Opinie o Silesia Network Piotr Kuder w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Silesia Network Piotr Kuder. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Silesia Network Piotr Kuder o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Network Piotr Kuder w Katowice

Kacper Nowy wpis

Jakie ma firma podejście do osób starszych, tez są chętnie zatrudniani ?

Hammilton Package Nowy wpis

Polecamy.

Party Time Nowy wpis

Lepiej byc nie mogło :)

Hell-Toys Nowy wpis

Polecamy :)

Brałeś udział w rekrutacji do Silesia Network Piotr Kuder. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Min-Trans

pozdrawiamy i dziekujemy za owocną wspolprace !

Tomas Poleszko

wszystko jak trzeba :)

Karolina Selaczek

Współpraca na 5 ! ;)

Kamil Lubuski

Polecam :)

Marek Sobacki

Wszystko super :) Pozdrawiam :)

Mariusz

Polecam !

Kamil Sawilski

Widzę że paru hejterów znalazło pole do popisu :) moja przygoda z tą firmą przebiegła bardzo pomyslnie :) wszystko było tak jak trzeba :) pozdrawiam :)

KF

Świetny kontakt i wszystko tak jak trzeba ;)

J.B.

Mało tego, że nie płaci swoich zobowiązań to jeszcze nie wystawił faktury za którą otrzymał pieniądze za organizację Targu Obywatelskiego w Tychach z góry za trzy miesiące.

MK

Potwierdzam firma Silesia Network Piotr Kuder nie płaci swoich zobowiązań i nie odbiera korespondencji. Moje sugestie dla Silesia Network Piotr Kuder: Firma Silesia Network Piotr Kuder nie płaci swoich zobowiązań i nie odbiera korespondencji.

Firma nie płaci za swoje zobowiązania. Zamawia usługę, która jest w pełni realizowana po czym kontakt z nią się urywa. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Network Piotr Kuder - Katowice

Silesia Network Piotr Kuder
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Mieczysława Karłowicza 11A lok. 9
    40-145 Katowice