Opinie o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. w Opole

Ptys

Firma (usunięte przez administratora).serwis (usunięte przez administratora)nikt nie odbiera telefonów w razie awarii. Wpłatomat zacina się.tv działa z opóźnieniem.

Zbyszek

Ta firma to jedna tragedia i nieporozumienie. Dział tylko opcja płatna. Brak możliwości zapłaty karta. Tragiczny kontakt. Reklamacja - brak usług bezpłatnych, które są w ofercie, chyba tylko dla picu nie załatwiona przez ponad tydzień. Jednym słowem - tragedia. Koszt TV astronomiczny- 5 PLN za godzone.

Tomek60

Firma (usunięte przez administratora). Usługa oferowana nie ma nic wspólnego z cenom. Parametry techniczne kamienia łupanego. Ocena MNIEJ NIŻ (usunięte przez administratora).

Sławomir
@Tomek60

To jaka jest cena? I czego Ci brakuje skoro jesteś niezadowolony?

Zdenerwowany

Witam. Pisze tutaj ponieważ od 3 godzin wszyscy konsultanci na infolinii są zajęci. Dziś czyli 16.06. 2022 w Szpitalu w miejscowości Skarżysko Kamienna odział laryngologiczny godz. 17.37 zostałem ograbiony przez wasz automat na 30 zł. Wpłaciłem i nie otrzymałem ani informacji o logine i haśle na ekranie jak i na potwierdzeniu. Chodź o usługę Internetu. Ja tego tak nie zostawię. To jest jawne oszukiwanie pacjentów.

Zdenerwowany
@Zdenerwowany

Dziś jest 18.06.2022 i usługi wi- fi dalej nie ma. Dodzwonić się infolinię graniczy z cudem. Po 25 minutach dowiedziałem się za raczej internetu nie będzie i proszę sobie zgłaszać reklamację. Ciekawe czy odzyskam swoje 30 zł. Szkoda tylko że nie ma żadnej informacji że nie ma dostępu do internetu.

Jolanta
@Zdenerwowany

Może jest, ale potrzebny internet, żeby ją odczytać?xd Wgl jak do dziś się sprawy z tym mają? Już wrócił?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

Jesteście niesolidni, mój mąż na trzy dni jest w szpitalu, wykupiliśmy 72 godz tv za 3o zł, a telewizja działała może 24 godz, zadzwoniliśmy na podany numer, po długim oczekiwaniu pani powiedziała że przyjdzie monter, do tygodnia i nie uruchomi, a mąż jutro wychodź że szpitala, szkoda kasy na taką usługę, bo nie ma ani pieniędzy, ani telewizji, szkoda słów

Sławomir
@Anna

A ktoś ze szpitala nie mógł się tym zająć? Może tak by było szybciej?

Krzysztof

Moja opinia będzie merytoryczna.Wasz wplatomat pobrał 2 razy po 3 złote, naturalnie nie dało się włączyć telewizji. Próba kontaktu przez infolinię spełzła na niczym po informacji ode mnie ze rozmowa jest nagrywana prze że mnie.Przy kolejnych 3 próbach rozlaczano się że mną. Informuje was że nie odpuszczę wam 6 złotych i gwarantuje wam zgłoszenie sprawy o oszustwo i próbę wyłudzania. Oprócz tego sprawa cywilna . Nie odpuszczę. Oprócz tego gwarantuje darmowa reklamę zgodna z zaistniałą sytuacją.

Irena
@Krzysztof

A można płacić online w ogóle jak to wygląda?

Creasyx
@Irena

Można.. wpłaciłem.. ale co z tego jak saldo jest a info ze nie ma wykupionych usług i przy stanie 24 zł nie można włączyć telewizora gdzie doba kosztuje 18 zł.

MAREK LUBLIN

WSZYSCY MACIE RACJE TO (usunięte przez administratora) Z (usunięte przez administratora).LEŻE TERAZ W SZPITALU I PLUJE SOBIE W TWARZ ŻE ZAŁADOWAŁEM 50 ZŁ.WSZYSTKO SIE ZACINA ZAWIESZA KANAŁY NIE DZIAŁAJA.INFOLINA RAZ ODEBRAŁA NIBY COŚ ZRESETOWALI WŁĄCZYŁEM PO 15 MIN.JAK POWIEDZIELI I CO TO SAMO.JUŻ INFOLINA NIE ODBIERA.NAPISAŁEM IM SMS ŻE PODAM ICH DO SĄDU JEŚLI NIE ODDADZĄ MI PIENIĘDZY. LUDZIE NIE WYKUPUJCIE TEJ TELEWIZJI TO DAWANIE PIENIEDZY (usunięte przez administratora). TELEWIZOR LUBLIN 107-096

Quick Lopez

Telewizja nie działa… infolinia nie działa… wg mojej opinii firma zorientowana na wyłudzenie i walenie w rogi uczciwych ludzi… prokuratura powinna zaproponować im abonament na pozbawienie wolności za nieuczciwa działalność. Tyle. NIE POLECAM!!!

