Farmpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Hurtownia Farmaceutyczna

Gdynia

Opinie o Farmpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Hurtownia Farmaceutyczna

maja

Słaba firma rodzinna, jedno wielkie kumoterstwo, do bani nie polecam

?

123 a gdzie? w gdyni chyba...

Ja jestem pracownikiem od lat, a to jest najlepszy dowód, że niechlubne wpisy są nieprawdą. Życzę sobie i wszystkim takich pracodawców!!!!

luki

nie wiem jak w gdyni ale w olsztynie to jest porazka

magazyier Gdańsk

miałem przyjemność rozmowy kwalfikacyjnej - ubiegając się na stanowisko magazyniera - pomimo , iż niestety nie dostałem się ( byli lepsi ) muszę przyznać , że pełen profesjonalizm - firma wydaje się bardzo solidna i dbająca finansowo o swoich pracowników i interesantów - ( życze sobie by takich firm jak ta było więcej w Polsce ) pozdrawiam i życzę powodzenia

jestem byłym pracownikiem Farmpolu, źle nie było... oprócz jednego, dzieci szefostwa, bez mózgów :) Powodzenia

Zostaw opinię o Farmpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Hurtownia Farmaceutyczna - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Hurtownia Farmaceutyczna