Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Paw

17.10 2022 na parkingu obok zakładu (na prostej obok kortów )ktoś przerysował czarną Skodę Rapid między godz. 06-14. Jak ktoś coś zauważył będę wdzięczny za info. Odwdzięczę się. A daną osobę... . Najprawdopodobniej było to białe albo srebrne auto !

Olka

Czy zakład będzie wypłacał dodatek węglowy dla rodzin 500+ stare budownictwo ?? i czy również będzie ten dodatek dotyczył dla samotnych matek wychowujących dzieci ( sztuk 5 ) szóste w drodze.Dziękuje

Płytka
@Olka

Ty nie dostaniesz bo przycięli cie jak smarkałaś do zlewu

Chemist

I co ardian nie radzisz se? Byles szefem hali ale teraz już tylko obszaru ? No popatrz, kto by pomyślał. Pewnie chcesz zapytać co u mnie, a dziękuję dobrze sobie radzę. Wystarczyło że nikt nie rzuca kłód pod nogi, a szef pyta czy coś potrzeba żeby problem rozwiązać. Nie udowadnia swojej wyższości, nie podkreśla pozycji. No ale rozumiem, przemuś pewnie podkręcał i wyszło jak wyszło. Nie żywię urazy, nie można żywić przecież urazy prawda?

Ona go poznala

Najlepszy KK to jest w jakości Przyjazny dla ludzi zawsze uśmiechnięty ludzie go szanują wszędzie ma posłuch Modnie ubrany

Wdowa z hali b
@Ona go poznala

No powiem przystojniak z niego Wyrozna się z tłumu potwierdzam Zawsze uśmiechnięty Miły, stanowczy i faktycznie ma posłuch Pracowałam z nim na C

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

marcepan

cześć.bardzo chciałabym pozdrowić Walczyka i dębskiego,,,panowie,już jesień,załóżcie kaloszki do ogródka i hajta...

lisica

ta dziewczyna z hali C ...Głąb to ona naprawdę jest głąb. produkja ma ją dosyć pomijając utr które ma z niej beke.ludzie serio ,do takiego poziomu się zniżać.Koniec Swiata.

Rutyna

Że niby mnie zwolnią? Mów w prost a nie owijaj w bawełnę...

Alina
@Rutyna

Ci co tak chcą zwalniać to oni sami są do zwolnienia ale tak to już jest jak prymityw pomiata prymitywem hehehe

@Rutyna

Niby kogo chcą zwolnić i dlaczego?

Rutyna

Za dmuchanie.

PAKOWARA

Ona już nie pracuje 'dawno się zwolniła

Szyszka

Kto mi wytłumaczy dlaczego kierownicy mają jechać na szkolenie wyjazdowe w góry? 2 dni szkolenia w tygodniu i 2 weekend (przy okazji). o co chodzi z tymi oszczędnościami na które jest presja bo kapa z kasą a tu szkolenie wyjazdowe w górach? Nie mogą się szkolić tu na miejscu? Nikt chyba nie powie że to te same $

@Szyszka

Pseudo szkolenie,integracja kierowników i imprezowanie przez 2dni,nowy dyrektor nowe ambitne cele.

Justyna
@Bomba

Dwa czy cztery bo nosi się informacja że łącznie cztery dni z weekendem. I podpinam się pod pytanie wyżej jak to się ma do oszczędności w tym rzekomym trudnym czasie ?

@Justyna

Kadry menadżerskiej oszczędności chyba nie obowiązują stać ich,zabiorą kilka premi i jest już kasa.

Olka
@Bomba

To zapraszamy ich na szatnie, przebierać się ok 22 i o 6

Kierownik fulbi

Witam byłem pracownikiem ten firmy jeszcze za czasów fulbiego. Czy jeszcze owy kierownik pracuje czy go wywalili.

Pepper
@Kierownik fulbi

Wywalili

Hshdh
@Pepper

Najpierw poszedl na hale c a potem się zwolnił. Wcale go nie wywalili

Peper

Teraz w kadrach tylko jedna babka pracuje?

@Peper

A po co więcej,w każdym tygodniu ktoś składa wypowiedzenie jest nas coraz mniej ale nikt nie widzi problemu niedługo na zakładzie zostanie Spięty Jurij Walec Maniek i specjalista od sprzątania Janek -linia 4 osobowa lub 4 wtyskareczki

Maniek

Noi stało się, Spięty Jurij ogłoszony władcą. Miejmy nadzieję że chłop będzie pozytywny dla pracowników. Hej!

