Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

całuśnik_turyński

wpisujemy za co kochamy Automotive Lighting ! ja zacznę: - darmowe źródełko z wodą gazowaną - bogaty pakiet socjalny

neo matrix
@całuśnik_turyński

- pozwala mi się poczuć jak w innej rzeczywistości

@całuśnik_turyński

kocham za to, ze nie ma nudy, zawsze coś się dzieje, jak nie (usunięte przez administratora) płynie strumieniem po hali, to woda ciurkiem leci z dachu, a czasem to jakieś płyty lecą...

Milenka
@całuśnik_turyński

jest fajnie czysto z damskim

CENIĄCA HUMOR

Dzisiaj obchodzimy '' Międzynarodowy Dzień Przytulania'' na wszystkich halach i palarniach prosze przytulać się do siebie. Dyrektor z dyrektorką również.

Rudy

Kiedy postój?

???
@Rudy

Właśnie ....czy szykują się wolne piątki w czerwcu???!!

Biała
@???

Tak wolne... związki poinformowały o wolnym, ludzie poplanowali czas a tu nagle do roboty. Oczywiscie (usunięte przez administratora) mają wolne.... wiec po co są związki??? Po co sieją dezinformację?????

Zbigniew
@Biała

A dlaczego w ogóle miałby być postój? To chyba nie byłoby dobre dla wysokości wypłaty? A kolezanka poniżej napisała, że i tak słabo płacą. Tylko zależy co dla kogo jest słabo. Ile tam teraz można zarobić?

Anonymous
@Zbigniew

Ja po podwyżce wziąłem 4300 na rękę.

@Anonymous

Chyba z maksymalna wysługą za lata pracy

Anonymous

Zgadza się.

marcepan
@Anonymous

ŁAŁ,A JA PO ZWOLNIENIU Z TEGO BUR DELLU W SPOKOJNEJ ATMOSFERZE BIORĘ 4.SIEDŻ NA TEJ WYSŁUDZE,NA OCHŁAPACH NA WAKACJE,,,UUU PICUŚ GLANCUŚ.

@marcepan

Gdzie tak dobrze płaca

News
@Rudy

Jak będzie to się dowiesz

o.n.a.

Mówią że w logistyce jest ktoś kto ma pseudonim ,,Śpiąca Królewna" Ktoś wie o kogo chodzi? i dlaczego tak?

Czarnobyl
@o.n.a.

Nie prawda. Jakbyś przekalkulowała to byś wiedziała. Łykać takie rzeczy...

@o.n.a.

Tak no i mu zdjęcia zrobili jak spał a każdy wie że te zdjęcia mu zrobił jego własny piesek czerwony jak burak w czapeczce z odstającymi uszami

Ela
@o.n.a.

Ogólnie to beka z tego śmiesznego koordynatorka Marcina zgrywa kozaka a tak naprawdę jest zwykłym zerem. Halo logistyka zasponsorujcie mu kocyk i poduszkę żeby się wyspał.

Żółw
@Ela

Największą beką jest to że ktoś nie ma jaj żeby pogadać z gościem i powiedzieć co mu na wątrobie leży tylko zamiast tego robi zdjęcia i donosi. No jaką trzeba być (usunięte przez administratora)

@Ela

Ela a ja widzialem ciebie i twoją matkę w por nosie z bezdomnymi.

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

Leonka

Który dział śmierdzi głównem w zakładzie Podłoga się im podniosła i wypłynęła z gównami wszystkich pracowników AL łącznie z dyrekcja i podpaskami szanownych pan menadzerek Ludzie (usunięte przez administratora)z zakładu na maksa (usunięte przez administratora) w robocie słabo płacą W nocy nie idzie polska nawet w kiblu czy w szatni Parkingi przepełnione ludzie jezdA hulajnogami do roboty bo ich nievstac na paliwo A w obiadach na stołówce tipsy w ziemniakach (usunięte przez administratora)zwalniam się

CENIĄCA HUMOR

W związku z nadchodzącymi upałami uprzejmie się prosi aby kobiety w przerwie pracy robiły sobie prysznic. Chodzi o to aby panie na liniach nie czuły się wzajemnie.Majstrowie skarżą się ,że ''zapachy'' są takie ,że z nóg zwala.

