Hotel Galicja

Oświęcim

Opinie o Hotel Galicja

Marta

Czy mogą na forum wypowiedzieć się osoby zatrudnione obecnie w Hotelu Galicja w Oświęcimiu na innych stanowiskach, np.administracyjnych? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jaki rodzaj umowy proponuje pracodawca? Firma oferuje swoim pracownikom system benefitów lub szkoleń? Każda opinia będzie cennym źródłem informacji dla osób, które chciałyby podjąć współpracę z tym pracodawcą.

GL
@Marta 26.09.2017 14:05

Pani Marto, Jeśli faktycznie zależy Pani na takich informacjach to serdecznie zapraszam na spotkanie w Hotelu Galicja. Pozdrawiam, Dyrektor Hotelu

Jaro

W zeszłym tygodniu byłem na dniu próbnym - kuchnia, na początek miłe zaskoczenie dzień próbny płatny a w wielu miejscach oczekują tego za free. Wszystkie kwestie formalne dobrze i sprawnie załatwione, sama rozmowa też wyglądała profesjonalnie. Po kilku dniach pracy mogę powiedzieć że faktycznie jest co robić (o czym zostałem poinformowany przez dyrektora na spotkaniu) ale nie jest to jakiś obóz jak mogą sugerować powyższe komentarze. Dla kogoś kto pracował w kuchni to normalka. Zespół fajny z doświadczeniem, oby tak dalej.

Caro

Pracę restauracji oceniam pozytywnie. Dobra stawka godzinowa i możliwość zarobienia pokaźnych kwot z napiwków. Fajne młody zespół no i najważniejsze czyli pieniądze - zawsze na czas. Ogólnie polecam

Adi11

A ja jestem zadowolony z pracy, wypłaty zawsze na czas, są premie, atmosfera jest ok. Pracy jest dużo ale i ludzie do wykonania tej pracy też są. Myślę że nie ma co narzekać, chyba że szukacie lokalu, w którym przez cały dzień nie ma co robić :)

kkaj

@ bałwanek007 - no i chyba nie było trzeba tu zaglądać. Słuchaj prawda jest taka, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Chyba nie ma powodów, żeby się zniechęcać? popracujesz i sam zobaczysz jak jest :)

bałwanek007

byłem dziś na rozmowie, w sobotę idę na dzień próbny na stanowisko pizzer. czytając opinie, mam teraz mieszane uczucia... może ktoś pracował tam jako pizzer, ewentualnie w restauracji na innym stanowisku i może powiedzieć co nieco..?

ah

Kto zna Marzene Cz z przedszkola 16-17 Gzdziła sie z moim mężem

Oh
@Nik 08.08.2016 17:09
Ja też się z nim pykłam, niezły jest :D

NIK niestety może.byś chciała ale mieszkamy 300 km od oswiecimia taki przywilej miała tylko Marzena Cz z przedszkola 16 i 17 Pani psycholog wiedziała jak go podejsc

Oh
@Nik 08.08.2016 17:09
Ja też się z nim pykłam, niezły jest :D

Marta

Tylko z barmanka dzielisz sie napiwkiem 20% w TEORI praktyka KWESTJA sumienia

s

czy ktos z obecnych pracownikow moze wypowiedziec sie jak tam wyglada teraz praca?? widzialam kilka wakatów w internecie

Marysia

Czy to prawda że wyrzucili głownego managera? I czy pracownicy uważają, że po przyjściu nowego dyrektora sytuacja pracowników w Galicji może się poprawić?

Majstersztyk

Tak dla sprostowania, nie wymieniają kadry, tylko ludzie mają już dość tego zapierdalania za śmieszne śrubki i sami odchodzą!!!

