Opinie o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. w Opole

Ww

Banda (usunięte przez administratora) Nie polecam a zdecydowanie odradzam jakichkolwiek chęci wykupienia czegokolwiek w tej firmie....

Sebek

U mnie w szpitalu jak zadzwoniłem to chwila moment i Servis był

Wioleta Nowy wpis

Oprócz elektromonterów teraz szukają też programistów i mąż chce wysłać papiery. Tak na prawdę nie ma podanych więcej informacji oprócz zaproszenia do składania aplikacji. Może ktoś wie jakie warunki trzeba spełnić i jaką proponują pensję na start? Męża najbardziej to interesuje na tą chwilę.

Ww

@Ww

Jest szansa na przybliżenie tak naprawdę w czym problem? Pytam, bo w sumie dobrze byłoby wiedzieć co potencjalnie się będzie sprzedawać

@Ww

Bo przeszedłem to samo żałuję że wcześniej nie przeczytałem opinni innych klientów.

Sebek Nowy wpis

U mnie w szpitalu jak zadzwoniłem to chwila moment i Servis był

Cześć, tylko elektromonterzy są potrzebni? Wiem ze już ktoś właśnie wcześniej wypatrzył te ofertę ze strony ale zastanawiam się czy na obsługę klienta nie ma także przypadkiem jakiś przyjęć? albo czy są docelowo planowane? Jeśli tak to mam doświadczenie i może bym spróbowała, warunki są jak wszędzie?

*** Nowy wpis

Wykupiona została telewizja 14.11.2023 na 3 doby, telewizja nie zadziałała ani na minutę zgłoszone zostało też 14teg do dnia dzisiejszego nie było serwisanta gdzie Pani z obsługi mówiła że "WYSŁAŁA 2 PONAGLENIA".

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

Na swojej stronie piszą, że szukają elektromonterów z uprawnieniami, ale tak na prawdę oprócz tego nie ma żadnych szczegółowych informacji. Czy ktoś wie czy jest to praca od zaraz i za jaką pensję się w ogóle pracuje? Czy pracując jako elektromonter można dogadać się na pracę popołudniami?

Tomasz

Opinie dotyczące tv szpitalnej są niestety prawdziwe, dziecko czy starsza osoba będąca chcąca skorzystać z tv będzie się jeszcze dodatkowo stresować i denerwować ( nie wszyscy muszą umieć obsługiwać inne opcje elektroniki tablet czy komputer) Nie wnikam w koszta bo to inny temat ale obsługa terminala jest tragiczna zawiesza się , nie chce uruchomić , oczekiwanie się pokazuje i znowu zawiesza, podobnie jest z drukowaniem paragonu czy strona internetowa, TRAGEDIA , Osoby biorące odpowiedzialność za utrzymanie i sprzedaż tego produktu Proszę weźcie pod uwagę opinię ludzi Nie dziwcie się że ludzie na was narzekają a mają racje Tomasz

Pacjent

Strona logowania do wifi w ogóle się nie chce otworzyć. Brak możliwości ze skorzystania z loginu i hasła które wcześnie się wykupiło... Tv działa na wybranych kanałach, przycina się a czasami sama wyłącza... Koszt duży, ale jakość usług tragiczna...

Ben

Firma która nie daje usługi za które pobiera pieniądze. Proponuję zgłoszenie zażalenia do UOKiK. Jak wlepia im karę finansowa to może zaczną pracować uczciwie a nie okradać klienta

Pacjentka

Tragedia ! Dodzwonić się na infolinie graniczy z cudem! Telewizor się wyłączył nie działa wykupiony cały pakiet abonament+vod+wifi. Kasę pobierać ale żeby chociaż telefon odebrać czy odpisać na emaila nie ma komu!

Szpital

Kupiłam pakiet 6h za 5zl po czym po godzinie oglądania wyłączył mi się program i wyświetlił komunikat że zostało mi 3zl i mogę za 2zl wziąć Jeszcze godzinę (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!! Jak tak można ????????????????nie wspomnę o tym że nikt nie raczy odebrać telefonu Jak można kupić 6h oglądania a otrzymać dwie godziny oglądania ????????????????

Be

Masakra. Ceny nie adekwatne do jakości!!! Internet nie działa, a pani odbierająca telefon udaje gluchą. Najgorsza forma w Polsce!!!

Tadeusz

Od 2- godzin próbuje dodzwonić na info linie bez rezultatu leci non-stop komunikat konsultacji zajęci.Do kitu firma .A personel szpitala też ma to w nosie że nie działa telewizja.

Torzym

Firma krzak wziąść kasę i nie dotrzymać warunków tranzakcji , pani na dziale reklamacji drwi z klienta ta firma to zwykli oszuści i naciągacze mało tego że nie dotrzymują warunków umowy to niechcą zwrucić pieniędzy jawne oszustwo odradzam tę firmę wszystkim zainteresowanym

@Torzym

No ale nawet jeśli by wyszło, że niestety nie chcą to po jakimś czasie jednak będą musieli? Co do tego wątpliwości mieć nie można?

@Torzym

Stanowczo odradzam skorzystania z telewizji szpitalnej. Zero reakcji na awarię ponad godzinę na telefonie by dodzwonić się na infolinię i zrezygnowałem z dalszego widzenia na telefonie. Szkoda nerwów .

Kuba621

Czytając opinie stwierdzam ,że ta firmą powinny zająć się organa ścigania,. To jakiś wielki przekręt liczą ,że ludzie prędzej wyjdą ze szpitala nim przyjedzie serwis. Składam doniesienie koniec zabawy.

@Kuba621

Masz rację.

And

Szok sprzedają darmową telewizję. Ceny straszne w Czarnickiej Górze programy nie działają jakość tragedia. Pracownicy na infolini chyba zatrudnieni spod sklepu. Sprzedają 21 programów jest 2 i żadnej chęci rozwiązania problemu. Dziadowska firma

Wodzu
@And

Bo to prawda

@And

Bo przeszedłem to samo.

Co tu ukrywać na pierwszy rzut oka system tv w szpitalach wygląda ładnie i przejrzyście.Nic bardziej mylnego.Krótko mówiąc złodzieje.Otóż wiedząc że urządzenie nie wydaje reszty wpłaciłem na sale syna 50 zł szpital na Niekłańskiej w Warszawie.i teraz ciekawostka we wpłatomacie wybierasz sale i ok ale paragonu zero.wiedząc że nie dostane reszty włączyłem pakiet bo niby taniej 5dni.fajnie tv jest.Następnego dnia zmieniono mi sale cóż zadzwoniłem do obsługi o zmiane odbiornika dobra odbiornik z drugiej sali został uaktywniony.Myśle super a tu się zaczyna kobieta informuje mnie że kupiłem pakiet za 30 zeta.Pytam sie co z 20toma zł.Ludzie jak chcecie pracować dla złodziei to prosze.Obsługa chamska a podobno klient nasz pan.

Wodzu
@anonymous

Bo są złodziejami, kasa wpłacona dwukrotnie tv nie działa. Infolinia oczywiście też nie działa, innego kontaktu brak

Jolanta

ok sporo osób widzę, że się skarży tu na firmie, ciekawa bym była jak to wygląda z perspektywy osób zatrudnionych? podobno są problemy z dodzwonieniem się na infolinię, wiadomo czemu? jest za mało osób do obsługi czy aż tyle zgłoszeń nagle się zrobiło? to ile osób obsługuje i jakie stawki za to mają?

F.G

banda (usunięte przez administratora) złodziei i (usunięte przez administratora) kontakt (usunięte przez administratora), serwis (usunięte przez administratora)

Chory

Mają chorych w (usunięte przez administratora) już tydzień mamy wsali zepsuty telewizor był jakiś psełdo mechanik postukał pomruczał i powiedział że potrzebny nowy odbiornik i pojechał dla mnie to firma kogucik

Pacjent Szpital Rydygier Krakó

Firma dramat dodzwonienie na infolinię graniczy z cudem, a nawet jak się uda połączyć zero reakcji. Wpłatomat nie działa mimo zgłoszenia problemu .Płatność dokonana przez internet nie zasiliły odbiornika mimo potwierdzenia wykonanej wpłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.
  • Pisankowa 2