Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

marcepan

Twórzcie tą biedną strone nieudaczniczki...biedne kółka w maszynie...

Ajda
@marcepan

Niezmiernie żałuję że kiedykolwiek cokolwiek miałam wspólnego z tym zakładem. Ale z takimi żalami to chyba do kościoła. W kinfesjinale odpukaja.

@Ajda

jak widzisz, to nie żart, dla marelli jesteś wart,,,

@marcepan

podwyżek nie będzie,bo pięć związków zawodowych paniSzkotak,pan olo,Krystianek też ,,,,,,,,sorry

marcepan

Ciśnie mi się na myśl tysiąc opowiesci na temat Zakładu...

Komplement
@marcepan

Co po niektórzy nadają się tylko do ruchania. A gardło scisniete po poprzednich dewiacjach.

@Komplement

komplemencie jakiś kużwa ból przez ciebie przemawia...może mame zapytasz...

Sebuś
@LENA

A ile ty masz lat? Nadajesz na tych samych falach co gówniarstwo po gimnazjum. Pisząc coś takiego od razu widać że siorbuesz.

marcepan

Hej,Nasz Zakład cię zatrudni przemiło,potem Ty będziesz przemily...

marcepan

czesc nieroby,dajcie znaka,jakby co trzeba było doradzić.

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Żaku

Prawie 5000 brutto w markecie- po 2 latach plus dodatki socjalne Na start w tym woj. nie mniej niż 4 klocki (2900 na reke). Początkowo 4k miało byc dla tych co robią +2l. ale dają nastart. Dla tych co robią +2l 5 koła (usunięte przez administratora) A u nas co ? Co związki powiedzą? Że kryzys ? Oooo a w bb są rozmowy

Matty
@Żaku

Witam wstrzymane do końca lutego

Anonymous

Ruszają w końcu czy już może ruszyły rozmowy w sprawie podwyżek bo jakaś cisza panuje dookoła i mam naszieje ze nie będą rozmowy o stawkę 1.5 czy 2 zł bo tego już nikt z pracowników nie chcę przechodzić.Do Związków ,macie conajmniej 5 zł do stawki negocjować. Pozdrawiam.

@Anonymous

MY MAMY NEGOCJOWAC RADCO PRAWNY??? WEZ NOGI ZA PAS...

Kacha
@LENA

Typowy beton.

zadowolony

Ale ogólnie to mamy dobrą firmę, przyzwoite zarobki i atmosfera jak najbardziej sprzyjająca pracy, polecam.

@zadowolony

TAK DLA PATOLI I KIBOLI W TEJ FIRMIE,,,,,,,,,,,

Antek

Dzisiaj mamy dzień baterii . Wasze baterie naładowane ??

Antek.

Przypominam ,że jutro jest światowy dzień kota.

Antek

Przypominam ,że dzisiaj obchodzimy dzień listonosza !

Żaku

Tusty czwartek już w czwartek. Mam nadzieje ze ponczki będą z innej piekarni niż strucle. Suche to mają być trociny a nie ciasta. Oby były dobre. Ludzie zaslugujom na coś dobrego. Wszyscy widzom tylko składających lampy a ja widzę ludzi. Wiem co pisze, nie jestem tu od wczoraj i trochę już doświadczenia mam. Przechwalać się nie chce ale trochę stanowisk mam za soba. Niewazne, smacznych ponczków kochani

Jedynastka
@Żaku

Już zamówione. Rolada i pączusie mniam. Nie odsprzedam wszystko zjem.

Żaku

Po co słownik jak komputer sprawdza mejle a jak mówię to nie trzeba sprawdzać

Kaka

Mikołajczyka zburzyć.zagòrze wyrównać i po kłopocie.

Żaku

Cytat ze strony FCA proponuje podwyżkę pensji o 350 zł, związkowcy się nie zgadzają - chcą 850 zł. Negocjacje trwają. Związki czekają na wyznaczenie kolejnego terminu. A u nas związki co robiom? Może gdakaja że lipna sytuacja ? A w Tychach to inny świat jest? Na Marsie są i nie ma problemów produkcyjnych jak w pozostałych zakładach motoryzacyjnych??