Stasiu

(usunięte przez administratora) to nie będzie kim pracować. !!! Oby nie !

Spłukany Tygrys

Kto pożyczy do 10 - tego :-) jakieś 200 stówki???!!!

Przycisk

Wiadomo kiedy Spięty Jurij obejmie fotel dyra?

On_77

Szukam chętnych do posprzątania działki RODO. Zapisy do piątku do przyszłego tygodnia. Wymagane swoje rękawiczki , worek na (usunięte przez administratora) i grabie. Dziewczyny strój kąpielowy faceci tylko spodenki górna część ciała nie przysłonięta. Zapowiadany jest upał na sobotę zatem każdy przynosi ze sobą picie Lista na zapisy otwarta

Katarzyna Kopyto

W sprawie spania w pracy to przepisy jasno określają , "Pracownik który śpi w pracy musi być przebrany w piżamę oraz być w śpiworze" I tylko takie zdjęcia będą brane pod uwagę. Pracownik który zrobił sobie drzemkę w pracy jest efektywniejszy o 40 % A pan fotograf który robi zdjęcia to niech idzie na palarnie i tam strzela tych co najlepiej wychodzą na zdjęciu.

Zawiedziony

Od maja pracujemy za minimalną płacę gwarantowaną ? Niezła podwyżka... Czas szukać nowej pracy.

pracuś
@Zawiedziony

...chyba Ty ! ja tego nie podpisałem, to jakiś wałek.

Mini Mini

O co chodzi?

Stasiu
@Zawiedziony

Minimalna płaca gwarantowana do danej grupy zaszeregowania. Jeśli miałeś więcej bo była jakaś indywidualna podwyżka w ostatnich latach to do tej minimalnej płacy dolicza ci się. Zawsze tak było Nie siej paniki !

Sylwia
@Stasiu

Czyli nie obniżyli pensji, tak? Bo aż się pogubiłam czytając te różne komentarze

CENIĄCA HUMOR

Dzisiaj obchodzimy '' Międzynarodowy dzień płynów do mycia naczyń'' Po przyjściu z pracy brać się do garów !

CENIĄCA HUMOR

Dzisiaj obchodzimy '' Światowy Dzień Pieczenia'' Panie z pieczonym ostrożnie bo zbliża się lato,chodzi o to żeby sie nie wylewało po bokach.

Koza
@CENIĄCA HUMOR

Lecz się człowieku. Aż mdli od tych twoich wpisów. Sama już nie wiem czy leki ci się skończyły czy od urodzenia tak masz

Joanna

Brawo związki, wiedziałam że po odejściu szkodnikowej coś ruszy do przodu. Zawsze słyszeliśmy wymówki, a to fiat, a to pandemia, a to coś tam. Teraz załoga ma uciechę bo wywalczono podwyżki. Pomimo wszyscy wiedzą jakiej produkcji, pomimo pandemii, pomimo braku kompo, pomimo wojny, pomimo postojowych, pomimo przepustek, pomimo braku weekendow, pomimo braku nadgodzin, pomimo braku sytuacji z brakiem pracownikow. pomimo wszystkich przeciwności podwyżki są. Ja swoją opinię mam na ten temat. Kogo w tym roku już w szefostfie związków nie ma? Przypadek ?

Bolek kanciastoporty
@Joanna

Nie rób wstydu. Weź się za porządki świąteczne.

Fiona
@Joanna

Ale przecież nie podpisali to co ty wypisujesz i ludzi w błąd wprowadzasz.

@Fiona

Dzisiaj podpisali, wykreslajac punkt 2.

