Hotel Galicja

Opinie o Hotel Galicja

Mati

W Galicji zacząłem prace 2 miesiace temu i nie narzekam. Fakt, trzeba pracować więc jesli ktoś szuka miejsca do obijania sie to nie polecam . Kadra kierownicza jest zasadnicza ale bardzo kompetentna i grzeczna. Stawki sa dość wysokie .Wyplaty sa zawsze na czas .

todi

Byłem wczoraj na rozmowie na recepcjonistę, nie znam angielskiego wiec bez szans, ale managerka wydawała się ok, była sympatycza

Weri

Bardzo pozytywne miejsce, dużo się można nauczyć, odpowiednie wynagrodzenie i premie dla ambitnych, im więcej umiesz tym lepiej zarabiasz, pracuje tam w gastronomii juz jakiś czas i doceniam, nie szukam zmian. Managerka bardzo pozytywna, dba o standardy obsługi.

Nik
@Weri 22.07.2018 23:26

A jakie są zarobki?

Weri
@Nik 22.07.2018 23:27

im więcej umiesz, im więcej się starasz tym lepsze :)

moni

Byłam w dniu dzisiejszym na rozmowie w tym hotelu, aplikuję na stanowisko housekeeping managera, Pani Manager hotelu bardzo życzliwa i rzeczowa, mam nadzieję, że uda mi się dostać ta pracę.

Pasjonat

Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć, ucz się od profesjonalistów i ludzi z pasją. Managerka wymagająca ale zarazem w pełni profesjonalna. Ludzie, idziecie do pracy obsługiwać gości, a nie być obsługiwanym. Pracę w hotelu trzeba lubić i trzeba lubić ludzi którzy odwiedzają to miejsce. Taka jest turystyka. Ciężka praca ale dająca satysfakcję. Nie ma czasu na marudzenie, tylko trzeba zakasac rękawy. A tak a propos....do kazdej pracy przychodzi sie 15 min przed rozpoczęciem obowiązków. Każda osoba poważnie pochodząca do pracy i miejsca pracy doskonale o tym wie.

Klara

Czy hotel potrzebuje pracownika na okres letni?

Hotel Galicja
@Klara 13.07.2018 14:59

tak, poszukujemy, zapraszam do kontaktu office@hotelgalicja.p

Agnieszka

@robbino678, rozumiem, że miałeś dobre relacje ze swoimi przełożonymi, czy atmosfera wśród pracowników także była przyjazna? Możesz powiedzieć, czy istniała możliwość dopasowania grafiku do możliwości zatrudnionych osób, lub też opcja pracy dodatkowej? Czy pracodawca zapewniał szkolenia podnoszące kwalifikacje?

robbino678
@Agnieszka 20.06.2018 16:13

szkolenia tak, duży nacisk na poziom obsługi, i zadowolenie gosci

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o Hotel Galicja w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

robbino678
@Administrator 03.02.2018 16:26

Super Osoby Prowadzące Biznes Pracowałem w Tym HOTELU Wszystko Było ok Pozdrawiam p. Agnieszko

Zainteresowany

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

werka

Byłam świadkiem tej sytuacji, tłumaczyła Ci ponad pół godziny jak małemu dziecku, grzecznie i spokojnie-az podziwiam że miała tyle cierpliwości, jak wsadzić łyżkę do ekspresu a Ty nic nie kumalas, na koniec grzecznie Ci podziękowała, a Ty od razu zrobiłaś publicznie sceny, szkolilo się wtedy kilka osób, i nikt z tym problemu nie miał tylko ty, więc jak się ktoś nie nadaje to ciężko go trzymać.

Agnieszka

@Monika Kalińska, możesz podać więcej szczegółów sytuacji, o której piszesz? Nie podajesz zbyt wielu informacji o tym, co dokładnie robiła Twoja przełożona. Czy poza relacjami z kadrą zarządzającą, jesteś zadowolona z pracy w firmie?

Agnieszka

@anonymous, to ważne, że jesteś zadowolonym klientem Hotelu Galicja. Może zdecydujesz się na przekazanie je kierownictwu tego miejsca? Tutaj, na tym wątku powinny znajdować się opinie o pochodzące od osób zatrudnionych u tego pracodawcy.

anonymous

na weekend polecam :)

Agnieszka

@Kristina, jesteś zadowolona ze swojej współpracy z Hotel Galicja. Wspomniałaś, że finansowo również jesteś usatysfakcjonowana. Czy przyczynia się do tego również występowanie premii lub podwyżek okresowych? @Zainteresowana jesteś zainteresowana pracą w hotelu? Jak zaaplikujesz to powiadomisz nas o wynikach rekrutacji i jej przebiegu?

Kristina

Pracuje tam jako pokojowa już ponad 2 lata, i też polecam, wypłata na czas, finansowo zadowolona jestem, dobra atmosfera, praca cały rok, a nie tylko na chwilę sezonowo, więc jest to stabilna firma, szefostwo pomocne.

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy firma potrzebuje ludzi?

Max

Pracowałem w Hotelu Galicja i szczerze żałuję że z przyczyn prywatnych musiałem odejść. Jeśli chodzi o dyrekcje to byli naprawde super i wspierający. Wypłata zawsze była na czas a gdy odchodziłem zapłacono mi jeszcze za niewykorzystany urlop no szok :O oczywiscie takie jest prawo w polsce ale kto tego przestrzega? Mały hotel dlatego zdarza się że dostaje się dodatkowe obowiązki. Ale niektorzy to by chcieli tylko siedziec i zarabiac kokosy ,takim to polecam wyjazd do angli i prace w fabryce. Zauwazyłem również ze niektorzy to poznali nowe modne slowo mobing i uzywaja go w zupelnie nie adekwatnych sytuacjach. Tak, dyrekcja w Hotelu Galicja jest wymagająca ale to zupelnie co innego i nie ma nic wspolnego z mobbingiem, a jedynie z checia utrzymywania poziomu. Atmosfera bardzo fajna a i wspołpracownicy mili :)

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Hotel Galicja? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Co możecie napisać o jej przebiegu? Może podzielicie się radami z przyszłymi zainteresowanymi pracą w tym miejscu.

Monika

BARDZO DOBRZE napisane! Sto procent racji. Dodać do tego rozsypujący się wiekowy sprzęt komputerowy na którym pracujesz i wieczne braki we wszystkim i masz doskonały obraz tego "super hotelu". Ludzie zmieniają się dosłownie co chwilę. Sugeruję trzymać się od tego miejsca z daleka.

Julia

Jeśli chodzi o premię to na stanowisku recepcjonistki są takie. Zawsze obliczane uczciwie i na czas wypłacane. Polecam to miejsce pracy . Pracowałam tam sporo i byłam zadowolona. Szczerze polecam.

ulao

słuchajcie, a jak wygląda u nich praca obecnie? wydaje mi się, że jednak nie ma problemu jesli chodzi o zarobki u nich, ale nie wiem jak z premiami jednak..

bocian

Dobrze, że atmosfera za to dopisuje, to dobry znak.

parapara

Inżynier ???????

Piotrek

z tego co wiem jest aktualnie nabór na kierowniczkę recepcji i chyba kogoś do baru. tak więc chyba można się do nich odezwać

kamikamikami

Oczywiście, że chodzi o obsługę gości hotelowych, ale także trzeba rozliczać gości i imprezy, dbać o wizerunek marki. Ważne jest to, że trzeba mieć doświadczenie na stanowisku kelnerskim. Nie zatrudniają ludzi, którzy się na tym nie znają.

olo

@mercik każdy moze napisac swoje zdanie, ja natomiast uważam, ze całkiem spokojnie u ncih ejst na recepcji i ta oferta recepjonistki nie wymaga wielkich umiejętności.

bruno

@sapci z tego co wiem to tamta oferta pracy dla recepcjonistki jest w dalszym ciągu aktualna. Jak mam być szczery to hotel mogę polecić, ale to już Wasza osobista decyzja

mercik
@bruno 16.01.2016 17:16

jak niby można komuś kazać coś napisać? Ja słyszałem same przychylne informację na temat tego miejsca.

mefisto

Ja tam polecam tan hotel, dobrze się tam pracowało, mieszkałem wtedy w krakowie, i dojazd do nich z krakowa był całkiem ok, płacili też nieźle. dobra atmosfera pracy.

felix

Zgadzam się z przedmówcą, dzisiaj żeby terminowo dostać wypłatę to naprawdę rzadkość. Trzeba to docenić. Poza tym dzisiaj ciężko znaleźć dobrego pracownika, którego będzie się chciało pracować, a nie tylko po wypłatę przychodzić.

no way

Wyplacalnosc na czas to obowiazek pracodawcy nie ma co sie tak ekscytowac i kasa wcale nie jest najważniejsza (na marginesie -marnie placa), wazna jest atmosfera (tu z tym troche lipa, ciagle kwasy i problemy z kosmosu) Odradzam szkoda czasu. ciagle szukaja kogos to podejrzane

Zostaw opinię o Hotel Galicja - Wieliczka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Galicja