Hotel Galicja

Wieliczka

Opinie o Hotel Galicja

Ania

Stary nieprzyjemny budynek, niemiłe kierownictwo, raczej nie warto.

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Hotel Galicja? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Co możecie napisać o jej przebiegu? Może podzielicie się radami z przyszłymi zainteresowanymi pracą w tym miejscu.

Monika

BARDZO DOBRZE napisane! Sto procent racji. Dodać do tego rozsypujący się wiekowy sprzęt komputerowy na którym pracujesz i wieczne braki we wszystkim i masz doskonały obraz tego "super hotelu". Ludzie zmieniają się dosłownie co chwilę. Sugeruję trzymać się od tego miejsca z daleka.

Julia

Wypłata jest na czas, Jak będziesz mieć farta to może 9zł/h dostaniesz ale nie ma nic za darmo tzn. na dniówkach oprócz standardowych obowiązków recepcjonisty np.sprawdzasz minibarki czy klient coś nie zwinął (żenujące na marginesie aby przy gościu recepcjonista to robił !), a na nockach: pranie, prasowanie, pucowanie, śniadania dla grup, wynoszenie wody z pokoi , sprzątanie magazynów pokojowym... czyli 1,5 etatu w jednym ;)

Julia

Jeśli chodzi o premię to na stanowisku recepcjonistki są takie. Zawsze obliczane uczciwie i na czas wypłacane. Polecam to miejsce pracy . Pracowałam tam sporo i byłam zadowolona. Szczerze polecam.

Pikaczu

Jak ktoś lubi komunistyczną atmosferę to tak

parapara

Inżynier ???????

Piotrek

z tego co wiem jest aktualnie nabór na kierowniczkę recepcji i chyba kogoś do baru. tak więc chyba można się do nich odezwać

justi

nie polecam, ( usunięte przez administratora )....

mercik

jak niby można komuś kazać coś napisać? Ja słyszałem same przychylne informację na temat tego miejsca.

mefisto

Ja tam polecam tan hotel, dobrze się tam pracowało, mieszkałem wtedy w krakowie, i dojazd do nich z krakowa był całkiem ok, płacili też nieźle. dobra atmosfera pracy.

felix

Zgadzam się z przedmówcą, dzisiaj żeby terminowo dostać wypłatę to naprawdę rzadkość. Trzeba to docenić. Poza tym dzisiaj ciężko znaleźć dobrego pracownika, którego będzie się chciało pracować, a nie tylko po wypłatę przychodzić.

ali

Zgadzam się z tą opinią recepcjonistka jest w kolejności : praczką ( pranie 5 razy w nocy), sprzątaczką, kelnerką, aha i oczywiście w zimie odśnieżą się wejście do hotelu i cały parking, nie można się przyczepić fakt do umowy i wypłaty, tylko co z tego, że ludzi się ma za nic, p.s. na kamerach są 24h na dobę

no way

Wyplacalnosc na czas to obowiazek pracodawcy nie ma co sie tak ekscytowac i kasa wcale nie jest najważniejsza (na marginesie -marnie placa), wazna jest atmosfera (tu z tym troche lipa, ciagle kwasy i problemy z kosmosu) Odradzam szkoda czasu. ciagle szukaja kogos to podejrzane

były pracownik

Po pierwsze jedynym plusem tej Firmy jest to, że faktycznie wypłaca na czas należne wynagrodzenie. A minusów jest bardzo wiele: Pracownicy przychodzą i odchodzą będąc zniesmaczeni podejściem Manager do swoich podwładnych. Kobietę powinno podać się już dawno do Sądu Pracy,gdyż wiele osób jest świadkami mobbingu, a także niedopuszczalnego chamstwa i tupetu oraz brakiem szacunku do osób niejednokrotnie dużo starszych. Władczy ton, arogancja, inwektywy są na porządku dziennym. Osoba zatrudniona na stan. recepcjonisty - jest także sprzątaczką, szykuje i podaje śniadania dla Grup, często w ciągu dnia jest kelnerem, parkingowym etc. Pokojówki -robią także na kuchni... Oczywiście na rozmowie kwalif. nie ma ani słowa o tych "dodatkowych funkcjach". Nigdy nie spotkałam się z tak ordynarnym pracodawcą i z takimi absurdami jakie tam panują.

szarlot

Pracowałam w tym miejscu jakiś czas, ogólnie ok, praca jak praca, wyjechałam za granice, ale jak wroce to ponownie będę tam aplikować. Zawsze płatne na czas, to chyba najważniejsze.

angela

Pracuje tam już ponad 2 lata, i polecam, zawsze wypłata na czas!

Ana
@angela 22.04.2015 16:21
Pracuje tam już ponad 2 lata, i polecam, zawsze wypłata na czas!

Angela przykro mi ale wiesz, że kazali Ci to napisać ... też tam pracowałam

Monika

Nie polecam. Byłam zainteresowana pracą jako pokojówka. Proponują umowę zlecenie, zapraszają na dzień próbny za darmo. Czego kodeks pracy zabrania. Dzień próbny wygląda tak, że nie ma co zbytnio robić, może pomóc pokojówce?Gdzie nie ma możliwości sprawdzenia kwalifikacji, potem kolejny za darmo dzień próbny itp.Brak organizacji. Zero poszanowania drugiego człowieka, lekceważenie. Tylko wysłać tam inspekcie pracy.

gość

Opinia? tu nie ma co opiniować. Pracowałam tam na początku roku jako pokojówka, zmywak, sprzątaczka. Wiecznie wszystkiego brakowało, nawet worków na śmieci, papieru toaletowego. Po pół roku nie możności doproszenia się o umowę zrezygnowałam. Tam wszyscy robią wszystko. Dramat. Trzeba pościel sobie przynieść, bo wózka nie ma, środki nosić w reklamówkach, Jeszcze płace marne i robienie ludzi w wała. Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Hotel Galicja - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Galicja