Opinie o Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne w Międzyzdroje

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne w Międzyzdroje

Sieklucki Józef Nowy wpis

Powiem tak pracowałem u tego pana kilka lat ,traktuje on ludzi jak sobie na to zasługują .Moim zdaniem to dobry i uczciwy chłop ale chory system jaki mamy w naszym kraju zmuszał go czasami do podejmowania dziwnych decyzji ,spędzony czas w jego firmie uważam jako udany choć bywało różnie. Pokażcie mi firmę idealną .

Cezary Nowy wpis

Nikt na siłę nie będzie trzymał w firmie, dla mnie to dobre miejsce i fajni ludzie pracują.

Ja Nowy wpis

Pisałem już wcześniej ale widzę że zostało to usunięte. Ten człowiek to psychopata, (usunięte przez administratora) przekręca to co się do niego mówi nie szanuję ludzi, wcisnoł mi lewą umowę o pracę. Zwykle zero

Marek S

Profesjonalista w 100%

Iza Nowy wpis
@Marek S

Czy możesz napisać coś więcej? Interesuje mnie głównie, czy jest to opinia osoby korzystającej z usług Mariana Dworzyckiego, czy osoby zatrudnionej w firmie. Warto wyjaśniać tego typu wypowiedzi na forum.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Radek

OSZUST WYŁUDZACZ KLEPIĄCY PO RAMIENIU I WBIJAJĄCY NÓŻ WPLECY

Biznesmen w spoconych spodniach nie płaci ,kłamie nie płaci zusów oto cały pan Dworzycki

Sowieta

Potwierdzam powyższe wypowiedzi w 100% mi od 4 mc nie zapłacił niemam jak wrucic na Ukrainę

Moniu

Brak słów nie polecam tego pracodawcy traktuje ludzi jak bydło według własnego humoru a potem mówi ze on chce żeby do pracy przychodzić z uśmiechem i chęcią

Przemas
@Moniu

Płatności fatalne zaliczkowiec a najlepiej żeby się zwolnic to już to juz 8 mc czekam na kasę

Zostaw merytoryczną opinię o Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne - Międzyzdroje

• Jak się pracuje w Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marian Dworzycki Usługi Ogólnobudowlane I Instalacyjne
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Józefa Gintera 16
    72-500 Międzyzdroje