Mac N

Telewizja szpitalna - niestety, to gniot. Wybrałem opcję pakiet za 42zł (tv + net + wypożyczalnia filmów). Telewizja w miarę ok, czasem brakowało jakichś kanałów. Internet to kpina. Z 10 wybranych filmów 5 oczywiście nie wskakiwało. Trzy godziny meczem Polska - Szwecja zniknęło wszystko. Po telefonie do obsługi, restartowali system i w zamian za brak pakietu łaskawie wydłużyli działanie TV o 4 godziny. Internetu i wypożyczalni filmów już nie. Dla mnie to jest jawne (usunięte przez administratora) Tacy ludzie są bez sumienia i narażają pacjentów na następne stresy.

niuton71

To jest (usunięte przez administratora) zapłacone za co , za klika programów, które i tak się zacinają, zrobili sobie z naziemnej TV szpitalną Tv i źródło dochodu za (usunięte przez administratora) powinna być kara od 25 lat paki ,to takie firmy by nie istniały

Lucjan

Informuję osoby które chcą zawrzeć z tą firmą umowę to nie radzę. Przebywam w szpitalu w Torzymiu, który ma umowę z tą firmą . Od siedmiu dni dzwonimy po kilka razy do obsługi systemu że raz obraz zanik lub głos zanika, słyszymy tą samą śpiewkę. Obraz, głosu jak nie było tak nie ma, więc nie korzystajcie usług tej firmy

Angela

Koszmar ! Pierwszy problem zaczął sie przy wykupieniu dostępnu , doladowalam konto i nic wiecej nie bylo mozna zrobic i tv nie dzial. Po dodzwonieniu sie na infolinie po 30 minutach Pani kazała włączyć tv za 15 min bo cos tam im nie działało :/ Dzien pozniej tv sie sam wyłączył znow długie czekanie na infolini na połączenie i Pani mowi ze to nie pierwsze takie zgłoszenie i ze czasem im tv nie dziala i trudno , ona to zgłosi ale ja mam czekac nie wiadomo ile to potrwa … moze zdążymy juz z tad wyjsc … ???? Kanały sie zacinają , ciagle komunikat o braku łączności , ogolnie nie polecam !

????????????????????????????????

Placi sie za telewizję i telewizji nie ma .A jak sie dzwoni to wielkie damy nie racza odebrać! A jak człowiek sie juz dodzwoni po godzinie czasu!!!To nawet nie racza wysłuchać do końca!!!! ????(usunięte przez administratora)

Paolo

Za takie pieniądze to powinno być 8K i nie tylko ten naziemny badziew, który jest dostępny za free. Stan techniczny infrastruktury dramat. Wiesza się wszystko, jakość obrazu tragedia a telewizory mają chyba ze 25 lat. Jakość obrazu poniżej jakiejkolwiek krytyki. Asynchrony pomiędzy obrazem a dźwiękiem to klasyk. Czas oczekiwania na zmianę kanału to jakaś kpina, nie wspominając o tym że ciągle brak sygnału. Reasumując specjalnością firmy jest (usunięte przez administratora) schorowanych ludzi a nie umilanie im czasu w tych trudnych dla nich chwilach.

Roman

Szkoda moich pieniędzy. Pilot nie działa, udało się dodzwonić na infolinię, pani zresetowała telewizor i dalej to samo. Przy próbie zmiany kanału głos się wyłączył. Próbowałem połączyć się z infolinią kilkukrotnie ale nikt nie odbiera. Pielęgniarki poinformowały mnie, że te problemy to norma. Nie polecam.

Lucy

I usuwają części komentarzy na swoją korzyść.NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM!!!!!!

Lucy

(usunięte przez administratora) TOTALNE!!!!!! Nabijanie" biednych" ludzi w butelkę. Gdyby nie rehabilitacja, stalabym obok tej " czarodziejskiej skrzynki i pilnowała, żeby nikt nie dał się nabrać! Do popsutego telewizora serwis przyjeżdżał z końca świata i nie mógł dotrzeć. Telewizor nie działał a pieniądze pobrane.To (usunięte przez administratora) Za zapłatę powinnam towar otrzymać,a mi go zabrano.Czy to nie podlega pod paragraf? NIE POLECAM, NIE POLECAM NIE POLECAM!!!!!!

Maria

Jesteście beznadziejna firmą, pobieracie kasę i to niemałą(262 zł za 30 dni) za programy które są darmowe.Prymytywne oprogramowanie bo przełączając kanał bardzo długo się ładuje lub brak sygnału i nie można go obejrzeć Za takie opłaty jakie pobieracie powinien działać niezależny kanał informacyjny a wy nas karmicie pisowską propagandą. Nie każdy chory jest pisowcem. Za taką usługę jaką oferujecie daję wam mniej niż ZERO.

Andrzej Lublin

(usunięte przez administratora) Pieniądze pobrane brak połączenia z internetem. Infolinia nieczynna! (usunięte przez administratora) i hamstwo dorabiać się na chorych...

Pulawianin

Brak pilotow na salach. Tv sswankuje. (usunięte przez administratora) i drogo. Infolinia to ....

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.
  • Pisankowa 2