Profi-Data Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Profi-Data Sp. z o.o.

szukajacy

Nie wiem jak wyglada sama praca, mialem za to okazje porozmawiac chwile z jednym z project managerow, na targach it w szczecinie. o firmie nic sie konkretnego nie dowiedzialem, ale pan co chwila pokazywal plakietke z napisem project manager, mowil o tym, ze on jest project managerem i poinformowal mnie, ze jak bede sie staral to moze tez kiedys zostane project managerem. mam 29 lat, kolega na oko mial mniej wiecej tyle samo, wydawalo mi sie, ze w tym wieku juz sie troche dystansu do siebie powinno nabrac. jezeli maja tam takich wiecej to powodzenia zycze :) mnie ten gosc skutecznie odstraszyl od skladania cv.

Zostaw opinię o Profi-Data Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi-Data Sp. z o.o.