Włoski kołnierzyk
@Joanna

L-ka, wszystko jasne. Do tej pory były tylko domysły, domniemania. Teraz czarno na białym. Szkoda tylko że przez te wszystkie lata agentura miała wpływy. Nikt mi nie wmówi że nagle argumenty pracodawcy - realne i rzeczywiste przestały mieć znaczenie w rozmowach że związkami.

@Kot Filemon
@Joanna

Droga Jolanta Zysk 50 PLN a strata ponad 2000 PLN za brak porozumienia od stycznia.

Fiona
@111

A to przepraszam i zwracam honor.

@@Kot Filemon

Noi ? Ciesz się że jest podwyżka, i to spora. Ktoś wyżej napisał o pewnej hamulcowej przez te wszystkie lata. Podzielam to myślenie. Sprawa jest prosta są podwyżki bo są odpowiedni negocjatorzy a nie jakaś kukiełka na na sznureczku

Hala a
@Joanna

A jak to teraz wygląda po podwyżce?

Hala a
@Joanna

A jak to teraz wygląda po podwyżce?

@Joanna

Tak brawo związki szczególnie za dodatkowe 3 dni urlopu którym zakład może rozporządzać jak mu pasuje .Podwyżki he ale bez wyrównania kpina jak ktoś nie umie liczyć to może uznać te podwyżki za sukces związków ale według moich obliczeń to sukces pani dyrektor ponieważ podwyżka jest w kwocie jaka była jej pierwsza propozycja 1,27

@Szyba

Jacy negocjatorzy śmiechu warte boja sie własnego cienia

@Bomba

Jakie podwyżki były za poprzednich ? No słucham jakie? Cały czas słyszało się strachy na lachy że sytuacja zła, tragiczna, że mogą redukować. A teraz jakiś dało się uzyskać podwyżkę i to bez tekstów typu - tylko wiecie jak jest, nie ma zamówię jak kiedyś jest za dużo ludzi. Według mnie związki wreszcie pokazały siłę, a w zasadzie pokazały że są dla ludzi a nie tak jak uległa i poddana sowa przez te wszystkie lata była sterowana jak pilotem

@Szyba

Od roku 1996 do 2018 podwyżki były co roku z wyrównaniem nie wiem jak długo tu pracujesz .

@Bomba

Z wyrównaniem każdego roku? Hahahahahah CO ROKU? Naprawdę?? A 3 lata bez podwyżki które były podpisane? To też liczysz jako lata z podwyżkami ? Kolejne pytanie- te lata które dały podwyżki - W jakiej kwocie były te podwyżki ? Kiedy ostatnim razem były podwyżki gdzie średnia wynosiła minimum 450zł

@Szyba

Dokładnie nie pamietam ale mam w chwili obecnej 4800 netto mam na rękę bez tej podwyżki to musiały być znaczne .Pozdrawiam

Pisklak
@Szyba

Gościu 450 brutto od maja to żenada jesteśmy znowu w (usunięte przez administratora) gdzie wyrównanie

@Szyba

Fajnie masz w (usunięte przez administratora) jak interesuje cię średni wzrost. Ty dostałaś 300. A kierownik 900 . Ale się cieszysz bo 450 średnio. Polecam powtórzyć sobie matematykę z klas szkoły podstawowej. Dyrekcja wydymała nas jak chciała kolejny raz. Blokada podwyżek na następny rok i gotowość do systemu 18/20. Brawo związki zawodowe.

Nie powielaj bzdur, nie zgodzono się na system 18/20 pajacu

4800 netto? Daj znać jak się obudzisz

@Robol

I nie na następny rok tylko do maja. No ale widzę że ktoś tu lubi siać zamieszanie

@Rok

Idź się zapytaj do zz na co się niezgodzili. Pajaca to masz w lustrze tluku

@Rok

A od maja do maja to nie jest rok według ciebie? Współczuję twoim dzieciom

@Robol

Jeśli to co piszesz odnośnie podwyżek i systemu 18/20 to wszystkich przewodniczących związków trzeba wywieź taczkami .Może szanowni przewodniczący poinformują co zostało dokładnie podpisane prze nich?

