Opinie o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pro-wam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-wam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Lepiej podajcie stawki godzinowe bo jak z [usunięte przez moderatora] mam sie użerać za 20zł to dziekuje ale jak za 50zł to bym się zastanowił...Spawacz Tig

witam wszystkich, własznie odszedłem z tej firmy, bydło i barany, do kierownika nic nie miałem, był bardzo fajny. pracownicy fajni, ale większość z nich jakby miała gdzie pracować to by odeszła. Ludzie nie wybierajcie sie do tej firmy, czas pracy to 8 godz, potem każą zostawac nawet po 13.5 godz, za kazdą przerwe na papierowa zabieraja kase z nadgodzin. przyjeli do firmy [usunięte przez moderatora] jeśli traficie do niego do ekipy gwarantuje wam ze sami sie szybko zwolnicie, on potrafi ludzi za szmaty złapac i zacząc grozić, u niego jak nie zostanie sie na nadgodziny to potrafi dusić albo powiedziec że na następny dzień juz nie ma po co człowiek do firmy przychodzić. W sumie dobrze że on przyszedł szybciej sie ta firma rozpadnie, bo takie buble jak [usunięte przez moderatora] to nikt w zakładzie nie robi. ogulnie ta firma nie powinna istniec tam pracownik jest dobry jak ma mała stawke godzinowa i dużo pracuje, najlepiej jakby pracował 24 godz bez przerwy. omijajcie tę firme z daleka....

aa

a pracujesz tam ze niby wedlug ciebie jest ok?

jarek z markiem maja tylko jeden plan wyssac jak najwiecej z pracownika a potem kopa w [usunięte przez moderatora]i wiecej kamer i jeszcze wiecej wiecej wiecej tak zebys nie mogl sie po glowie podrapac i pomyslec jak to zrobic no i nie zapomnijmy o pani [usunięte przez moderatora]boze coz za [usunięte przez moderatora] , a najlepsze jest jak mowi ooo ale pan w tym miesiacu duzo zarobil {no tak ale czlowiek musi charowac po czternascie godzin ale co tam wszystko za kebaba}

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-wam Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Działu Technicznego?
Leszno
atam...

sam się przekonasza, ale stracisz niepotrzebnie czas....

to wszystko prawda co jest napisane powyżej

Witam. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i zostałem przyjęty do tej firmy. Powyższe opinie przeczytałem przed chwilą i zacząłem się zastanawiać. Czy naprawdę jest tam tak źle? Skończyłem studia, mam pewne doświadczenie i nie chciałbym źle trafić.Szukam pracy na dłuższą metę.. Napiszcie czy warto spróbować?

gość

Firma płaci za to ze się pracuje a nie za udawanie że się pracuje - wg mnie to jest o.k.

banda zlodzieji robic najlepiej po 24h na dobe nadgodziny na lewo jescze najlepiej robic za darmo jak macie rodziny to sie nie wybierajcie bo dla nich dobry pracownik to taki bez rodziny domu i wogóle głowna zasada [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]wykorzystac na maksa i [usunięte przez moderatora] strasznie sie [usunięte przez moderatora] zrobil wielki pan bo se chate postawil w nieklonicach w tej firmie pracownik nie mqa zadnych praw nic mu sie nie nalezy zakaz urlopow opieki nad dzieckiem nie mozna wziasc bo zabieraja premie za zwolnienia lekarskie tez a za tacierzynski zwalniaja po paru latach pracy dochodza do wniosku ze za malo robisz w zwiazku z ta stawka i trzeba ujebac

Świrus

praca czyni wolnym powiedział jarek do marka i postawili komin...

Maniac

Dziady i tyle pracowników traktują jak śmieci obiecuja złote góry a człowiek zapieprza na umowę co najmniej rok o dzieło, w kiblu założyli kamerę żeby wiedzieć ile razy człowiek wyszczać się idzie. O jakiejkolwiek podwyżce zapomnij. Wyprą się kryzysem. Pracownicy omijajce tą firmę z daleka. Dno!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-wam Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Pro-wam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-wam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-wam Sp. z o.o.?

Pro-wam Sp. z o.o.