Naglewicz-Paczkowska Mieczysława Biuro Doradztwa Podatkowego

Szczecin

Opinie o Naglewicz-Paczkowska Mieczysława Biuro Doradztwa Podatkowego

Internauta

Nie polecam pracy u tej Pani, zatrudnia na czarno i pozbywa się pracownika z dnia na dzień. Dziwne miejsce i dziwne panują tam zwyczaje. Pani główna księgowa używa języka typu "pójdzie tam, zrobi to", gdy zwraca się do pracownika. Wielkie nieporozumienie.

Anonim
@Internauta 27.11.2014 14:35

To są chyba jakieś żarty i złośliwości. Życzę sukcesów !

Zostaw opinię o Naglewicz-Paczkowska Mieczysława Biuro Doradztwa Podatkowego - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naglewicz-Paczkowska Mieczysława Biuro Doradztwa Podatkowego