@Rok

Chciało by się tyle zarabiać nie dla psa kiełbasa

Menor
@Bomba

Czkawkę macie że tak na raty piszecie ? Jak dziobiesz i strzelasz z ucha na kolegów to masz 4800, ale po co się chwalić m enelu

@Joanna

W fca Poland związki wywalczyły 1000zl podwyżki i premia jednorazowa 2000 to jest sukces związków

Joanna

Podaj link do źródła

@Bomba

Chyba dla ciebie. Podwyżek nie było od lat. Zatykali gęby premiami zamiast podwyżek.

Szpok

Stól pysk, nie ma tu nic o 1000zł. Ale skoro dla ciebie 600 czy 700 to 1000...

Pisklak
@Szpok

Czytaj cały artykuł a nie sam początek

Fizol
@Joanna

Wow ,ale niesamowite rzeczy .Idź sobie wyrób złotą kartę w banku i zamów wczasy w Afryce za tą niesamowitą kwotę po 5 latach.Podnieśli Polakowi 50 Euro i już karnawał w Rio i pieśni pochwalne :)Gdzie my żyjemy …

Hala C
@Joanna

Brawo za co ,za 300 netto, śmieszna jesteś to nie podwyżka tylko zamknięcie pyska.

Chytry Lis hala A

Szukam wolnej dziewczyny która wybuerze się że mną w sobotę do Lorda potańczyć. Wejście, przekąski czy coś do picia stawiam ją. Możliwa kontynuacja imprezy w Kato

Żużu
@Chytry Lis hala A

Wolna dziewczyna to znaczy ile ma mieć max na setkę?

Hala A

Dlaczego tyle osób się zwalnia?

Roger
@Hala A

Bo przejrzeli na oczy i zmądrzeli!!!!!!!

Dominika
@Roger

Może podasz jakiś konkret... ? Czemu przejrzeli na oczy? Co takiego ujrzeli? :D

Sarna hala A

Szukam jakiegoś przystojniaka co potrafi trawę skosić na działce, wymienić zawór do wody, naprawić kilka zepsutych rzeczy i grilla upitrasic Jestem tu nowa bo pracuje dopiero niecały rok

technolog
@Sarna hala A

Dodatkowo mogę Ci jeszcze komin przeczyścić.

Hefalumpy

Co tu taka cisza? Podrzućcie jakieś newsy łotry

CENIĄCA HUMOR

W dniu dzisiejszym obchodzimy '' Międzynarodowy Dzień Tańca'' Zapraszam wszystkich do Poloneza ,na honorową parę proponuje dyrektora z dyrektorką.

Hala C

Jak się skończyła afera z ukrywaniem braków na obszarze 3 na hali c? Zwolnili kogoś?

Kiep
@Hala C

Coś Ty ,zamieciono sprawę pod dywan bo poleciały by glowy zarządzających.Karają tylko zwykłych roboli jak puszczą Coś na montaż i jest selekcja to popisowka na całą hale jakie managery..

Lol
@Kiep

Q-bica powinien wylecieć. Samo to że każe (usunięte przez administratora) nie deklarując braków już by wystarczyło. Niestety tego mu się nie udowodni - no chyba żeby ktoś nagrał swoją rozmowe przez przypadek:) sposób nr 2 - DEKLAROWAĆ WDZYSTKO JAK LECI, NIE KRYĆ GO

Kiep
@Lol

Bajbaja nie jest lepsza powiedziałbym ,że była mózgiem przemytu braków na młyny ,oczywiście nie pozwala brakować na maszynie tylko mamy jej odkładać..Liderzy, logistyka,kj i pracownicy z młynów szajka z hali c.Jedni robili,drudzy widzieli.

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting