Szkło Zakład Szklarski S. C. Krystyna Bańkowska-Jaz Marek Jaz

Szczecin

Opinie o Szkło Zakład Szklarski S. C. Krystyna Bańkowska-Jaz Marek Jaz

dżony

pracowalem ponad rok w tej firmie i moge szczerze polecic. Mlody szef jest calkiem spoko i dba zeby dobrze sie pracowalo. Nadgodziny dobrze platne i uczciwe podejscie. Firma mocno sie rozwija i jest fajna perspektywa na dobra prace. Gdybym mnie brat do niemiec nie sciagnal to bym z checia pracowal dalej.

Wiesz coś nowego o firmie Szkło Zakład Szklarski S. C. Krystyna Bańkowska-Jaz Marek Jaz? Czekamy na nowości odnośnie pracy. Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Szkło Zakład Szklarski S. C. Krystyna Bańkowska-Jaz Marek Jaz - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkło Zakład Szklarski S. C. Krystyna Bańkowska-Jaz Marek Jaz