odprężenie napić się lampkę wina.Wyjechalam do Gdyni i jestem szczęśliwa.Prace mam dobrze płatną i czerpe radość nareszcie robię to co lubię i jeszcze czerpe korzyści . Pozdrawiam dziewczyny które tam jeszcze pracują.

Jak najdalej od Marelli
@Ona poezja

Mam to samo. Zwolniłam się z tego (usunięte przez administratora) po wielu latach, i to była jedną z najlepszych decyzji w sprawach zawodowych. Spokój w pracy obecnie, lepsza kasa i brak wysłuchiwania od jaśnie oświeconych majsterków czy kierowniczków jak to ciągle źle jest bezcenne. Ta firma to (usunięte przez administratora) i tak będzie póki najważniejszym kryterium rozwoju będzie to jak głeboko się potrafi wyjść w kakao przełożonemu.

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Antek

Szanowne kobiety, Dzisiaj obchodzimy '' dzień spódnicy'' Każda z was powinna przyjść do pracy w spódniczce , obojetnie jaki krój i styl oraz kolor.

Azalia

Czy ktoś wie jak jest z przepisami bhp dotyczącymi jedzenia przy komputerze podczas korzystania z niego? Pytam bo widziałem pewną panią na a która często zwraca uwagę innym, która smacznie sobie coś zajadała przy kompie. Taka anegdota szyba ma do siebie to że widać co się dzieje za nią.

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
@Azalia

Przepisy BHP w tej sytuacji stanowią jasno, wg kodeksu pracy w rozdziałach dotyczących Bezpieczeństwo i higiena pracy (art. 207-237) dotyczących spożywania posiłków przy komputerze: Art. 207.§ 1. "Jeżeli pracownik spożywa przy komputerze bułkę lub kanapkę z salcesonem, szynką, lub serem to nie stanowi to zagrożenia, natomiast gdy w bułce lub kanapce znajduję się pomidor lub ogórek zielony istnieje realne ryzyko wypadnięcia i upaćkania klawiatury"

Śiur
@Azalia

Muuuheheheh chodzi chyba o blondyne, też widziałem jak szama przed monitorem i klika. To się chyba nazywa hipokryzja :))) pozdraaaaaaaawiam wszystkich którzy czepiają się innych a sami dają zły przykład:))))))))))))

Leon z Kielc
@Azalia

Czegoś nie jarzę, przecież ona nie siedzi tam sama, jest chyba jej szef. To teraz pytanie pojawia się: 1. Był i toleruje takie zachowanie ? Potwierdzając tym samym powiedzenie co wolno wojewodzie.......? 2. Brak odwagi na zwrócenie uwagi, czy tez brak wpływu na szeregowego prqcownika? 3. Pokazówa- typu ja mogę ? 4. Hipokryzja jak to ktoś wspomniał czyli zwracam uwagę innym ale nie patrzę na to co robię? 5. Mogę więcej, kto mi zwróci uwagę? 6. Szef nie widział? Wkurza takie coś

Jarzębina
@Leon z Kielc

Wydaje mi się że to tylko pokazuje jakie podejście ma pracownik do szefa. Skoro dział zajmuje się tym czym się zajmuje, a pracownik sam łamie zasady to proszę Hahah. Nawet jak je ma przełożonego w zasięgu wzroku ale gdzieś jest to jeżeli ktoś się z nim liczy zachowuje się jak trzeba, a tym bardziej jak ktoś ma np miejscowkę na wprost drzwi, i tyle czasu tu robi. Niestety zdarzają się osoby które traktują przełożonego jak janusza, a otoczenie jak folwark

Telenowela
@Jarzębina

Zwykle czepianie się z Waszej strony

@Leon z Kielc

To z rozpaczy. Nikt nie jest w stanie unieść takiego brzmienia bez wspomożenia. Niektórzy ze wspomożeniem nie mogą, więc wara do tego. Każdy orze jak może.

Już wyjaśniam
@Azalia

Już śpiesze z odp. W związku z Covidem, wyszło zalcenie aby pracownik biurowy w miare możliwosci jadł przy swoim biurku. Pozdrawiam

Jop
@Już wyjaśniam

No ale chyba nadal nie można w jednej chwili jesc i pisać na klawiaturze albo posługiwać się myszka!! Jedzenie przy kompie m, a jedzenie i obsługa komputera w tym samym czasie naraz to dwie różne sprawy. Brak chigieny moim zdaniem

Odp
@Jop

To juz jest indywidualna kwestia kultury osobistej i wychowania. Jak chce miec nasrane pasztetu w klawiaturze i tłustą mysz. To co ja moge.

Poradźcie tę firmę dla pracy ?

ona poezja

Palarnie są otwarte - super ale trzeba jeszcze otworzyć mini bar dla alkoholików oraz punkt socjalny dla narkomanów i wtedy można walczyć o ''złoty medal '' Ja wierzę ,że się uda !!!

Jad
@ona poezja

Trochę słabo że się ugieli i otworzyli palarnie. Żedua

Ktosik
@Jad

Jestem osobą nie palacą , ale trzeba też zrozumieć ludzi którzy pala. Każdy ma swój naług i mi osobiście to nie przeszkadza jak ktoś ma ochotę palić proszę bardzo. Uważam, że lepiej na palarni niż mieliby to po ubikacjach robić.

Ceniąca humor
@Ktosik

A Twoim nalogiem jest pisanie bzdur z błędami ortograficznymi hehe

Rampampam
@Ktosik

A co mnie nałogi czyjeś obchodzą? Kazał ktoś się uzależniac od palenia? Jak ktoś inny uzależnil się od chlania albo ćpania to też pracodawca ma to uszanować?

Ktosik
@Rampampam

A powiedz mi w czym przeszkadza Ci palarnia ? Alkohol i ćpanie o czym Ty w ogóle mówisz? Wypowiedzenie swojego zdania kazdy ma prawo. Wez pod uwagę ze palarnie na terenie zakladu sa ile lat. Poza tym lepiej ze pala na dworze a nie po kątach...

Ja I on

O co chodzi z keepowiczami6?

Depresja szalonego konia

Jak tam ludziska ? Spoko ? Cieszyta się w robocie?

Podobno następne 2 osoby wczoraj z covid? Dziś 5 osób na kwarantanne A reszta?

Xxx

Jedna potwierdzona wczoraj i cztery osoby na kwarantannie, ktore z nią współpracowały, nie siejcie fermentu. Osoba ta od 30.09 nie była już w pracy.

TenTego
@Xxx

Ta jasne, proponuję iść na w/w wydział i się dowiedzieć jak było naprawdę a nie oficjalna wersja ????

Antek

To nie jest sianie fermentu ,a prawda jest taka ,że dużo osób przychodzi do pracy ze stanem podgorączkowym ,siąkają ,smarkają ale do lekarza nie pójdą.Jeszcze pracują 12 godzin.Ludzie praca nie ucieknie jeszcze zdążycie zarobić dodatkowe pięniądze ,dlaczego jesteście tacy zachłanni za pieniędzmi a nie dbacie o swoje zdrowie. Nie ma ludzi w pracy niezastąpionych ,a z tego wynika ,że jesteście wołami roboczymi !

Kiep

23 przypadki Covid potwierdzone w zakładzie i jakaś dziwna cisza nikt nic na ten temat nie mówi

Spe
@Kiep

Wiesz coś więcej to pisz???

Lusia

A na którym zakładzie?

TenTego
@Kiep

Narazie jest 1 potwierdzony przypadek.

siła spokoju

gratuluje wszystkim podwyżek, odrazu forum ucichło i wszystko jest pięknie, a związki mają ze 3 lata plaży :DD

Zenek
@siła spokoju

jakich podwyżek? bo na L4 jestem i nic nie wiem...

Dorota
@siła spokoju

Zobaczysz jak sobie odbija tę podwyżkę przy premii grudniowej.

Nio

Minimalna wzrosła do 2800 od 2021,nie chcieli się ośmieszać chyba

Alicja

@siła spokoju ile było tych podwyżek ?

Tajemniczy Lokford

Czy ktoś wreszcie coś zrobi z przerwami na hali C? A raczej z problemami o doproszeniem się o nie? Ja nie widzę innej opcji niż info do ZZ plus skargi do skrzynek. Co może kierowniczek nie wie że jest takowy problem?

