Opinie o Hotel Aurora Międzyzdroje (Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.) w Międzyzdroje

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o. w Międzyzdroje

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.?

Megi Nowy wpis
@Pytanie

Witajcie, Preferowana jest umowa o pracę, jeśli ktoś ma własną działalność i chce się domówić inaczej też jest taka możliwość :).

Bożena Nowy wpis
Inne

Widzę, że ogólnie polecacie pracę tutaj. Brakuje mi konkretów... Ile konkretnie można tutaj zarobić?

fgvb

rozumiem ogólne podekscytowanie, ale forum należy do firmy Sopockiej.. nie widzę żadnych ogłoszeń do nich, chyba, że mylne jest nakreślenie wspomnianych ofert nazwą Gdańsk. :) podpowiedzcie o co chodzi

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku KUCHARZ / KUCHARKA?
logo firmy Presales Specialist
GoWork.pl
(543 opinii)
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
xyz

A ja tam niezle zarobiłem.Fajnie mi sie pracowało. A prezes duzo mi pomogl.

Pewien

Bo tam trzeba pracowac, działanie w takim hotelu to nie sa wczasy w Kolobrzegu, nie pracujesz - spotka Cie kara, wywiazujesz sie - bedziesz wynagrodzony. Po pracy w takim hotelu o wiele latwiej jest przystyosowac sie w innym miejscu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o. - Międzyzdroje

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Bohaterów Warszawy 17
    72-500 Międzyzdroje
  • NIP: 9860154888 KRS: 0000199905

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii