Opinie o Ewelina Przybyś Sol-Meb w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ewelina Przybyś Sol-Meb. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ewelina Przybyś Sol-Meb o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewelina Przybyś Sol-Meb w Wieliczka

Ile stawki teraz wynoszą? Pytam Zwłaszcza że po nowym roku weszły te podwyżki krajowe znowu, to tym bardziej człowiek by chciał wiedzieć. Ktoś tu w komentarzu nawet pisał, że wypłata jest na czas, ale już nie powiedział, jak konkretna kwota zarobków się przedstawiała i co proponuje Firma.

Basia Nowy wpis

Polecam z całego serca! Pani Ewelina to wspaniała osoba, wyrozumiała, potrafiącą docenić czyjaś pracę! Wynagrodzenie zawsze na czas i elastyczność czasu pracy.

Piast Nowy wpis

Wyzysk totalny brak poszanowania pracownika nie wspomnę o jakim kolwiek BHP, niewyplacaja pieniędzy i umywaja ręce od odpowiedzialności sprawa zostanie zgłoszona do PIPU

Ewa Nowy wpis
@Piast

To nie było szkolenia BHP na początku? Ile wiszą Ci kasy? Opowiesz szczegółowo jak się tu podchodzi do pracowników?

Nie polecam

Omijać szerokim łukiem jak najdalej

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ewelina Przybyś Sol-Meb? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Wieliczka
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Biały pasek

Widzę za administrator usuwa czyli prawda w oczy kole hehe radzę wszystkim omijać tą firmę boski pseudo szefuncio który wywyzsza się i przechwala się jaki to nie jest cudowny a prawda po czasie wychodzi na jaw gdy trzeba się rozliczać dodatkowo praca na czarno

Cincin

Również odradzam jakiekolwiek interakcje z nimi wydzierajacy się na wszystko niby szef praca na czarno i wymagania z kosmosu jak coś nie jest po jego myśli to z automatu uruchamia mu się złość

Nie Polecam współpracy

Radze uważać nie wypłacili pieniędzy za cały miesiąc pracy po 10-13h dziennie i weekendy (pseudo szef) wydziera sie o wszystko i na wszystkich i po zakończonej współpracy unika kontaktu

M
@Nie Polecam współpracy

Potwierdzam wszystko zgodnie z prawdą i w punkt !

Zostaw merytoryczną opinię o Ewelina Przybyś Sol-Meb - Wieliczka

• Jak się pracuje w Ewelina Przybyś Sol-Meb?

Zobacz opinie na temat firmy Ewelina Przybyś Sol-Meb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewelina Przybyś Sol-Meb?

Ewelina Przybyś Sol-Meb
  • Tadeusza Kościuszki 39