Opinie o poczta-polska.pl - Poczta Polska S.A. w Warszawa

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidulanych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. w Warszawa

gol

Niesprawna struktura z (usunięte przez administratora)kierownictwem. Od dekad jadą na dotacjach panstwowych.Jednoczesnie pasozutuja tam polityczne kliki. Niedawno budżetem 190 mln dofinasowano PP.

julka zy wsi kadry

to co tam się dzieje powinni youtuberzy nagrywać, albo PIP powinna się tym zajmować bo to niedopuszczalne, żeby zostawić czlowieka samego z ogromną odpowiedizalnością finansową, bez szkolen i pomocy, z kierownikami i naczelnikami którzy beztrosko i nieporadnie rozkądają ręce z fatalną obsługą w administracji, tak naprawdę jedynym zatrudnionym w urzędzie pocztowym powinien być asystent a kierownicy i naczelnicy cóż to niepotrzebne archaiczne etaty, podobnie z administracjami ,

Listonosz EX
@julka zy wsi kadry

Praktycznie na każdym urzędzie tak jest , naczelnik i kierownik patrzą tylko aby się utrzymać na stołku , pracy maja prawie nic , a pensja jest . Poczta zawsze tak działała , listonosze i okienkowi pracują za dwoje , naczelnik i kierownik siedzą i udają GREKA. To nie jest nowoczesna firma , tu się nic nie zmieni , jedynie podzielić to i sprywatyzować , tak zrobiono z PKP i jakoś teraz to działa , PKP CARGO zarabia , PKP INTERCITY ma Pendolino i kursuje pełne , a poczta dalej jak w " MISIU "Barei.

Zaciekawiony
@Listonosz EX

Nie żebym bronił Poczty, ale zarówno PKP Cargo jak i PKP Intercity to spółki państwowe. Wogóle wszystkie spółki grupy PKP kontroluje skarb państwa. Poza tym PKP Cargo od kilku lat notuje straty na poziomie +/- 200 mln zł netto (czyli wielokrotnie więcej niż Poczta). Z Intercity jest nieco lepiej, ale te pełne pendolina o niczym nie świaczą ,bo jezdżą raptem w około 10 relacjach. 90 % pasażerów pendolina na oczy nie widziało, nie mówiąc już o jeżdzeniu. Ale zaciekawił mnie twój pomysł "podzielenia" poczty. Na co i w jaki sposób?

@Zaciekawiony

Pytanie na czym te Cargo notuje straty a jak poczta się potrafi wybronić? Tam jest raczej mniej "gęb" do wykarmienia i pytanie czemu jest to utrzymywane i co daje narodowi... Tu potrzeba pana co zrobi porządek z tym wszystkim(cichociemnymi, obrażonymi normo-pilnującymi, usiedziałymi za wolontariuszami z coraz to innych roczników co myślą tylko na pisemkach z ograniczeniami od lekarza dosiedzieć do emerytury, wychowawcami co nie potrafią się wysłowić czy ona łudzi czy straszy człowieka-że będzie mu chyba dokuczać jak premii praktycznie brak, kanciapo-pilnowaczami, hr co sobie szydzi z ludzi na buniu szukając (usunięte przez administratora) za koni pociągowych co nie okazali się tak (usunięte przez administratora) jak sądzono, stołka pilnującymi i masą innych patologi które się przez lata wychodowały). Przydało by się jeszcze pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich tych co brali jakieś pieniądze za tę wizję, plany, rokowania i do czego to doprowadziło tą firmę jak i pieniądze już od lat wpompowywane (masą kroplówek w większości niewidocznych). Tam oni się złapali i za ubezpieczenia, banki, ściąganie należności i kontrole, ochroniarstwo, a teraz wychodzi jeszcze nft a i operatorem komórkowym chcieli też chyba zostać... Cholera wie co jeszcze bo planów było sporo i tylko brakło programu pocztowiec plus XD Wszystko mierne lub przez coś innego ciągnięte w dół. Wielka studnia bez dna która jeszcze po latach wolontariatu w jakimś chorym układzie będzie żyć z człowieka. Ja jestem temu przeciwny a mogę tylko popisać lub jak zrobi się nieciekawie to tylko uciekać z tego kraju. Jak to możliwe że prywatna firma zepchnięta prawie do bankructwa przez dumpingiem zabrany duży kontrakt na sądówki potrafiła stanąć na nogi że planuje ekspansję w innych krajach, a ta (usunięte przez administratora) dalej jest jaka jest?

jula ze wsi niepodległości
@julka zy wsi kadry

jeden (usunięte przez administratora) i zacofanie. nie wiem za co płaca kierownikom i naczelnikom te stanowiska powinny być zlikwidowane, za za kasę powinny być realizowane remonty zapewniajace bezpieczństwo pracownikom

@jula ze wsi niepodległości

Przecież to wam już szykują solikomuchy( strona solidarność poczta polska na fb post z 20 listopada)... Czytaj postaramy się tak zamieszać by było bardziej słodko XD Pytanie komu? Wy pojmujecie że póki nie będziecie dla ludzi którzy tam albo chcą wam dać pracę albo którym wy chcecie coś zlecić to nic z tego nie będzie! Zlecenie wszędzie póki wam te paczkomaty i e doręczenia nie wejdą, sensownie opłacone( tak! Oni was tam interesanci tylko łudzą że zostaniecie kolejnymi usiadowaczami co się uzwiązkowią i się na lata ustawią- jesteś największym wolontariuszem co nie ucieknie w przyszłym miesiącu jak dadzą gorszą robotę na tym etacie jak cię wypłata wystarczy), a jak już tych więźniów, zlecenie, emerytów , czasowych ,wojsko i harcerzy wam pogonią z werów to was tam jakoś upchną i może będą pieniądze. Podopśladkowych wolontariuszy po uszy poniżej poziomu samodzielnego wyżycia w większym mieście chcecie tam dobrze obrządzać bo szafka na ciuchy wymienia co 3 miesiące zamiast 30 lat? Dziś? Bo się jeszcze studenci do was wybierają na grosza do dorobienia? Śmieją się z tych waszych staży! Jak etat z procencikami od 3 lat nie interesuje to ciągnąć ze zlecenia za pieniądze za nie niby tą stałą umowę(nieprzedłużną), a reszta niech się sama pilnuje nie patrząc że ten kryski, ten zośki, ta wskoczyła na falusa temu, ci z mocnego klanu, ta ma nieślubne dziecko z kierownikiem/inspektorem a ta rozwódka po nim. To że będziecie mieli czyste toalety nic nie zmieni. To tylko odwracanie kota ogonem. To ma być wydolne bo was w końcu prawda zje a naród w końcu nie da jałmużny... Ale widocznie następny blisko spokoju od wszystkiego i nie widzi problemu! Byłem,widziałem i nie polecam!

A dodam jeszcze
@Veni vidi vici

A dodam jeszcze że jak komuś się kończy ta 3 czy czwarta umowa(półtorej roku jak się okazało że te pdo w eksploatacji było niepotrzebne) to jak obojętna ta praca za te pieniądze to jak udasz się do naczelnika/kierownika na podpisywanie nowej umowy to zapytaj o widełki płacowe na tym stanowisku i czy nie możesz mieć coś więcej! Może ci ktoś wytłumaczy tam że po podpisaniu ostatniej umowy to prócz awansów to następne ruszenie podstawy tylko za zgodą żółtych związków zawodowych i zostajesz podpośladkowym do ciągnięcia tego całego cyrku z całą masą tych którym się należy tylko Beata jeszcze nie powiedziała... Najprawdopodobniej wymienią na następnego ciekawskiego co i tak nawet z przestojem planowali...

XD
@Veni vidi vici

ja w administracji pracuję w życiu nie schanbiłabym się okienkiem to brudna robota

dramatyczny01

Sam postanowiłem sprawdzić jak negatywne opinie mają się do rzeczywistości. Omijać szerokim łukiem jeżeli zależy Wam na zdrowiu psychicznym. Wynagrodzenie w stosunku do nałożonych obowiązków oraz ogromnej odpowiedzialności finansowej to jakaś kpina. Nie pozdrawiam

tymbark sok

kiedyś byłam na rozmowie rekrutacyjnej w administracji i facio z kadr mówi że zna mnie z jakiegoś koncertu wiec mnie polubił i powie mi szczerze, że na tym szacownym stanowisku za najniższą krajową już ktoś pracuje. to też były kadry i była to rodzina dyrektorki, mówił szczerze, wszystko sie sprawdziło. tylko co on robił w tych kadrach jeśli wszystko tam takie pro forma ????

Szukali pracownika na zastępstwo w małym mieście. Z racji tego, że spełnione zostały wszystkie wymagania w ogłoszeniu postanowiłam się zgłosić. CV wysłane, odzewu brak. Oczywiście wiadome jest to, że nie odpowiada się na każde zgłoszenie. Po kilku tygodniach dostaje telefon z dużego miasta wojewódzkiego, który operuje oddziałem w wyżej wspomnianym małym mieście. Rozmowa przebiegała miło, pani pytała o doświadczenie zawodowe, studia, przedstawiła zakres obowiązków, płacę oraz dała do zrozumienia, że będę przyjęta i mam przyjść na szkolenie do miasta powiatowego. Na wejściu oczywiście przywitała mnie bardzo niemiła obsługa poczty. Przyjechałam na szkolenie, które okazało się być rozmowa kwalifikacyjną z kierownikiem… Po rozmowie z kierownikiem obiecał odezwać się do końca tygodnia. Oczywiście telefonu ani maila nie dostałam… Dopiero po jakimś czasie przyszedł mail z informacja, że wybrali kogoś innego… Jaki pech, że w małym mieście każdy się zna i ostatecznie nikogo tam nie przyjęli, bo pracownik, dla którego szukali zastępstwa wrócił do pracy. Ogromna dezinformacja oraz zmarnowanie czasu, ale wiadomo z tym się trzeba liczyć szukając pracy.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
gol

Niesprawna struktura z patologicznym kierownictwem. Od lat 90 doi budżet państwa, by ciagnać dalej ten (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Przesyłka, którą nadałam doszła uszkodzona, to obniża wiarygodność firmy

szczerze?
@Katarzyna

mogli ci ją celowo podeptać jesli byłaś niemiła albo nadawca, takie życie

okradziona
@Katarzyna

nie wiem jak mogłaś wysłać cokolwiek pocztą polską, ja nie powierzyłabym poczcie czegokoliwiek a w szczególności pieniędzy czy paczek. korzystanie z usług poczty po ty jak traktuje się tam pracowników jest nieeetyczne. nie dośc, że jesteś głęboko niefrasobliwa, to jeszcze postępujesz nieetycznie

Listonosz Ex
@okradziona

Ja też omijam szerokim łukiem Poczte , jako były listonosz nie korzystam w ogóle z jej usług , taki bojkot z mojej strony. Jeśli coś wysyłam to DPD lub InPost , szybko sprawnie . Kurier ma tylko paczki na pace auta , a listonosz po za aglomeracjami musi wszystko roznosić , listy , paczki , polecone , renty , mydło, powidła, dewocjonalia , więc jest jak jest.

lusia m
@Katarzyna

przez takich jak ty na poczcie są kolejki

anna

szczerze wstydze się, że tam pracowałam, tak nieskiego poziomu kultury pracy nie ma nigdzie to xle zarzadzana firma, gdzie wszytsko się rozsypuje zgadzam się z przedmówcami, nie powierzyłabym tej formie swoich pieniędzy ani paczek

Pani oskarżona o (usunięte przez administratora)przeniesiona do innej placówki i dalej (usunięte przez administratora)?? Czy to jest na korzyść Poczty?? Moim zdaniem niszczy się opinie o poczcie. Pozdrawiam Opolskie

anka
@Anonim

kto ciebie oskarżył?

Krzysiek

Witam, ludzie co wyrobicie z ta poczta, oddział główny w gminie Praszka przychodził człowiek i pomogli wszystko , a teraz główny kierownik oddziału nie wie nic,kobiety zastraszone,Krzyki kierowniczki na Listonoszkę przy ludziach... Nie polecam już usług tam, coraz gorzej na tej Poczcie w Praszce

listonoszka
@Krzysiek

poczta to nie jest miejsce z kulturą pracy, na mnie też krzyczeli przy klentach nawet jeżli to nie była moja wina, do okienka kiedyś przyszła niezadowolona pani radna, ktora życzyła sobie od naczelniczki żebym była u niej w domu o określonej porze, to nie jest tak, że jestem w stanie być u kogoś na daną godzinę, dała mi grafik z tym o której mam byc u radnej w domu, to było straszne, kiedyś sie nie wyrobiłam, radna przyszła do okienka z krzykiem a młoda pracownika chciała od niej dowód to przelało jej czarę goryczy, zaczęła mnie obrażać wykrzykiwac ze jestem nieudacznikiem, ofermą, były duzo gorsze inwektywy, naczelnicza zamiast mnie obronić krzyczała na mnie przy klientach, całą sprawę widziało moje dziecko, czułam się poniżona i zastraszona po tym zdarzeniu, bo poczułam, ze jestem nikim, że nie mam na nic wpływu, kiedy poszłąm do dyrekcji usłysząłm pytanie po co tu przyszłam i zamaist normalnej rozmowy, dyrektor zaczął od sprawdzenia czy nie powinno byc mnie w tej chwili w pracy, co bylo upokarzajace, rozmowa była bardzo z góry, szczerze mówiąc przestałąm sie czuć tam czowiekiem. poczta polska nie świadczy doręczania na godziny a każdy z nich się wyprze tego co zrobił.

rylie
@listonoszka

rozumiem cb to praca w której czułam się jak (usunięte przez administratora) ty się nie wyrabiasz, kierowniczka z naczelniczką gadaja na zapleczu i nie chcą pomóc a jak coś się dzieje nawrzeszczą i nie udzielą pomocy. klasyk poczty i niepotrzebne etaty , zle traktowanie pracownikow na najniższym szczeblu to codziennośc

mobbing
@listonoszka

ech złe zachowania nadal w rozkwicie, problem tej firmy jest to, ze nikt nią nie rzadzi.

hrywna
@mobbing

w zyciu bym tam nie pracował

Veni vidi vici

Na pewno specjalista jak już człowiek sobie rady z tym wszystkim nie daje, potem można zobaczyć co na to związki powiedzą(inne niż solimarność) a na koniec te ich komórki jak już człowiek nie chce się nigdzie wybierać bo prawda taka wszędzie trzeba pracować ale tam jest specyficznie. Przy granicy i dostęp do internetu jest to można się czymś zainteresować niż tak się na sobie skupiać i że jest mi źle tylko język albo jakieś hobby znaleźć i nie dawać z siebie robić kozła ofiarnego. Pieniędzy tam nie ma i nie będzie a przynajmniej na tych trochę dalej "w kolejce" w bieżącym układzie. Kwestia żyć skromnie, nie na kredyt i bez nałogów. Niektórzy i niewypłacalni się ślizgają nie lepiej niż normalny żyje... W końcu procencików się nazbiera, zaraz lato i nad morze zjeść loda lub do Zakopanego na zbójeckiego. Jak to nie pasuje to myśleć jak można to zmienić... Niczego do siebie za bardzo nie brać i się tak na sobie nie skupiać tylko starać się dostrzegać jakieś pozytywy. Człowiekowi można dać kopa ale zniszczyć póki żyje to nie! Inni też chcą żyć w spokoju...

Veni vidi vici

Koniec końców to i tak mogą człowieka w (usunięte przez administratora) pocałować a jak ktoś jest (usunięte przez administratora) to prędzej czy później też miejmy nadzieję karma wróci!

Veni vidi vici

I przede wszystkim kodeks pracy i wyrobić własne ja. Nie wstydzić się rozmawiać choćby z rodziną o tym że jest człowiekowi z czymś źle...

tracimy
@Veni vidi vici

widziałam ten wpis i nie zdążyłam odpowiedzieć, współczuję autorce, bo też przeszłam przez ogromny (usunięte przez administratora). to firma gdzie ludzie naczenik potrafi obrażać ludzi po to, żeby na zapowiedzianej kontroli wypadli źle, potem kzyki, że się nie uśmiechają to (usunięte przez administratora)i lamanie człwoieka, (usunięte przez administratora)na poczcie jest ogromny. nie wszystkie zwiazki zawodowe na to reagują a dyrektorzy cóż szybko się zmieniają, rotacja dyrekcji jest bardzo duża, nikt nad tą formą nie panuje

Krzysiek

Witam, ludzie co wyrobicie z ta poczta, oddział główny w gminie Praszka przychodził człowiek i pomogli wszystko , a teraz główny kierownik oddziału nie wie nic,kobiety zastraszone,Krzyki kierowniczki na Listonoszkę przy ludziach... Nie polecam już usług tam, jakąś (usunięte przez administratora) wróciła od pewnego czasu

gol

PP to (usunięte przez administratora) skansen. Niesprawna struktura z (usunięte przez administratora) kierownictwem. Mierni ludzie tam pracują. Wyższe stanowiska załatwiane są po kumotersku w klanach nepotyzmu przez osoby o miernych kwalifikacjach. Większość naczelników nie zdobyła wyższego wykształcenia.Takowych traktują jako osobiste zagrożenie. Od 1991 roku PP wyłudza dotacje z budżetu państwa. Firma niewydolna stanowi dodatkowe obciążenie dla podatników.

listonosz
@gol

Nasz naczelniczek niby ma wyższe , ale tylko licencjat ..... co z tego jak całe dnie siedzi w gabinecie , nic nie wie , nic nie może , nic nie poradzi , bo sam się boi o swoje (usunięte przez administratora) , za to doskonale zna wszystkie przepisy z lat ' 80 , jak doręczać telegramy itp , tylko ze mamy już rok 2023 , a poczta nadal jest mentalnie w latach '80 .

itnenso
@listonosz

dla mnie licencjat to nie jest wyższe tylko srednie,

kudos

mi bliska osoba powiedziała mniej wiecej jakiego pokroju osoby tam pracują - streszczajac: bardzo manego plusami jest to, że można sobie ustawiać dyżury pod inną pracę i ja tak robiłam, zdalnie rano popołudniu ta poczta, doboty wolne tam pracują bardzo konfliktowe osoby z marnym wykształceniem, bardzo drażliwe, wiec nie można do nich mówić wprost, warto przemilczeć jakies pierdoły w naszą stronę i korzystac ile się da. można chodzić na zwolnienia lekarskie i całkiem nieźle się ustawić trzeba uważać na znaczki, bo inni pracownicy je kradną, najczęsciej kierownicy i kasa główna, jeśli kierownik Wam ubliża, to nie odzywajcie się, nie komentujcie tego, bo zagrożaona będzie wasza kasa, trzeba finezyjnie napsiać skargę, to naprawde są prości ludzie,którzy nie potrafią zdania sklecić, często wiepopokoleniowo tam pracują, np matka listonosz, córka naczelnik (tego typu historie), ci prosci ludzie łatwo popadają w konflikty z klientami a wtedy trzeba tylko mrugnąć okiem do kilenta, zeby dostatecznie długo się skarżył i macie agresowa czyli tak zwanego kierownika czy współprawocnika z głowy prawdopodobie dadzą wam urop w listopadzie, ale spoko, wy weźmiecie pół roku zwolnienia od czerwca :) i się zwróci. kierownicy i naczelnicy będą wam robić głupie przytyki, współpracownice też jeśli będziecie mieć wyzsze wyksztalcenie - ale spoko tylko tyle ich, że sobie pogadają, one mają straszne kompleksy na tle wykształcenia, niech gadają, poczta ma też swoje plusy a one cóż są loklanym kolorytem, przejmować się nie ma co bo a) one tego wyształcenia nigdy mieć nie będą b) wy już je macie ładne ciuchy, samochód, ładny dom - nie ubierajcie się ładnie na pocztę, nie przyjeżdzajcie autem szczególnie jeśli jest łądne, nie chwalcie sie domami, bo będzie zazdrość a jednak obracacie pieniędzmi lepiej czuć się bezpiecznie dyrektorzy to zazwyczaj partyjniacy albo ich rodziny, jeśli wywalą ich z poczty będą dyrektorami radia albo urzedów, przed wami będą się chować i nie warto chodzić do nich z problamami, ragują tylko na skargi z prasy lub radia wpadają wtedy w bardzo dużą panike, można tak coś ugrać. np wasza babcia, klinetka słyszy że na zapleczy naczelnik się krzyczy na pracownika, pisze skarge do gazety, no bo gdzie, wtedy będzie jakaś reakcja. teraz nie warto pracować na poczcie nawet pomimo tych nielicznych zalet jak zwolnienie lakarskie, na wszystko inne można machnąć ręką, bo w wypadku jakiegoś stany wojennego moga was powolać. a szkoda życia na umierania za pocztę, albo branie tam nadgodzin. generalnie uczcie się, zdobywajcie nowe doświadczenia i nie bierzcie kiepskich prac, z kiepskimi współpracownikami, szkoda życia. no i pamiętajcie, otwarte konflikty to przegrane konflitkty

@kudos

i masz rację, administracja czy eksploatacja jeden wieki przegryw, przestają krzyczeć i robić głupie uwagi kiedy ktoś im przypomni kim są, z jedną krzykaczką, porozmawiał sobie mój ojciec jako klient, był miły i grzeczy ale porozmawiał z nią tak , że z płaczem wyszła i grzeczna jak trusia, ojciec prokurator, więc cóż, warto rozmawiać.

@kudos

była w 2010 czy 2011 taka sylwia, chcieli mi robić porządek na urzędzie, jej mąż zaczął przychodzić, a był niezatrudniony. pod nieobecność żony usiłował flirtowac z pracownicami, nie powiem, wysoki, przystojny brunet, było miło, ale w końcu Sywlia zaczęła przeginąć pałę, pisac skargi na całkiem miłą naczelniczkę, spouchwalać się ze mną, czy też zabierać mi moje jedzenie!, sic! jedzenie, na urzedzie zaczęły ginąć znaczki no i okazało się, zę to ona. a taka była protegowana... sama mówiła o tym jak bardzo jest protegowana. komplemenciara :) znaczków do tej pory nie dostałam, ale z całą ekipą wiemy, że to ona.

@pastrami

ja nie mogłam awanswoać, bo pracowalam z rodziną dyrektorki, bez studiów do swóch doliczyć się nie umiała, na imprezach piła na umór i mówiła jakąś gwarą, po wielu perypetiach gdzie nigdzie nie dawała sobie rady wepchnęli ja do kadr. to jest szalona firma dla partyjniaków, reszcie nie radzę tam iść, bo będą was męczyć tacy ludzie, ludzie tego pokroju, będą się na was wyżywać, bo jesteście od nich lepsi, lepiej wyształceni. nie warto marnować tam czasu

expost
@kudos

btw rozmowa w kadrach: chciałam ubezpieczyć męża, odpowiedź pracownicy ,, a co pani mężowi nie chce się pracować...,, serio takie odzywki w kadrach, gdzie te kobiety powinny mieć choc odrobinę kultury , pracowały przecież wczęsniej na urzędach pocztowych, bo takie są wymagania. żartuję, przeiceż upycha sie tam rodziny. do administracji tylko z telefonem i dyktafonem

Dawid
@expost

Przecież można ubezpieczyć rodzinę i takie odzywki są słabe. Aż taki nepotyzm panuje w robocie że rodziny są upychane na inne stołki?

@dawid
@Dawid

takie tego typu odzywki, to kadry szczecina, niepodległości 41/42 , kobieta, pracownica kadr obrazała mnie za to, ze chciałam uezpieczyć męża tam jest taki bajzel, że się w głowie nie mieśći. a nepotyzm przekracza ludzie pojęcie, dodatkowo urzędy się sypią a dyrekcję nie obchodzą urzędy, doprosić się nie mogłam o wymianę kalmki, co jest niebezpieczne, przez pół roku musialam pracować w nadgodzinach i jeszcze się z tego śmiały, mówiły że dowodów nie ma że np nie wiedziedzą po co siedizałam, bo naczelnik mówiła, że byłam niepotrzebna w tych nadgodzinach, gdzie kolejka była taka, że nie miałam w co ręce włożyć i pracowałam po 12/14 h bez przerw. a naczelnik wręcz mnie błagała o zostanie, tego typu teksty są (usunięte przez administratora)i wcale się nie dziwię że ludzie odchodzą i masowo chodzą na zwolnienia lekarskie

@Dawid

To się zatrudnij na święta do warszawskiego weru a może do ciebie dojdzie że tam wyjątkowo dobrze ustawiony jeden kierunek, mniejsza że z lekka rozbity na osobówki i zmianę miejsca zamieszkania z wynajmowaniem mieszkania XD trzeba tylko się zorientować kto z kim był itp. ! Tam nawet usłyszałem od byłej że się na mnie uwzięli bo byłem "niczyj" (żadnego nawet starszego pocztowca)

dobra wróżka

Witajcie, tu dobra wróżka przybywam do Was z wigilijnym czarem, jeśli w pracy przeżywacie (usunięte przez administratora)użyjcie czaru szczerego listu do> dyrekcji poczty w Warszawie z ze skargą nieudolnośc dyrekcji loklanej, co ważne skarga musi być poparta faktem, zdjęciem, czymś co się nagrało, na monitoring, skargę kierujecie do loklanego radia lokalnej gazety partii (usunięte przez administratora) , to jest bardzo ważne, bo oni tam siedzą po linii pociotków w partii narobicie im siary, a jest za co, nie ukrywajmy, i gdzie sie da, niech was poniesie fantazja i pamietajcie, nie ma osoby nie do ruszenia..... a jest za co, bo takich niedojd jak w poczcie nie spotkałam nigdy. pozdrawiam z lepszego świata i trzymajcie sie, skoro przeszliśmy piekło poczty, to wszedzie damy sobie radę. kisski a dla kołczów po ..ekonomii.. i ich rodzin najdłuższy paluszek w zwieracze.... cieszę się z waszego obecnego rozwoju i spektakularnej kariery

@dobra wróżka

też znałam 1 kierowiczkę która jest kołczem, ale gołym okiem wiadać, że jej nie idzie, kto by wziął kołcza po poczcie, która szoruje twarzą po bruku. kiedy zaczynałam pracowałać byłam po 2 kierunkach studiów a ona była na 1 roku kołczningu, no ale miała ciotkę czy tam jakąś dalszą rodzinę w dyrekcji, tyle rodzin tam jest upchanych, że śmiech na sali, wiec nie warto z kimś podejmować dyskusji, raz, ze poziom niski, dawa, ze braki w kulturze trzy, że można urazić ciotkę, matkę i babkę hahaha

gol

,,W Poznaniu zwolnienia dotknęły najważniejszych dyrektorów. Wypowiedzenia dostali m.in.: dyrektor zlikwidowanego regionu Tadeusz Trawczyński, jego dwóch zastępców - Paweł Kasprzyk i Mateusz Wojciechowski, szef sortowni poczty w Komornikach Wacław Sobański i dyrektor oddziału rejonowego Poznań-Miasto Bronisława Przybyłowicz. - Zaproponowano im pracę na znacznie niższych stanowiskach. Dla osób z takim doświadczeniem są to propozycje uwłaczające - mówią Szczepański i Łybacka." Tak trzymać. Degradować klikę Trawczyńskiego.

@gol

nie boj nic poszli na długotrwałe zwolnenia lekarskie, mogą powrócić jako durektorzy pup, lub banku pocztowego,

Listonoszka

Kocham pracę na poczcie. Dobre warunki, ogromny rozwój i masa szkoleń do wyboru. Pensja fajna. Tysionce chętnych biją się o miejsce na listonosza

@Listonoszka

sama bym poszła na listonosza, ale niestety taka tradycja, że tylko meżczyźni z naszego roku mogą być listonoszami. dyrektor z warszawy też chciał być listonoszem w NOwym Warpnie, ale niestety nie dostał sie. taki los

Przyszły pracownik poczty

Ludzie zarabiają tam najniższą krajową (obecnie na umowie 2900 zł brutto - oczywiście pracownicy najniższego szczebla) a zarząd organizuje imprezę z uroczystym odsłonięciem znaczka z podobizną kaczyńskiego. Dodatkowo wcześniej sasin dostaje medal za szczególne zasługi dla poczty. Nie wiem w czym ma to zachęcić przyszłych klijentów do korzystania z usług poczty polskiej.

Jerzy

Przypominam Ci że minimalna krajowa brutto to 3010zł

Przyszły pracownik poczty
@Jerzy

To zapytaj się swojego listonosza ile ma na umowie za cały etat i zadaniowy czas pracy.

Listonosz Ex
@Przyszły pracownik poczty

Na umowie dostaniesz 2900 plus ok 200 premia , premia jest dopełnieniem do najniższej krajowej , mi raz zabrali całą premie bo sobie ole .... prace , to i tak mi oddali jako wyrównanie do najniższej krajowej . Czas pracy zadaniowy , jak będziesz 10 godzin w pracy to i tak nikt Ci nie zapłaci nadgodzin , a jak będziesz, się upominać to naczelniczek pokaże Ci obciążenie praca na którym będziesz mieć 80 procent .....stwierdzi , że powinieneś mieć jeszcze dołożone do rejonu.

Co Takiego
@Przyszły pracownik poczty

2900 brutto na cały etat...?!To kpina już nie wspomnę o odpowiedziałności. W sklepie spożywczym można więcej zarobić,i nie chodzi tu o lidla,a o zwykły osiedlowy.

@Co Takiego

Dodam jeszcze że wiceprezesem zarządu z ramienia pracowników jest pan z solidarności, który jak widać "dba" o swoich pracowników. Płaćcie dalej skladki na solidarność, napewno wasz los, dzięki tym panom się wam poprawi.

@Przyszły pracownik poczty

to może się wydawać kuriozalne, ale to firma przechodnia z partii do partii, tam są całe partyjne klany, kiedyś for fun zbierałam wizytówki, tak były takie. i mam niesamowity ubaw kiedy wyciągam to czasem na formach a Ci wielcy partyjnciacy uciekają likwidując w popłochu cały wątek , bo ich tata, ciocia, wójek, świekra, zatrudniał młot na czarownice, ze słodkim , przepraszam, czy to, możliwe, że to Pani, Pana wizytowka XD

@Marcin

zależy od solidarności, ja z mojej lokalizacji nie polecam, polecam za to pkzp. składki solidarności przepadną jak sen złoty a ze składek pkzp coś zawsze zostanie na wyjazd do ciechocinka XD

@Przyszły pracownik poczty

ale w administracji też są kiepskie pensjie. a dyrektorzy kombinują przyznajac sobie nagrody za super wykoanienie planu, ten plan dostosowujac do wynonania XD

Lech Poznań

(usunięte przez administratora) firma. Najgorsi są tam kierownicy. Zbieranina nepotów, pociotek, kolesi. Posady załatwiane po kumotersku.

@Lech Poznań

proszę, cię tacy kierowicy z wykształceniem lekkim półśrednim...rób co wszyscy pisz skargi jak ktoś ci wejdzie za skórę i tyle. pozta polska jest miejscem gdzie KAZÐY może rozdawać karty i to w dowolny sposób, korzystaj z haosu, nie unoś się gniewiem, bądź sprytny, w szczecinie był zwyczaj wyłudzania wczasów, niestety krierownicy się tym chwalili, jakiś zły człowiek to nagrał i zorobiły sie z tego dowody. to firma gdzie możesz w pracy wiecej nie być niż być, możesz chodzić na pół roczne zwolnienia i nic Ci nie zrobią. na poczcie można żyć dobrze a nawet bardzo dobrze tylko trzeba wiedzieć jak. a kierowncy, cóż no nie są potrzebni glownie piją kawe na zapleczu i plotkują, to łatwe cele, a i jak robicie dymy z kimś to nie w sposób otwarty, niech widać, że to ta osoba znęca się nad wami a nawet to podkręćcie :) kisski robaczki!

Mateusz

Zostałem okradziony w biały dzień. Wysłałem paczkę za pobraniem o wrtości 500 zł. Poczta zgubiła paczkę po 3 miesiącach zwrócili mi 100 zł nie wiadomo za co. Nie polecam

@Mateusz

jak mówił subiekt Rzecki: dla jednego warte 500 dla drugiego warte 100.

Przygody listonosza

Miałem rozpocząć pracę jako listonosz,po rozmowie z naczelnikiem dostałem skierowanie na badania i po wykonaniu ich miałem czekać na odpowiedź ze strony poczty aby dostarczyć dokumenty i podpisać umowę.Dwa tygodnie po badaniach żaden kontakt nie nastapił więc dzwonię do kadr - nie otrzymałam Pana wniosku trzeba czekać - odpowiedź kadrowej.Kilka dni później dzwoni jakiś facet z fantastyczną nowiną ,okazuje się bowiem ,że zostałem wyślizgany listonosz bowiem już został zatrudniony i zostaję z niczym.Nie wiedziałem do tej pory na czym polega hasło z reklamy poczty - sprezentuj sobie pracę na święta ,dopiero teraz przekonałem się na czym polegał dowcip

predykacja
@Przygody listonosza

ciesz się, poczta polska to (usunięte przez administratora) dyrektorzy chowają się przed pracownikami. tam są ludzie tak niekompetetni jka nigdzie indziej

@Przygody listonosza

To sprezentuj sobie pracę to niezła drwina... Nie przychodzi się z nudów tylko aby coś z tego mieć. Pytanie co ci zaoferowano że byłeś tak chętny do jej podjęcia. Prezenty(pocieszenia) w postaci posady do posadowienia swoich czterech liter dostają tam nieliczni na samej górze. Tu nawet wspomniane że na okres świąteczny i to zaraz po tych wszystkich pdo i zwolnieniach grupowych. I jak wszyscy zrobią porządek to zaraz z wolnej stopy stają w kolejce z tobą do szukania dorobku gdzieś indziej. Niektórzy już chyba obiegówki dostają. Wy tam jak się wybieracie to jako petenci a nie sierotki na wycieczkę to się pytać co za tą minimalną(większość poczty pewnie dalej poniżej) tam od was chcą i najlepiej pytać się wśród swoich znajomych jak ktoś tam był co i z czym.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 404.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 41 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska S.A.
1.5/5 Na podstawie 896 ocen.

Poczta Polska S.A.