Venom

A wie ktoś coś o Hotelu Galicja w Wieliczce? Też wymieniają całą kadrę...

rafał

Ala - o jakich nockach mówisz? W Galicji recepcja nie pracuje na nocki...

majka90

hej, jestem majka i jestem po technikum hotelarskim i zastanawiam się czy moze znalazłoby się dla mnie jakieś miejsce w hotelu galicja? mogę robić wszystko, od stania na zmywaku po sporzątanie pokoi. Ja po prostu bardzo potrzebuje tej pracy. Więc będę wdzięczna jak ostanę jakąkolwiek oopcje wykazania się. Myślicie że mam szanse?

fllu

A ja coś dodam na temat oczekiwania na posiłki. Niestety po ostatniej wizycie napewno się już tam nie pojawię i myślę że moi znajomi też. Na obiad kazano nam czekać ponad godzinę, nie mogli nawet podać zupy, a Pani kelnerka nas po prostu olewała. Na koniec tłumaczyła, że mają dużo klientów i nie nadążają, to mogła uprzedzić wcześniej o czasie oczekiwania. Miałam ochotę wyjść gdyby nie to że byłam z małym dzieckiem. Normalnie porażka. A właściciel to mógłby się zastanowić nad odnową przynajmniej restauracji. Sztućce nadają się na śmietnik, a wszystko inne przydało by się porządnie wyszorować. Nie wiem na jakiej zasadzie odbywa się rekrutacja, ale moim zdaniem kelnerki powinny być wizytówką takiego miejsca. Szczerze nie polecam!

Zosia

Wielkie dzięki matys22,nie posiadam kwalifikacji na kuchnię,ale czego się nie robi jak się szuka pracy.Czekam na odpowiedź pracowników spa.

matys22

hey zosia, ogolnie atmosfera jest spoko, nie wiem jak to jest w spa ale na kuchni jest fajnie czasami sa spiny, menager(usunięte przez administratora)obiecuje duzo (usunięte przez administratora)zarobki nie sa zle ale nie zawsze jest taka wyplata jak powinna jebia i tyle. polecam

zosia

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników,interesuje mnie praca w spa w tym hotelu.Jak to realnie wygląda,godziny pracy,wymagania,umiejętności wykorzystywane w praktyce,ZAROBKI.Oferują bardzo atrakcyjne warunki i zarobki,elastyczny czas pracy,atmosfera wśród pracowników spa podobno braterska,wszystko na początek wydaje się być profesjonalne i poprawne.Bardzo Was proszę o opinie.

?

anonim - 2013-08-25 21:26:33 Cześć a jakie sa zarobki w hotelu galicja czy wymagane jest wyższe wykztalcenie czy srednie jest wystarczajace?Polecam samemu spróbować tam pracy a nie pisać za kogoś !!!

!!!

Naprawdę dłuuuugo pracuje !!!!!!!!!!!!!

anetta

co za bzdury wypisujecie!jak się komuś nie chce pracować to lepiej powiedzieć że pracodawca jest do (ususnięte przez administratora) mam kolegę:) który pracuje od lipca i bardzo sobie chwali ale wystarczy chcieć !!! na pieniądze też nie narzeka jest bardzo zadowolony:) i chwali sobie szefa i kolegów na kuchni :)a pracuje dwa dni i dwa ma wolne :) więc dla chcącego nic trudnego!pozdrawiam całą ekipę Galicji :)

rob

Do tej pory nic w Galicji się nie zmieniło.!!! Rotacja pracowników cały czas. Liczą na ludzką naiwność i fakt dużego bezrobocia.Praca na umowę zlecenie "do końca świata i jeden dzień dłużej" oraz nienormowany czas pracy.!!! Hotel ładny ale na wygląd, patrząc od strony zwykłego szarego człowieka który tam pracuje to szok !!!!

Anonim

Hehe ja pracowałam w knajpie obok tawerna. To jest to samo albo gorzej w meksykańskiej też cały oswiecim to jedno bagno...

niestety zgadzam się z rozmówcami :( zaraz po studiach miałam okazję pracować w tej firmie. Koszmar. Praca od 6:30 do 23, albo i dłużej, gdy pan (ususnięte przez administratora) postanowił cos przekąsić o 23ciej. Płaca minimalna. Jedyny plusem to były napiwki, ale przecież to nie od pracodawcy. Od zakończenia mojej pracy w tej firmie trochę minęło, a z tego co słyszałam jest jeszcze gorzej. A co do personelu to się stale zmienia, bo nikt normalny tam dłużej nie pracuje jak kilka miesięcy. Nie polecam pracodawcy!

basik

a miałam tam właśnie iść na rozmowę teraz to ja tam nie chcę pracować:/ gdyby tam było super to pracownicy tak często by się nie zmieniali:/

Zostaw opinię o Hotel Galicja - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Galicja