Opinie o Hotel Galicja w Wieliczka ul. Edwarda Dembowskiego 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Galicja. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Galicja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Galicja w Wieliczka ul. Edwarda Dembowskiego 20

ulao

słuchajcie, a jak wygląda u nich praca obecnie? wydaje mi się, że jednak nie ma problemu jesli chodzi o zarobki u nich, ale nie wiem jak z premiami jednak..

bocian

Dobrze, że atmosfera za to dopisuje, to dobry znak.

parapara

Inżynier ???????

Piotrek

z tego co wiem jest aktualnie nabór na kierowniczkę recepcji i chyba kogoś do baru. tak więc chyba można się do nich odezwać

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Galicja? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
kamikamikami

Oczywiście, że chodzi o obsługę gości hotelowych, ale także trzeba rozliczać gości i imprezy, dbać o wizerunek marki. Ważne jest to, że trzeba mieć doświadczenie na stanowisku kelnerskim. Nie zatrudniają ludzi, którzy się na tym nie znają.

olo

@mercik każdy moze napisac swoje zdanie, ja natomiast uważam, ze całkiem spokojnie u ncih ejst na recepcji i ta oferta recepjonistki nie wymaga wielkich umiejętności.

bruno

@sapci z tego co wiem to tamta oferta pracy dla recepcjonistki jest w dalszym ciągu aktualna. Jak mam być szczery to hotel mogę polecić, ale to już Wasza osobista decyzja

mercik
@bruno

jak niby można komuś kazać coś napisać? Ja słyszałem same przychylne informację na temat tego miejsca.

mefisto

Ja tam polecam tan hotel, dobrze się tam pracowało, mieszkałem wtedy w krakowie, i dojazd do nich z krakowa był całkiem ok, płacili też nieźle. dobra atmosfera pracy.

felix

Zgadzam się z przedmówcą, dzisiaj żeby terminowo dostać wypłatę to naprawdę rzadkość. Trzeba to docenić. Poza tym dzisiaj ciężko znaleźć dobrego pracownika, którego będzie się chciało pracować, a nie tylko po wypłatę przychodzić.

no way

Wyplacalnosc na czas to obowiazek pracodawcy nie ma co sie tak ekscytowac i kasa wcale nie jest najważniejsza (na marginesie -marnie placa), wazna jest atmosfera (tu z tym troche lipa, ciagle kwasy i problemy z kosmosu) Odradzam szkoda czasu. ciagle szukaja kogos to podejrzane

Po pierwsze jedynym plusem tej Firmy jest to, że faktycznie wypłaca na czas należne wynagrodzenie. A minusów jest bardzo wiele: Pracownicy przychodzą i odchodzą będąc zniesmaczeni podejściem Manager do swoich podwładnych. Kobietę powinno podać się już dawno do Sądu Pracy,gdyż wiele osób jest świadkami mobbingu, a także niedopuszczalnego chamstwa i tupetu oraz brakiem szacunku do osób niejednokrotnie dużo starszych. Władczy ton, arogancja, inwektywy są na porządku dziennym. Osoba zatrudniona na stan. recepcjonisty - jest także sprzątaczką, szykuje i podaje śniadania dla Grup, często w ciągu dnia jest kelnerem, parkingowym etc. Pokojówki -robią także na kuchni... Oczywiście na rozmowie kwalif. nie ma ani słowa o tych "dodatkowych funkcjach". Nigdy nie spotkałam się z tak ordynarnym pracodawcą i z takimi absurdami jakie tam panują.

szarlot

Pracowałam w tym miejscu jakiś czas, ogólnie ok, praca jak praca, wyjechałam za granice, ale jak wroce to ponownie będę tam aplikować. Zawsze płatne na czas, to chyba najważniejsze.

angela

Pracuje tam już ponad 2 lata, i polecam, zawsze wypłata na czas!

Ana
@angela

Angela przykro mi ale wiesz, że kazali Ci to napisać ... też tam pracowałam

Nie polecam. Byłam zainteresowana pracą jako pokojówka. Proponują umowę zlecenie, zapraszają na dzień próbny za darmo. Czego kodeks pracy zabrania. Dzień próbny wygląda tak, że nie ma co zbytnio robić, może pomóc pokojówce?Gdzie nie ma możliwości sprawdzenia kwalifikacji, potem kolejny za darmo dzień próbny itp.Brak organizacji. Zero poszanowania drugiego człowieka, lekceważenie. Tylko wysłać tam inspekcie pracy.

gość

Opinia? tu nie ma co opiniować. Pracowałam tam na początku roku jako pokojówka, zmywak, sprzątaczka. Wiecznie wszystkiego brakowało, nawet worków na śmieci, papieru toaletowego. Po pół roku nie możności doproszenia się o umowę zrezygnowałam. Tam wszyscy robią wszystko. Dramat. Trzeba pościel sobie przynieść, bo wózka nie ma, środki nosić w reklamówkach, Jeszcze płace marne i robienie ludzi w wała. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Galicja - Wieliczka

• Jak się pracuje w Hotel Galicja?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Galicja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Galicja?

Hotel Galicja
3.1/5 Na podstawie 44 ocen.

Hotel Galicja