Spart S.C. Studio Projektowe Mirosław Konieczny Leszek Marszałek

Bytom

Opinie o Spart S.C. Studio Projektowe Mirosław Konieczny Leszek Marszałek

Pracownik obecny

"Dawny pracowniku", można powiedzieć wszystko, ale nie to, że atmosfera pracy jest niefajna. To są raczej niestety żale osób które musiały odejść z jakiegoś powodu. Generalnie, każdy, kto tu pracował i odchodził, to mówił, że będzie mu brakowało ludzi i fajnej atmosfery. Tak więc "Dawny Pracowniku" nie pisz nieprawdy. Ludzie w pracy są zintegrowani i świadczą o tym nasze spotkania prywatne poza pracą jak i wspólne wypady na kręgle, grille czy świąteczne obiady okazjonalne.

PRACOWNIK

Rzetelna i uczciwa firma dbająca o pracowników. W momencie jakichkolwiek problemów, Szefowie zawsze służą pomocą. Umowa taka jak powinna być, pieniądze wypłacane w ustalonym terminie. Poza normalnym wynagrodzeniem pracownicy otrzymują premię . W biurze panuje bardzo przyjazna atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc innej osoby. Organizowane są imprezy integracyjne jak np. wspólne wyjście na paintball czy grill. Tradycją firmy jest, że różnorodne uroczystości świętujemy wspólnie np. przy pizzy czy rozmaitych słodkościach. Nie ma problemu z urlopem, zawsze długie weekendy są wolne. Praca w firmie daje możliwość ciągłego rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności. Jako długoletni pracownik mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem.

Dawny pracownik

Ja też tam pracowałem i z czystym sumieniem mogę tą firmę odradzić każdemu, kto chciałby tam pracować. Podobnie jak w powyższych komentarzach. Nie wywiązuję się z wypłatami, przekręcają warunki umowy, a atmosfera w pracy, no coż... co ktoś lubi....

Nie polecam nikomu tam pracować. Znając negatywne opinie postanowiłem spróbować i teraz ostrzegam pozostałych - nie popełniajcie mojego błędu, nie aplikujcie tam.

zainteresowana
@Były pracownik 12.04.2017, 22:40

Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej- Były Pracowniku? Jak wygląda sprawa wypłat, godzin pracy (nadgodziny?), atmosfery w pracy? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

pracownik - człowiek

Spędziłem tam trochę czasu i największemu wrogowi nie poleciłbym ani pracownikowi ani inwestorowi. Nie ma się co dziwić płaca oficjalna nawet 1/4 etatu a płaca realna ... z okresem oczekiwania ~ kiedyś. Gruszki na wierzbie bez pnia.

jenifer

pracowałam tam ... nie polecam, z wypłatami ciężko a rachunki czekają

Zostaw opinię o Spart S.C. Studio Projektowe Mirosław Konieczny Leszek Marszałek - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spart S.C. Studio Projektowe Mirosław Konieczny Leszek Marszałek