Opinie o Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Dzień dobry. Szukam obecnie pracy jako księgowa i tak przeglądam swoja okolicę w Szczecinie. Przy tych ostatnich komentarzach nie mam jednak pewności czy przyjęcia będą możliwe, zwłaszcza, że aktualne oferty też coś mi się nie pokazują… Mam jedna dla księgowej ale jest sprzed dwóch lat… zaciekawiła mnie tak dodatkowo fraza w wymogach „jesteś zwierzolubem” w biurze są zwierzaki?

Wyzyskiwaczki Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem! Właścicielka cierpi chyba na chorobę dwubiegunową! Dodatkowo posiada swojego giermka czyt. wspólniczkę która lata wokół niej jak smród po gaciach dodatkowo terroryzując całe biuro. W każdy piątek wręczą ci szmatę i mop żebyś posprzątał biuro bo szkoda im hajsu na pomoc, a same będą stały i instruowały cię jak masz umyć kibel. Panuje tam totalny burdel i chaos. Wiecznie trzeba coś poprawiać po nich, a w momencie trudnej do wytrzymania atmosfery w biurze wezmą cię na żenująca rozmowę prowadzoną przez szefową. Początkowo będą udawały przyjacielskie osoby żeby później pisać do siebie na komunikatorze firmowym jakim to jesteś cytuję debilem. Wprowadzają chore programy do śledzenia czasu pracy, a jak coś ci się przedłuży w rozliczaniu to zaraz dostaniesz mnóstwo pytań dlaczego tak długo siedziałaś na jednym klientem bo uwaga masz ich jeszcze do zrobienia 70! A i jeszcze ich sekretareczka Daria która ma chyba dodatkowe profity za to że „uprzejmie donosi” szefowej jeśli dziewczyny chociażby zamienią kilka słów niezwiązanych z praca. Potrafi z ukrycia wyjąc telefon, zróbić co należy i przesłać „dane” szefowej Dominisi. Żenada! A wspólniczka Agnieszka która jest kadrową nie potrafi nawet odpowiednio wdrożyć nowej osoby do pracy, w pierwszym dniu pracy jedyne co potrafi to wskazać nowej osobie gdzie są plastikowe pojemniki do jedzenia pracowników! A jak już weźmie się za tłumaczenia to popełnia mnóstwo błędów, przyłapana na nim odpowie obrażona że ona jest przecież kadrową a nie księgowa! Cokolwiek nie zrobisz i tak będzie źle wiec może moja opinia cię uchroni i nie podejmiesz pracy w tym chorym miejscu gdzie nikt nie będzie cię szanował. Z poprzednimi opiniami zgadzam się w 100%. To miejsce to porażka nastawione na wyzysk ludzi.

@Wyzyskiwaczki

Naprawdę nie zatrudniają sprzątaczki tylko kazą pracownikom myć łazienkę? Nikt nie powiedział głośno że mu to nie pasuje? O tych programach śledzących czas pracy pracownicy są wcześniej powiadomieni? Czy dowiadują się dopiero na rozmowie dyscyplinującej? Nadal tu pracujesz czy zrezygnowałaś?

AM Nowy wpis

@anonim. Nie, pracownicy nie myją łazienki, gdyż myją ją szefowe. Nie ma programów śledzących. A Pani Katarzyna nie pracuje w firmie bo została zwolniona z niej. I jak widzę, ulewa się jej dalej, dodając kolejne wpisy. Zapomina tylko, że wpisy, które się pojawiły są niezgodne z prawdą i prawem.

rozczarowana

To biuro to porażka, nawet nie nazwę tego firmą. Brak procedur, brak przejrzystości działań, jeden wielki bałagan - w papierach, w folderach, na poczcie, w dokumentacji. Nie sposób tam nie popełniać błędów, natomiast właścicielka i jej wspólniczka są oczywiście bezbłędne. Zawsze znajdzie się przecież jakiś były pracownik na którego można zwalić winę. Przede wszystkim brak też współpracy między ludźmi, ale trudno się dziwić jak właścicielka i jej wierna giermkowa, oczekują donoszenia na siebie przez dziewczyny. Ludzie nie są tam jednakowo traktowani i jeszcze te korporacyjne gadki dyscyplinujące…żenada. Na wszystkie dostępy do folderów, haseł, poczty trzeba sobie zasłużyć. Jak chcecie dla szefowej robić certyfikat własnymi rękami to zapraszam - to jest właśnie to miejsce. A i podwyżki…może coś tam dadzą, ale najpierw poinformują, że zabierają wam kartę multisport i ubezpieczenie grupowe. Na rozmowie pytajcie o pełen zakres obowiązków, bo inaczej w każdy piątek wręczą wam szmatę i każą myć i odkurzać całe biuro.. Najlepiej jednak omijajcie to miejsce szeeeerokim łukiem bo szkoda zdrowia i czasu. To „coś” nie powinno istnieć na mapie firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k.
  • Bł. Królowej Jadwigi 32 lok. 4
    70-262 Szczecin

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Otus Sp. z o.o. sp.k.