Grzegorz
@Tajemniczy Lokford

Ale co związki mają robić w tym kierunku oni mają przerwy........najważniejsze ze wykresy się zgadzają i produkcja idzie

Pesymistka

Witam to jeszcze raz ja ! nie dam za wygraną Chodzi o przyjęcie mnie do pracy może być nawet z agencji pośredniczącej pracy. Jak wspomniałam jestem w trudnej sytuacji co z tego że mam te 500+ ? i czworo dzieci na utrzymaniu. Szukam tez partnera do opieki nad dziećmi piąte w drodze. Próbowałam szczęścia jako opiekunka osób starszych pierw w kraju a konkretnie w Bytomiu. Tam opiekowałam się rodziną : prababcia z alzheimerem,babcia z demencją,ojciec z kiłą i matka z żółtaczką. Wszyscy mieli niebieskie karty i nadużywali alkoholu.Nie wytrzymałam przerosło mnie to wszyscy tam mieli kuku. Rzuciłam to i wyjechałam do Niemiec , tam była podobna rodzinka gdzie stary dziadek obsrywał sie bez przerwy i jeszcze po kolacji kazał smyrać się po worze. Miałam dość ,jeszcze do tego w trakcie śniadania dla zabawy oblewali się herbatą. Zjechałam i jestem bez środków do życia. W moim CV wykształcenie podstawowe niepełne ale za to kurs na wózki widłowe ,kasy fiskalne i udało mi się zrobić kurs spadochronowy na Balicach w Krakowie.Ogólnie jestem robotna nawet moge pracować na stołówce zakładowej bo ten kto co nie zje to przyniose do domu. Z tym zakładem chcę się związać na dobre i na złe.

Max

Co za sebix. Czytać ze zrozumieniem w podstawówce nie nauczyli, czy miałeś wypadek i „wyj...” się na głowę? Spoko Seba, ta odpowiedź nie była do ciebie

Oranżada

Stało się!! W przyszłym roku wzrasta płaca minimalna. Teraz będzie 2800brutto, czyli prawie 2100 na rękę. Ile zarabia się w al? Oczywiście będą jakichkolwiek nadgodzin (tak wiem, to abstrakcja) Czy to oznacza że będziemy zarabiać najniższą? Haha na bank będzie jeszcze więcej chętnych

Seba
@Oranżada

Nie wiesz o co chodzi ? To ja ci powiem. Nasz rząd dąży do tego żeby każdy czy to robol, sprzątaczka, ochroniarz itd zarabiał tyle samo. Do tego to wszystko zmierza !!! To prawda że nikomu nie będzie się chciało zapierd.w takim AL za troszkę więcej niż najniższa. TAKIE CZASY CHETNYCH NIE BĘDZIE!!!

Poldek
@Seba

A może raczej politycy dążą do tego żeby ktoś nie dorabiał się na twoim grabie, płacąc ci 1600zł a samemu zarabiał gruba kase?

Ar4ek

Lipa chciałem przyjść do was do pracy ale dojazd to masakra z Będzina jak nie ma auta.

loco

Jakby kogoś interesowało to są poszukiwane osoby na stanowiska monterów lamp, praserów tworzyw czy ustawiaczy wtryskarek. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu pod tel 32 29 60 230 lub 32 2960129 lub przesłania CV (usunięte przez administratora)

Przeżywający szok
@loco

Może lepiej płacić więcej? Kiedyś ALP płacilo mega więcej w porównaniu do innych zakładów, wtedy nie było problemu z brakiem ludzi. To firma decydowała kogo chce a kogo nie. Problemem nie jest wydaje mi się brak osób poszukujących pracy, ale to że za takie same lub nawet większe pieniądze jest praca w innym miejscu. Czy bierzecie pod uwagę to ile wydajecue na szkolenie nowych i na np ewentualne problemy związane z nowymi typu braki selekcja itp? Za niedługo jesień, przeziębienia- l4, szkoła- opieki w przypadku zdalnego, opieki. Myślicie że będzie lepiej ? Ilu brakuje pracowników? Jaka jest średnia tych którzy jako nowi zostają dłużej niż np 2 miesiące? Nadgodziny to rozwiązanie problemu czy skutków z niego wynikających? Czyt. Jak masz braki to uważniej się przeglądasz i je wyrzucasz tracąc czas i ponosząc zbędne koszty starając się wyprodukować czy usuwasz przyczyne braków? No właśnie a co jest przyczyną braku personelu ? Pech i przypadek czy zarobki? Rozwiązaniem problemu powinno być zlecanie nadgodzin czy zgaszenie problemu u podstsw? Większa kasa = więcej chętnych + możliwość wyboru kogo tu chce s kto się nie nadaje i to bez obaw o brak chętnych do prac y. Ja żadnych harwardow nie skończyłem a to widzę i tego jestem pewny, a wy ?

Saw
@Przeżywający szok

Dobrze mowi!!

Monterka
@Przeżywający szok

Brawo!!! Zgadzam się

@loco

Nie, nikogo to nie interesuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting