Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Anonymous

Brembo oferuje pracownikowi produkcji przy tarczach hamulcowych 25.36 zł brutto plus 200 zł co miesiąc na bon żywnościowy plus premia i dojazd .Co proponuje Marelli żeby zatrzymać już odchodzących pracowników (doswiadczonych).NIC.

@Anonymous

To idź tam pracować. A nie żal się na Marelli !!!

Seba

Ty też tam idź pracować!! Jak nie rozumiesz.

Obserwator
@Seba

Bił cie ktoś w dzieciństwie po głowie jakimiś ciężkimi przedmiotami ?

@Obserwator

Raz dostałem kamieniem w głowę, ale to chyba wyszło na dobre bo teraz mam swoich parobków którzy na mnie pracują w Marelli. i Ciągle płaczą jak to im mało. A trzeba było uczyć - mama nie mówiła!!

Obserwator
@Seba

Pytam bo mam wrażenie jakby ci kowadło jakieś spadło na głowę

@Obserwator

nie pytaj Seby,to to trzeba zlapać i kazać mu się rozpędzić.mur się znajdzie.

Mini Mini
@Seba

Cześć Seba! Jestem moderatorem kanalu mini mini+. Zauważyliśmy ze nie oglądałeś przez 3 dni świnki peppy. Stało się coś?

Są podwyżki?

Związki

Będą ale norm .

@Związki

Zawsze coś. :-/ XD

dajcie już spokój z tymi podwyżkami...cowid wszystko wytlumaczy.

Związki
@Seba

Jak się okaże że mało to dajcie znać

@Związki

jeszcze więcej cowida w marelli...

Izolator

Robimy jakąś akcje typu ZABIERZ MIEJSCE PARKINGOWE MOKASYNOWI?? Można by podjąć zorganizowana akcje zajmowania msc parkingowych pod sama brama i przy wjeździe na prakingi żeby napięta była nie tylko koszulka ale sam mokasyn

Hala a

Inspektor pracy

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zgon

To co się dzieje z ludzmi w tej firmie to cyrk.Każdy każdemu robi na złość , brakuje chemii między związkami a pracownikami gdzie te wycieczki ? gdzie wspólne chlanie? atmosfera robi się grobowa i jeszcze ta pandemia.Żeby ta firma staneła na nogi dyrektorem powinien zostać człowiek o cechach starego wodza indiańskiego który firmę będzie trzymał twardą ręką.

juhC
@Zgon

A do tego mokasyn parkuje przed bramą, pod samym zakazem Świat się chyba konczy

@juhC

Wiedzę że jest Zazdro!!! Kup Sb auto i też parkuj.

Żaku

Tak wesoło? Na której linii robisz

@Żaku

Ja robie na linii prostopadłej czasami zdarza się że przechodzę na linie równoległą

@Józefina

Ok ale to jużnie przerasta

Żaku

4100 zł brutto czyli ok 2900 na rękę od marca w Kauflandzie - tyle będą tam zarabiać Biedra i lidl tez rozmawiają ze związkami o takiej kwocie https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-19/4100-zlotych-dla-kasjera-podwyzka-pensji-od-marca/ A u nas co ZZ robią, jakie zarobeczki mamy w porównaniu z sieciówkami jak wyżej? I to na dwie zmiany (czasem wypada tylko nocka)

Robol

Związki też pracują na 1 zmianę także nienarzekaja

Wsza pępkowa
@Robol

A wiadomo coś o żądaniach ze str ZZ ? Biorą pod uwagę zarobki nawet w marketach, to ze ludzi cały czas brakuje i jest niedosyt, czy tylko covida i jak zawsze ? Ost.referendym ws płac i zdanie pracowników olali jak nie powiem co.

Mexic
@Wsza pępkowa

Ten ziomek z nowych zz wgl bywa na tym zakładzie?? Złote góry miały być.

@Mexic

O żądaniach . Buhaaa na obecna chwile możemy zapomnieć o jakichkolwiek podwyżkach.. Spadek zamówień ok 30% także cieszmy się że mamy pracę wogole . A dla tych którym ciągle mało niech się lepiej cieszą że nie pracują w " gartonowmi "

@Seba

Właśnie dlatego tacy ludzie jak ty niczego w życiu nie mogą osiągnąć i godza sie na wszystko co dyrekcja powie. Co do spadku zamówień nic to nie ma do rzeczy standardowa procedura zakladu jak co roku na poczatku nie ma zamówień. A uwierz kolego że dali by ci 30 zl na h i nawet by tego nie odczuli.Pamietaj ze zawsze trzeba o swoje sie domagać,zauważ ze ceny w sklepach nie będą maleć.

@Anonymous

Oj koleszko osiągnąłem bardzo dużo w tym zakładzie. I to bez wyłażenia w (usunięte przez administratora) Wystarczą chęci i zaangażowania. . A u wiesz mi że nie pracuje w tym zakładzie 10 Lat. Nigdy się nie Prosiłem. Zostałem doceniony . Nie to co Ty nawet imienia się wstydzisz swojego. I się dziwisz że nie masz jeszcze tych 30 zł na godzinie. Pozdro Anonymous

Antek
@Seba

Patrząc na Twoją pisownię to śmiało możesz ubiegać się o stanowisko rzecznika prasowego tego zakładu - tyle lat pisania na forum to doświadczenie jest. Pierw jeszcze krótki kursik mianowicie gazeta i siedzenie nad rzeką ,bo jak rzecznik to rzecznik . Pozdrawiam

Wacek
@Antek

O ile żyłka ci nie pęknie.

Jalop
@Wacek

(usunięte przez administratora) Prawda jest taka ze każdego roku w styczniu jest to samo- nie na roboty bla bla bla.. a potem plac że nie ma komu robić. Związki powinny wystartować z wysokiego c i tak obstawać. Zamówienia wrócą, nadgodziny wrócą, 12tki pewnie też i co wtedy pajace ? Też powiecie ze zz nie miały po co gadać o podwyżkach?? W kwietniu maksymalnie będzie skowyt ze tyle roboty zobaczycie. A ty tajemniczy sebo idź głowę podstaw na głaskanie pod biurkiem. Skoro jestes taki odwazny jak piszesz to dawaj imię i nazwisko

Żaku

Z hali A mam blisko do lidla :)

@Robol

A gdziesz to w tym roku pojadą związkowcy na wycieczki jak pandemia panuje? dopiero jesienią na grzybobranie... Ochlają się we własnym gronie...ot związki zawodowe.

@Jalop

Wtedy pajace będą robić nie wychodząc z zakładu...o to chodzi?w zakładzie ma być stabilizacja,jak chcę więcej kasy to robię nadgodziny...ale mam godnie żyć po 15 latach w zakładzie...a tu ...

@Mexic

haha,zebrał sobie znajomych takich elokwentnych jak on...

Pracownik Kaufland
@Żaku

To idź do Kaufland i będziesz szczęśliwa

Blacha

Kajoj a ty to jakiś szcegolny jestes że parkujesz tam gdzie jest otaśmowane ?? Wszyscy wiedzą co oznacza taśma biało czerwona a ty chyba masz z tym problem skoro rupiecia tak dzis zaparkowałeś? Serio?? Chlopie trochę ogłady.

Wiki
@Blacha

Dziś był z tego polew na jadalni.

@Wiki

on jest lepszy...

LENA

mama dyrektorka-jak kariera może zrobić z dziecka bohatera...ale jaja

Królowa
@Blacha

Nie jest inny tylko inteligentniejszy niz wy bo stanął gdzie nie było wygrodzone ,trosze trzeba myślec panowie i panie

@Królowa

no też bym była inteligentna z mamą z kontaktami w firmie...

@LENA

hejciki są niefajne

LENA

stare rury nie rdzewieją.

Koza

Mokasyn zmienił miejsce, za daleko miał. Dziś pod brama

@Koza

mokasyn-śliczne-wprost na wybieg dla modelek.

Józefina

Podwyżki będą tylko pierw muszą być zwolnienia.Ludzie ogarnijcie się .Zakład jest teraz na etapie zwolnień pracowników.

@Józefina

Nie marudź, bo jestem w stanie się założyć że za gora 1.5 miesiąca będzie niedobur pracowników. Wiem co mowoe bo siedzę w temacie

@Żaku

To jak jesteś w temacie to mam pytanie : ile teraz powinniśmy zarabiać bo kłamca Morawiecki obiecał podwyżki od stycznia a zakład pracy jest głucho-niemy.

@Józefina

Idź do Morawieckiego. Wyciągnie ci ze swojej kieszeni i ci da, bo jesteś taki zajefajny.

@Józefina

Morawiecki to jak dla ciebie to od pyska sobie odejmie. Sam nie będzie żarł a tobie da.

@Żaku

Dlaczego mam iść do Morawieckiego ? Przecież pisałem że kłamca miał dać podwyżki .Nie zrozumiałes pytania i nie odpowiedziałeś.Taki to z Ciebie Żaku.

Jis
@Józefina

A co ma moraowcki do prywatbej firmy ? Kiedy obiecał ze w e wszystkich firmach podwyżki będą?

@Jis

PIS zły ale tu w zakładzie pincet każdy bierze i jeszcze podwyżek chcą hehe

Motor

A ja mam w (usunięte przez administratora) politykę, to nie forum o tym

Topp

Ludzie o podwyżkach, o podwyżkach

Okon
@Topp

A wiadomo kiedy rozmowy ? Jakie żądania?

@Okon

czy w burdelach coś wiadomo?z dnia na dzień jakoś leci...

@Jis

Morawiecki ma dużo z prywatnych firm ,ponieważ firmy odprowadzają podatki do ministerstwa i to nie małe ,a państwowych firm w Polsce nie ma .Rozumiemy się ?

@Żaku

Jedynie siedzisz przed kompem pisząc bzdury tylko na tyle Cię stać ? a ja podejrzewałem Cię o większą finezję ......

@Ceniąca humor

A kto ma większe IQ: Ja który żekomo siedzie przed kompem cały czas czy ty obierając pseudonim "ceniącą humor" sugerujący że jesteś kobietą przy jednoczesnym używaniu wyrazów typu podrjrzewałem?? Problemy ze zrozumieniem kim jesteś?? Ja wiem kim jestem i jestem mistrzem

@Żaku

W tym sensie ze nie ma lepszego odemnie

@Ceniąca humor

Olej to

@Żaku

IQ masz wieksze Ty nie podlega dyskusji widać to po ''żekomych" wpisach ,a na dowód ,że jestem ceniąca humor to chcesz żebym Ci pokazała mandoline między nogami ??

kocham

do poprawy marelli

@kocham

do dużej poprawy

Jack

Witam widziałem ofertę pracy.Chcialem się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy?Jakie są rzeczywiste zarobki?jaka umowa na jaki okres ? Jaka atmosfera w pracy ? Jak z dojazdem do pracy oraz jak wygląda sama praca ? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

praser
@Jack

W skrócie: 1) warunki pracy: mamy kilka hal produkcyjnych, ale obojętnie gdzie trafisz to hale są klimatyzowane i jest bardzo przyjemnie nie ma mowy aby latem pot lał Ci się po (usunięte przez administratora) a zimą odmarzało przyrodzenie, do tego na hali A niezależnie czy są opady deszczu czy zimą leży śnieg to zapewniam, że głowa Ci nie zmoknie ! Toalety zadbane, firma regularnie dba o porządki, nie uświadczysz urwanych spłuczek, czy też nie będziesz stał w czyimś moczu na posadzce przy pisuarze, nigdy też się nie zdazyło, aby ktoś się wypróżnił między maszynami albo do pojemnika.... takie rzeczy tylko na filmach dokumentalnych z slamsów z indii 2) rzeczywiste zarobki: zarobki najlepsze w regionie, dopłaty do obiadów na stołówce, zakład co roku przynosi zyski tak więc i dyrekcja chętnie docenia pracowników zarówno indywidualnymi podwyżkami jak i co roku zbiorowymi, Nawet teraz w czasie covidowego kryzysu toczą się zakulisowe rozmowy aby nagrodzić pracowników za oddanie dla zakładu i gotowość załogi do pracy w nadgodzinach, czy też w soboty 3) umowa: tu muszę Cie zmartwić, ale będziesz zmuszony podpisać umowę na minimum okres 5 lat, coś jak kontrakty na platformach wiertniczych na morzu północnym, zakład chce Cie zatrzymać za wszelką cenę, tak więc odrazu masz 5 lat albo jak jestes zdecydowany to czas nieokreślony 4) atmosfera: hmm jak by to porównać, oglądałeś kiedyś wioślarstwo ? jest taka załoga jak czwórka ze sternikiem, zeby wygrać zawody, to wszyscy pracują równo i mają do siebie pełne zaufanie, gdy ktoś ma chwile słabości zawsze może liczyć na wsparcie reszty zespołu, a do tego jest jeszcze sternik czyli w tym wypadku kierownictwo, tak jak sternik w łodzi pociąga za linki i decyduje o strategii i motywuje do pracy aby osiągnąc wspólny sukces ! 5) dojazd do pracy: bezproblemowy, gdy jest dużo pracowników z danego osiedla to jezdzą busy i dowożą pod zakład, nawet gdy wybierzesz własny środek transportu i trochę się spóźnisz przez np. przez korki, kadra zarządzająca nigdy nie robi problemów 6) sama praca: będzie niesprawiedliwie jak będę chwalił moją halę, ale najlepiej jest teraz na hali C, odbierasz detale z wtryskarki, czasem odrazu zakładasz na zawieszki do napylania, zazwyczaj masz kilka przerw w ciągu zmiany, zdaża się, że podejdzie jakiś członek załogi przybije piątkę i zmieni na dodatkowe minuty jak potrzebujesz do toalety albo zapalić, niestety zdaża się to coraz rzadziej, bo obniżyli trochę normy i można samemu nadrobić na extra przerwę. Na stanowisku pracy zawsze dowiozą pojemniki do pakowania, a jak jest problem z maszyną to naciskasz przycisk i zazwyczaj w parę minut przychodzi ustawiacz ze wsparciem. Długo by opowiadać, ale mam nadzieję, że Cie nie zraziłem, bo myslę, że warto spróbować swoich sił, poznać wspaniałych ludzi i budować scięzkę kariery bo dzięki solidnej pracy będziesz tutaj zawsze doceniony. pozdrawiam i życzę sukcesów !