@Maniek

Można zacząć odliczanie do upadku tego zakładu .Spięty do tego doprowadzi

Cypisek

Dobry Wieczór.Mam pytanie czy są wolne etaty w Marelli Sosnowiec? Mój tato pracuje tam ok.2 lat z powodzeniem ( dostał ostatnio awans i szkoli młodych adeptów).Jestem w trakcie robienia uprawnień na wózki,mam charyzmę,duże ambicje i ogromną ochotę do pracy. Zawsze chciałem iść w ślady taty i robić to co lubię.Z firmą Marelli wiem,że jestem w stanie to osiągnąć. Pozdrawiam wszystkich pracowników i mam nadzieje,że już niebawem dołączę do tego nietuzinkowego teamu i będziemy razem piąć się na drabince w strukturach korporacji.Tato mówił ,że w Marelli jest niedobór pracowników - ogłoszenia są w internecie,a mimo to nikt nie chce tam pracować.Ja natomiast,ofertę pracy w Marelli przeczytałem w Kościele w gablotce parafialnej.Jeżeli w takim szczególnym miejscu znajduje się ogłoszenie to znaczy ,że firma jest profesjonalna na wysokim poziomie europejskim, a ja z mojej strony gwarantuje punktualność i 12 .

Praca

Dzien dobry przez agencje gi group jaka stawka godzinowa ? Wiem o premii 21% a stawka ?

Potrzebujemy pomocy

Dyrekcja wie jak wyglądają 12tki na hali C? Jestem ciekaw czy sami chcieliby pracować 12gdz z jedną przerwą 15min. Nie będę podawał nazwiska majstra u którego ma to miejsce ale zróbcie coś z tym!!!!

Beata
@Potrzebujemy pomocy

Jak to nie macie dłuższych przew? Wam się to poprostu należy!!!!

Glos
@Beata

To był sarkazm ? Jak tak to zapraszam na 12 godzin tyrania podczas których będziesz miała jedną 15 minutową przerwę

@Glos

Sami sobie jesteście winni!!! Po co się zgadzacie robić po 12 h? Czemu nie upomnicie się o dodatkową przerwe? Zmówcie się zbuntujcie. Jak to nie pomoże to trzeba iśc na l4, wtedy zaczną was szanować. Sami siebie nie szanujecie, więc wami pomiatają jak śmieciami!!!!!

@Beata

Co im się należy? oni przerwy mają co chwile ,bez przerwy wyskakują na palarnie na papierosa. Przerwe jeszcze chcą ? to ile tych przerw ? a to że robią po 12 to godzą się na to ,mają stać przy maszynach roboty tez cały czas pracują i nie mają przerw.

Łokieć
@Andrzej

Nie bądź bezczelny bardziej niż jesteś chłopie. Kto chodzi co chwile na palarnie ? Chyba liderzy i ustawiacze. Od ludzi na maszynach się odwal. Do 12tek jesteśmy przymuszani. Na hali C jest tylko 1 przerwa 15minutowa ba 8gdz zmiane. Jak są 12tki to nierzadko nie zmienia się na drugą przerwę. Jak było gorąco to w du ie mieli przykaz dyrektora niektórzy mistrzowie i też ludzie nie mieli dodatkowej przerwy. 12tki tak jak napisane wyżej masz 15min przerwy niekiedy na 12gdz pracy w temp ok 40stopni. Dla porównania na hali A są 3 przerwy na 8 godzin. Tam jest inna specyfika pracy i można je zrobić a tutaj nie ale jak jest 12tka to przerwy powinny być dwie.

Kaśka
@Andrzej

Andrzej ciebie chyba pogięło ,co ty piszesz ? stałeś przy maszynie 12 godz. ? łazisz po halach jak lunatyk albo jaki naćpany. Za co ty odpowiadasz ? ludzie przerw się domagają i mają słuszną rację tym bardziej ,że ustawiacze ,koordynatorzy ,liderzy mają tych przerw wiecej a są takimi samymi pracownikami co ci którzy przy maszynach stoją.Zastanów się zanim coś napiszesz. Co chcesz w zakładzie zamieszek ,strajków ? jest problem który trzeba zgłosić do związków ,a nie pisać bzdury. Swoją drogą dyrektorka też powinna się tym zająć.Ty naprawde Andrzej jesteś bezczelny

@Kaśka

Na hali A pewnie dyr.by się zainteresowała. A nami na C interesują się chyba tylko jak przychodzi do pisma o zabranie premii. Smutne ale prawdziwe ?

Za Krystiana ma przyjść ktoś z hali B,Piotr wskazał Jurkowi swój typ

@Hala A

To nie będą łączyć obszarów? Powiedziano nam ,że Grzegorz W nas bierze bo miał już ten obszar.

Sok z Żuka
@PAKOWARA

Grzegorz nie zostawi rudego hipopotama ,bo komu będzie donosić

@Sok z Żuka

Hipopotamica ma alternatywę w technologu,od kiedy chydy z nią łazi na obszarze go nie uświadczysz.Hipopotamie myślę, że trzeba to zgłosić.

Sarna

Albo ten którego lud hali b nie lubi Robercik W ma parcie ba szkło.

@Hala A

Musi się nim nacieszyć bo odchodzi do technologii centralnej.

@PAKOWARA

Biedny Kuba będzie jeszcze chudszy bo go rozwalcują .

@Hala A

Niech się zajmie robotą a nie siedzeniem na palarni i patrzeniu w dekold Hipopotamowi.