Seba
@Żaku

Wczoraj padła propozycja 450 zł.i premia jednorazowa 1800zl A u nasza...??Związki działają XD

@Seba

Kpina, w Kauflandzie od marca 4100 brutto, bez nocek, bez niedziel, bez tzw przepustek nie do odrzucenia, bez zabierania premii Ta twoja wiadomość pewna ?

Seba

To Propozycjia w FCA. :-/

Anonymous
@Żaku

Już więcej info z dzisiaj to 5000 tyś brutto w sklepie lidl ,biedronka, Kaufland a my w fabryce 4000 tyś pozdrawiam kumatych.

Antek

Zjadłem 10 pączków i poprawiłem flaczkami . Tłusty czwartek zaliczony !

Olo

Związki zawodowe przyłączamy się do Bielsko-Białe i pozew zbiorowy z trzech zakładu w będzie zagòrze.mikolajczyka. związki ruszać (usunięte przez administratora) że stołkiem.

Magnetoman
@Olo

Też uważam że wspólnie powinny zakłady marelli z Sosnowca i Bielska jakąś akcję wywinąć.

@Magnetoman

Jedynie co mogą wywinąć to orła na śniegu buhaha

Miły
@Magnetoman

Na związki z Mikołajczyka nie liczcie bo to są błazny tylko szkodzą a nie pomagają przekupy (usunięte przez administratora)

Dorota

Ile bylo podwyzki indywidualnej w tym roku .Podobno czesc osob co dostala rok temu znowu dostali czy to prawda bo jak tak to ja nigdy sie nie zalapie.

Zzz
@Dorota

Normalne, że co roku dostają podwyżki jedne i te same osoby, też nigdy nie dostalam i zapewne nie dostanę.(usunięte przez administratora)

Ala
@Zzz

Nie pisz bzdur,nie dostaje się podwyżki indywidualnej co rok.

Klient
@Dorota

Dorota nie można dostawać podwyżki co roku tylko co dwa lata i tak jak mówisz jest to zarezerwowane dla lizusów przełożonego bo to on wyznacza osoby zazwyczaj te same na przemian ;)

Hwdz
@Klient

Niestety tak tutaj sprawa wyglada ze sa ludzie którzy dostaje podwyżki non stop i niestety jest to nieprawda że dostaje się podwyżkę co dwa lata. Są osoby które nuedostaja podwyzek nigdy i są osoby które dostają co roku podwyżkę a nawet dwa razy w roku. I jeśli ktoś mówi że dostaje się co dwa lata to jest to osoba ktora albo dostaje non stop podwyżkę albo ktoś jej wmówił ze dostaje się co dwa lata i ona tak dostaje. Po drugie czy ktoś zna kogoś kto dostał pdwyzke haha. Wszyscy siedza cicho bo jak to będzie wyglądać jak za pół roku znowu dostanie ta sama osoba.

Trs
@Hwdz

Pracuję 24 lata i większych bzdur nie słyszałam,piszesz głupoty.

Hwdz
@Trs

I pracuj sobie dalej 24lata w tej nieświadomości co się wokoło Ciebie dzieje . Może to i lepiej właśnie takich tutaj trzeba ☺

Osz Ty mosz
@Trs

Pracujesz tu 24 lata masz ambicje?

Alfa

Czy wiecie że Bielsko i Tychy wystąpiły o podwyżki z pozwem zbiorowym?Może my też się przyłączymy jako Magneti marelli...

Robol
@Alfa

Porozmawiaj o tym ze swoimi związkowcami. Na pewno będą walczyć jak lwy

Jonh brawo

Witam wszystkich ktòrzy szukajom pracy zapraszam do herausa koło Wawel na początek 3 miesiące przez Adecco na czysto 3200netto po trzech miesiącach firma cię przejmuję i różne dodatki i podwyżka za sobotę jest 200 Procent za niedzielę jest 300 procent plus 13 wypłata co roku plus czasy po Gruszów. plus co poniedziałek owoce

Obcy
@Jonh brawo

Masz bujną wyobraźnię zejdź na ziemię pieprzysz głupoty jakby tam tak było pięknie to by nie było przyjęć a jednak są bo naprawdę tam jest stawka 11,66 na godzinę i nikt tam nie chce pracować w tym (usunięte przez administratora)

Jonh brawo

Na hali ciepło i przyjemnie Polecam wszystkim Nowa hala

Witam to znòw idą o podwyżki?

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting