Medika Usługi Medyczne Sp. z o.o.

Adres: Kuźnicka 1, 72-010 Police

NIP: 8512670268 KRS: 0000138426

Medika Usługi Medyczne Sp. z o.o.

Opinie o Medika Usługi Medyczne Sp. z o.o.

Znasz dobrze firmę Medika Sp. z o.o. Usługi Medyczne? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.

Zostaw opinię o Medika Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Police

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medika Usługi Medyczne Sp. z o.o.