Hotel Aurora

Międzyzdroje

Opinie o Hotel Aurora

fgvb

rozumiem ogólne podekscytowanie, ale forum należy do firmy Sopockiej.. nie widzę żadnych ogłoszeń do nich, chyba, że mylne jest nakreślenie wspomnianych ofert nazwą Gdańsk. :) podpowiedzcie o co chodzi

xyz

A ja tam niezle zarobiłem.Fajnie mi sie pracowało. A prezes duzo mi pomogl.

Pewien

Bo tam trzeba pracowac, działanie w takim hotelu to nie sa wczasy w Kolobrzegu, nie pracujesz - spotka Cie kara, wywiazujesz sie - bedziesz wynagrodzony. Po pracy w takim hotelu o wiele latwiej jest przystyosowac sie w innym miejscu pracy.

Zostaw opinię o Hotel Aurora - Międzyzdroje

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Aurora