Pol Tv Gorski Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Pol Tv Gorski Sp. z o.o.

alicja

Firma Poltv działa fatalnie...jest to firma niesolidna,wyłudzajäca pieniądze,telewizory,zainstalowane których korzystajä chorzy w szpitalach są stare uszkodzone.wysłùżone.bez opieki konserwatorskiej. ..Wielokrotna prośba o naprawę uszkodzonego tv lub zwrot pieniędzy absolutnie nie wchodzi w rachubę...Panie przyjmująca zgłoszenia impertynencko zbywające..Skandal ...w dobie knkurencji ,gdzie firma służyć powinna klientowi.i to choremu,dla którego tv jest chwilą odskoczni od choroby i kłopotów zdrowotych.Na prawdę wstyd!!

Wiesz czy na okres wakacyjny firma Pol Tv Gorski Sp. z o.o. uruchamia projekty staży? Jak wygląda rekrutacja w ciągu roku? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Pol Tv Gorski Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol Tv Gorski Sp. z o.o.