Ciekawy

Wiadomo, kto został nowym uzdrowiciel na reflektorach?

Czyli kto to jest?

Tom
@Ciekawy

Wiadomo w końcu kto do nas przyjdzie?

Młoda jalowka hala b

Szukam gacha co dobrze dziurkę przerwierci . Zależy mi na cyklicznych spotkanich gdzie doznam dobrej, prawdziwej miłości i seksu partnerskiego. 3 kat wyluczony. (usunięte przez administratora)

Pati...
@Młoda jalowka hala b

Idz z tym problemem do diabła z młynów.On jak Cię dopadnie to iskry polecą z Ciebie,tylko z tego co wiem to u niego jest już na zapisy ,grafik ma napięty hej.

Lipton

Który to to

hala c

hala c dziekuje swoim wszystkim przelozonym za dodatkowe przerwy ktorych nie bylo.mam nadzieje za w piekle bedziecie tez tak sie smazyc tak jak my tutaj.

@hala c

Podziękuj swoim kolegą którzy chorzy opalali się na pogorii oraz planistą którzy nosa z kantorka nie wysuwają chyba że wielka pani idzie na fajkę jak oczywiście jest w pracy bo szkoda kasy na paliwo i pracuje z domu.

Nr

A szczepieni przynajmniej?

Koński klepacz

Ludzieeeeee!!! Podrzućcie jakiś temat i nowe ploty.

Mirek
@Koński klepacz

Odra temat rzeka .....

Koleś
@Mirek

Sam jesteś rzeka. W zakładzie nas interesuje co się dzieje. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po co się wcinasz

Mopek

Na hali C to bywa wogole jakiś przedstawiciel dyrekcji? Dlaczego pomimo wysokiej temperatury jak w piekarniku jest wyłączny nawiew i dlaczego nie ma dodatkowych przerw? W czym hala a jest lepsza że tam dodatkowe przerwy są a tutaj nie ma? Co do wentylacji wzywam wszystkich do telefonowania do PIP

Spięty Jurij
@Mopek

A gdzie jest ta rzekoma hala C?

Figofago hala c

Czy był już ktoś na badaniach w medicoverze Jak to tam wygląda ? Robią badania czy klepią pieczątki ?

Kaśka
@Figofago hala c

Maglują porządnie.

całuśnik_turyński
@Figofago hala c

To profesionalne badania, sprawdzają wszystko plus badania psychologiczne czy ludzie po pracy w Marelli kwalifikacja się już do renty. Najbardziej nieprzyjemne jednak są badania proktologiczne, ale ludzie z Marelli lepiej to znoszą gdyż mają doświadczenie na codzień.

Wiola

Hala C ,nie ma rudego z Kielc to i nie ma problemów, ludzie spokojnie pracują robiąc swoje i spokojnie wracają do domów.

@Wiola

Bo jest chudy z ekipą i problemow nie ma ukrywaja braki muszą nadgonić zanim wróci.

Wiola
@Snake

Chodziło mi o komfort psychiczny,zero terroru z jego strony, apropo chudego wie co robić jest w tym najlepszy.

Hala C

A ty co Lamo adwokatem jego jesteś, dobrze ktoś napisał, każdy wie jaki to człowiek ,patrzy tylko na siebie a innym tylko premię by zabierał, przypomnij sobie ilu ludzi nazwalnial ,byłeś chociarz raz u niego na naradzie pewnie nie,to byś zrozumiał jaki to typ czlowieka.Dla niego jestes tylko liczbą w statystykach ale karma wraca.Fulbi przy nim to małe piwo był. Dla mnie on nigdy nie bedzie kierownikiem i zawsze będę go traktował jak każdego innego pracownika tej firmy,dlaczego ,dlatego że na kierownika trzeba miec kompetencję a on ich nie posiada ,typowy karierowicz.

@Hala C

Pewnie mu to powiedziałeś na tej naradzie z nim?

@Snake

Może nie tak dosadnie ale co mam mu powiedzieć to mu mówię nie jestem z tych co spuszcza głowę w dół .

On
@Hala C

No tak, pewnie ze nie jesteś z tych co spuszcza głowę. Obstawiam że na naradach głośno przyklaskujesz dając owacje na stojąco tak żeby cie dostrzegal. A po wyjściu z narady - zmiana o 180st i wymyślone na poczekaniu bajeczki jak to ty się postawiłeś. Ci co to czytają mają w dupie twoja opinie i ciebie samego. On przynajmniej tą karierę o której napisałeś zrobił a ty? ty skończyłeś jako internetowy siewca nienawiści. Mogę się założyć że z tej nienawisci do niego to nawet impotentem zostałeś. Czytając twoje wypowiedzi sądzę że to z tobą jest coś nie tak, a nie z nim.

Lol
@Hala C

Hahahaha ty sam siebie słyszysz?

Młoda jałówka hala a sektor 3

Rudy się bawi z małżonkon na wakacjach Są pieniądze sa wakacje kurla, on winkso od niego

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 517.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 487, z czego 95 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 331 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting