Komako Sp. z o.o

Szczecin

Opinie o Komako Sp. z o.o

marek

niedoszkolona kadra, nie polecam.

Kuba

Duzo pracy, ale sympatyczna atmosfera w zespole, sporo się nauczyłem w serwisie oprogramowania Microsoft. Mała rotacja ludzi więc można się zaprzyjaznic z kolegami. Zarobki przyzwoite ale żeby dostać premie trzeba się postarać nieprzeciętnie. Z urlopem nigdy nie miałem problemu a w poprzedniej robocie z tym bywało różnie.

Słabe wynagrodzenia na jakiś dziwnych zasadach. Jeden kierunek - jak najmniej dać zarobić. Stres i pomiatanie ludźmi.

Zostaw opinię o Komako Sp. z o.o - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komako Sp. z o.o