Max
@Jack

Tak serio. Jak przyjdziesz to dostaniesz około 2600-2700 do ręki na 3 zmiany pon-pt. Zależy ile dni roboczych ma miesiąc bo stawka jest godzinowa. Umowa przez pośrednika co miesiąc a jak nie będzie pracy to po prostu nie przedłużają. Atmosfera wisielcza, dużo pracy a ludzi brakuje wiec prace która trzeba wykonać przerzucają na innych pracowników. Łączenie maszyn, dyscyplina, karanie itd. Praca w soboty do odbioru w tygodniu a jak zmuszają i nie przyjdziesz to nagana. Dojazd może być, kilka przystanków autobusowych w okolicy. Opinie dodaje jako neutralną, niech każdy oceni według siebie.

Rolnik
@Max

Jakie 2600, 2700 Człowieku chyba nie wiesz co piszesz. 2600 to chyba z narodzinami w niedzielę albo z wyrównaniem za soboty

@Max

Agencja ma trochę niższą stawkę więc za pracę od pon do piątku 2600 raczej nie wyjdą. Chyba, że po roku, wtedy stawka jest podnoszona .

Max
@Rolnik

No może nie wiem. Pracuje w firmie 15 lat i nie stoję na maszynie ale rozmawiam z ludźmi na wtryskarkach i napylarkach na hali „c”. Nowi, którzy wytrzymali ponad miesiąc i wzięli całą wypłatę mówią właśnie o takich pieniądzach.

Jakop

2600 hahahahahahahahahahhahahahahahahahahah

@praser

"na hali A głowa Ci nie zmoknie" :) to poc te wszystkie pojemniki na podłodze jak deszcz pada .Jak dobrze przyjacielu poszukasz to tak woda z dachu zasówa że prysznic weżmiesz

Dorota

Ty to na serio wziąłeś. Gratuluje inteligencji.

Robol

Wiesz co to sarkazm ?

On
@praser

Ostatnie zdanie istna prawda ????????

Hmmm

nie wiem ale ja mniej jak 5 tys miesięcznie nie biorę

Ssee
@Hmmm

Chyba z tą podwyżka indywidualną co teraz dają

Hmmm
@Ssee

Bez tej premi. Z tą premią teraz wzięłam więcej jak za kwartalną bo w końcu jakieś nadgodziny były.

@Hmmm

pięć tysięcy bierzesz,a ile byłeś w domu?no chyba że jesteś samotny,to pięć tysi wystarczy...biedni samotni ludzie...

Józefina

Na razie przyjęć nie ma ponieważ są zwolnienia .Jest trzecia fala pandemii.Ludzie ogarnijcie się.

@Józefina

Dziwnie bo.do okola wszedzie przyjmują i dają podwyzki np NGK,SANGLAS,JANPOL,TIMKEN,ITD.

@Józefina

Kochanie,jaka pandemia w zakładzie.......pracujemy nos w nos,klamki sięz brudu kleją a w grudniu przyjęto 20 osób...nikt normalny nie poleci tego Zakładu,chyba że wrogowi. Przydała by się osoba z działu HR,która zainteresowałaby się stosunkami przełożony-pracownik. Ja z żalami do związków nie pójdę,bo każdy ze związkowców ma swoje za uszami-są u dyrekcji w kieszeni. będę anonimy wysyłac...może pomoże...bez skrupułów.

ok

jesteś debilem,produkcja ...tyle...

nie da rady.

lena

polecam firmę niemym...

marcepan

W ZAKŁADZIE NIE MA ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH. JEST ICH CO PRAWDA PIEĆ,ALE POWTARZAM ŻE SIĘ KUPY PRZYKLEIŁY DO OKRĘTU I KRZYCZĄ ;PŁYNIEMY. WIĘC JEŚLI MASZ KARK DO PUKANIA ,ZAPRASZAM... A PRACA OK.

@marcepan

(usunięte przez administratora) z zagórza, to może sobie postoje taxi odśnieżyć.

CENIĄCA HOMOR

Ta firma to stara łajba ,nawet porządnego sztormu nie przeżyła co najwyżej siódemeczka wiała hehehe

lena

w tej firemce nic się nie klei...

@marcepan nie rozumiem, o czym piszesz?

@ja

TYLKO O FIRMIE NASZEJ...

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting