Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Pegasus

Niech już skończą że śmiesznymi występami i zabawą. Niech dają podwyżki. Cielo niech idzie wózki myć większy będzie z niego pożytek !

@Pegasus

To nie mieliście jeszcze nic „z okazji” inflacji? To ile Wy tam macie, ciekawa jestem? No zwłaszcza, że w sklepach taka drożyzna. Niejeden pracodawca coś zaoferował w ramach inflacyjnej.

Cielo
@Pegasus

Dyrektor od aktualizacji lsg. Tylko. A jego syn specjalista od młodych techników. Resztę już wiecie

Kowalski1234

Ostrzegam przed pracodawcą. Szczególnie nie polecam pracy w dziale handlowym z niekompetentnym dyrektorem, który nie szanuje pracowników, którzy mają swoje zdanie. Firma z zerową motywacją pracowników. Obiecują złote góry a rzeczywistość okazuje się brutalna. Atmosfera wcale nie jest taka miła jak dział HR określa ją w ofertach pracy. Wynagrodzenia niedługo będą na poziomie najniższej krajowej dla szarego pracownika.

Flemgh
@Kowalski1234

Odradzam pracę dla DTH w o. Rzeszów. W krótkim czasie odwiedziło mnie tak wielu handlowców z tego oddziału, że kompletnie nie wierzę że mają jakiekolwiek pojęcie o oferowanym mi produkcie. Gdy zasięgnąłem języka wśród innych klientów z tego regionu usłyszałem "nikt ci tyle nie da ile ci F. obieca..." i po rozmowach z byłymi jego handlowcami utwierdziłem się w tym przekonaniu. PS. Stare serie wózków bardzo dobre! Polecam.

@Kowalski1234

Dział handlowy to teraz najniższa półka w roli firmy. Zarząd zrozumiał że liczy się Serwis który przez tyle lat był źle traktowany. Technicy mają teraz benifenty.

ed
@Flemgh

Potwierdzam, ten oddział to legenda. Nowy pracownik nie powinien tracić czasu na szkolenie, niech od razu szuka nowej pracy. Albo będzie słaby i wyleci bo słaby, albo będzie dobry i wyleci, bo szefowie z południa nie lubią mądrych ludzi. W szczególności ,,Jakimowicz"

Fli
@Flemgh

Już ci wierzę że jesteś biednym klientem i wypowiadasz się na forum. Każdy handlowiec w każdej firmie obiecuje gruszki na wierzbie by coś sprzedać tak niestety jest. Jesteś byłym Dth i przez to że nie wytrzymałeś tempa korporacyjnego trujesz tu na forum jak wszyscy są tu źli. Puki co oddział Rzeszów to sami starzy pracownicy z doświadczeniem. Ja polecam Linde jako pracodawcę

Flemgh
@Fli

To którzy to ci handlowcy i jak długo pracują?? Bo u mnie na spotkaniach dot. wózków w kilka lat przewinęło się kilku... Proszę i pewnie nie tylko ja, ale i kandydaci do pracy tam o konkrety nie farmazony!

Bbb
@Flemgh

Jesteś tym co sprzedał Raf. Nerwy nie dają ci spokoju i robisz zamieszanie jak to handlowców było 100 u Ciebie. Oj biedny z ciebie człowieczek biedny. Raf sobie poradzi a karma wraca !

Było iść do Serwisu! Tam większość dyrektorów są Ok! :D

@Rick

Niestety nie było takiej możliwości, a chęci z mojej strony były duże, dyrektor jasno dał do zrozumienia ze po zmianie działu nie wiadomo co ze mną będzie....... (wszyscy wiedza co miał na myśli) Praca totalnie bez perspektyw za (usunięte przez administratora)

@Kowalski1234

Niedługo? To ile teraz wynoszą? Ciekawa jestem, dlaczego twoim zdaniem kwota miałby się obniżyć, a nie wzrosnąć. Firma ma jakieś problemy czy co?

@Lidia

Płaca stoi w miejscu, nie obniża się bo tego zrobić nie mogą. Jeśli pójdziesz po podwyżkę to licz się z odmową albo będziesz musiała się cieszyć z paru groszy brutto podwyżki :)

@Kowalski1234

A widzisz czyli jest nadzieja, że dadzą. ;) fajnie, że piszesz, bo często odpisują, że nie bo nie i tyle. A jak już do tego przyznania kasy chodzi to za co konkretnie dadzą więcej, co trzeba najpierw zrobić żeby się ewentualnie ubiegać?

Lechu

Tak dobrze w Linde nikt się nie zwalnia nic. Nie narzeka

@Lechu

Tak? To kiedy ostatnio ktokolwiek stąd odszedł i tak właściwie ile was w sumie na dzień dzisiejszy tutaj jest?

Szukam pracy w mieście Warszawa. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 3300 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Może spróbuj wózkowym gdzieś? :D

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Koordynator w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 5300 , jeśli chcę pracować na Koordynator?

Paciara

Koordynator to najgorsze stanowisko w firmie. Technicy mają lepiej. Suma o której piszesz raczej nie do osiągnięcia

Czempion 2

Brutto koło 5 tyś dostaniesz. Ale to bardzo mało jak za tak ciężką pracę.

Zuzanna
@Paciara

To czym się różni w takim razie stanowisko koordynatora od technika? Dlaczego technicy mają lepiej?

Zolzanna
@Zuzanna

Może temu że muszą posiadać wiedze, robią ciężką, czasem brudną i nie zawsze bezpieczną robotę? Czy wiatr, czy deszcz, czy śnieg. Czasem również w nocy? Żrą zimne kanapki w busie oraz łapy myją poniekąd w kałużach? No i jeszcze muszą pokwitować papiery i w razie czego stawiać się przed prokuratorem? W sumie, to zawsze, każdy koordynator może pójść technikiem! :D

Jak wygląda praca w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Technik

Praca serwisanta. Ciągły stres o robotę o spojrzenie klienta. Są dni że stoi kilu nad tobą a ty masz naprawić. Ciśnienie jest duże. Odpowiedzialność za auto narzędzia i ciągła Presja klienta. To bardzo ciężka praca fizycznie i psychicznie. ! Mało kto tu wytrzyma dłużej niż parę chwil

Czy to prawda że firma sponsoruje szkolenia i uprawnienia? Super a potem jest w umowie jakiś zapis ile trzeba pracować w firmie, aby to odpracować? Podobno jest miły i lekki rozruch i nikt nie naciska młodych ? Czy trzeba kogoś znać by się dostać czy wystarczy mieć łeb?

Rick

Prawda! Linde organizuje szkolenia oraz funduje uprawnienia: - UDT operatora wózków - UDT konserwatora wózków (najcenniejsze z tego) - SEP E1 "elektryczne" - SEP E3 "gazowe" Do szkolenia przystępujesz w zależności od usytuowania gwiazd i aktywności Słońca, za pól-roku - rok. Bo żeby przystąpić do egzaminu na konserwatora musisz mieć staż. Przed egzaminami podpisujesz "lojalkę" że jeżeli się zwolnisz/zwolnią wcześniej niż za rok - zwracasz koszty szkoleń. Oprócz tego masz szkolenia wewnętrzne, stricte po wózkach Linde. Dopiero szkolisz się to masz całkiem fajnie - coś tam robisz, gapisz się, podajesz kluczy. No i zero obowiązków, oprócz przybyć do pracy trzeźwym. Jednak zazwyczaj przez ten okres nie masz prowizji i nadgodzin (co w sumie - naturalne), czyli klepiesz bidę! Jak jesteś młody i masz czas oraz chęć do tego zawodu - to polecam jak najbardziej! Małe firmy nie mają czasu i resursów żeby czymś podobnym zajmować się, jednak nie licz że w Linde (czy innej "ASO") zdobędziesz dużo wiedzy. Szeregowy technik Linde nawet z pełnym wsparciem i sprzętem nie dużo potrafi :) Firma nie robi poważnych napraw, a tylko przeglądy oraz różne drobiazgi. W tym zazwyczaj we w miarę nowych wózkach. Czyli nie licz że kogoś z branży przy rekrutacji powalisz "aż trzyletnim doświadczeniem w Linde"! :D Jak już przystąpisz do samodzielnej pracy - to różnie to bywa. Komuś podoba się i pracuję przez długie lata, a ktoś ucieka i przeklina. Rotacja - niesamowita! Odpowiednie biorą wszystkich z ulicy! :D

Tomtom
@Rick

Wszystkich nie biorą. Nikt kto ma normalne życie nie zgodzi na takie warunki. Kasa słaba nadgodzin nie ma. Poszedłem bo nie miałem innej roboty. Jedyne co dobre to że głodny nie chodzę. Gdybym miał wybór nie byłoby mnie tu

@Tomtom

No widzisz - Cie przyjęli! :D Czemu nie możesz znaleźć pracy? Wysyłasz 50 razy CV, idziesz na 2-3 rozmowy i masz! Na glupim warsztacie samochodowym da się zarobić więcej. Nadgodziny - to kwestia raczej koordynatorów oraz "kolegów" którzy podpierniczają Cię godziny! Spokojnie da się wyrobić na ponad 200h. Tylko to działa tak: że po prowizje - jedzie sprytny, a ty jedziesz na asystę UDT. Za nadgodzinami jedzie technik który ma układy, a Ty jedziesz do domu - bo masz za daleko. Ale tak to w kołchozie jest - kto włazi w D ten ma wszystko. No i nie jest to coś nadzwyczajnego - nie tylko w Linde. Jednak też możesz zrezygnować z tego wchodzenia w D, ułożyć sobie prężnie dzień i gdzieś dorabiać. Zresztą tak chyba większość ogarniętych techników robią. Da się mieć jaką taką swobodę w Linde!

Jak wygląda rozmowa w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko technik serwisu? Z iloma osobami się rozmawia? 30 września pojawiło się ogłoszenie.

Paciara

Zależy od oddziału i dyrektora.

Odpytanie

Nie martw się - ono wisi już lata! :D Jak tydzień niema - dziewczynka co ich wystawia urlopuje...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Paciara

Nie przyjmują! Tylko ludzie z pojęciem i podstawową wiedzą mają szansę. Linde to poważna firma

Hanna
@Paciara

Czekaj, to sarkazm czy normalna wypowiedź? Jeśli to prawda to ile tego doświadczenia trzeba mieć?

@Hanna

Prawda. Ja pracowałem 7 lat przy wózkach dopiero po tylu latach i wielu próbach się dostałem. Nie było łatwo.trudna rozmowa kwalifikacyjna wiele pytań

A co przy tych wózkach robiłeś przez 7 lat? :D

Belki,sprzęgła,hamulce,silniki

@Paciara

To chyba wystraszyli się :D. 99% biorą z ulicy! Magazynierów, hydraulików, piekarzy oraz amatorów - aby tylko tańszych. Za tych parę lat co tu pracuję spotkałem chyba dwie osoby co wcześnie posiadali uprawnienia konserwatora. No i Twój wybór podziwiam - to fajna firma na pierwszą pracę dla studentów i uczniów. Wszędzie dostaniesz więcej zaraz na początku! Dlatego ludzi masowo odchodzą! Szczególnie te, kto pewnie się czuję w zawodzie! Właśnie ja też zamierzam :)

terra

Ludzi z doświadczeniem nie biorą, bo takim trzeba płacić a Linde nie lubi płacić.

Czempion

Jak sytuacja? zwalniacie się jeszcze ? Czy chodzicie jak myszki i wlazicie w dziurki władzy?

@Czempion

A czemu ktoś miałby sie zwalniac?

Jkjjggjkkkibbvchjujbbcdrfghjuj
@Zofia

Z braku narzędzi do pracy. Robimy młotkiem i przecinakiem i to często uszkodzonym

technik stacjnarny
@Jkjjggjkkkibbvchjujbbcdrfghjuj

Jak ktoś nie potrafi postarać się o narzędzia to pracuje przecinakiem. Wystarczy pobrać pieniądze na narzędzia i kupić to co potrzeba. Bez narzędzi nie pracuję prosta sprawa. Każdy chciałby żeby za nim biegać i dopytywać jakie narzędzia mu są potrzebne.

Dominika
@Jkjjggjkkkibbvchjujbbcdrfghjuj

A to szef ich nie zapewnia? Rozmawialiście o tym z nim?

Staryjary

W Linde najlepsze są nadgodziny na umowach. Piękna sprawa

Kreizi
@Staryjary

Ja to bardziej od nadgodzin kocham chorobowe. 50zł lekarz online i siedzisz w domu dwa tygodnie. Nikt nie pyta nikt nie dzwoni ! Idealna firma całuje papa

Kandydatów było duzo

Śmiać mi się chce z ten firmy. Robią wokół siebie otoczkę niewiadomo czego a nie potrafią dać człowiekowi znać jaka jest decyzja rekrutacji. Obiecanki cacanki robienie z kogoś ułomnego to nich domena. Idźcie do konkurencji bo lepiej płaci i szanuje ludzi.

@Kandydatów było duzo

A dawno była Twoja rekrutacja? Może się jeszcze odezwą?

Życie w Linde

Proszę o zmianę ubrań. Jakieś normalne portki a nie szare wory na szelkach. Dajcie normalne czarne spodnie z napisem Linde. Dwie pary bez szelek. Może być to prezent na święta ale kupcie bo te szelki to tragedia

@Życie w Linde

Wielu osobom to przeszkadza? Jeśli tak to może wystosujcie jakąś prośbę do kierownictwa a nie tutaj?

Najlepsza firma jaką znam. Praca jako technik jest ok. Kasa jest dobra

Tomi

Potwierdzam bardzo dobra firma jest naprawdę fajna. Bardzo dobrze pracuje się nam w grupie. Ekipa techników jest zgrana od lat ta sama wszyscy się bardzo lubią i szanują. Nie znam drugiej takiej firmy

Pegasus

W Linde nie podobają mi się tylko portki wyglądam w nich jak śmieciarze albo goście od pompowania szamba. Powinniśmy mieć ubranie z klasą a nie jakieś gacie jak wsioki

Przodownik

Każda chwila spędzona w Linde jest dla mnie szczęściem. Jak idę w koszuli z napisem LINDE to wszyscy na mnie patrzą. LINDE to Ja !!! Jedyna Firma która dba o techników praca jest mega super. Firmy siadają dają wolne zmniejszają wypłaty bo jest kryzys. A Linde daje Podwyżki dba o swoich ludzi, ceni wiedzę i doświadczenie. Firma która zapewnia mi przyszłość

Lidia

Uuu nieźle. To kim ty tam jesteś i czym się zajmujesz?

10lat
@Lidia

Wózkami kochana. Ciężko pracuje i chwale swojego pracodawcę bo jest dla nas dobry. Opiekuje się nami dba o nasze bezpieczeństwo o fajną atmosferę. Nie znam drugiej tak dobrej firmy.

Jaka atmosfera jest między działami w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Buddy

Jak pomiędzy Adidasem, a Pumą - rodzinna!

@Buddy

A skoro Ty jesteś taki aktywny i odpowiadasz na każdy komentarz to chyba tam pracujesz? Na jakim stanowisku? bo mam kilka pytań :)

@Anna

To pytaj

Mechanik
@Buddy

Jak wygląda praca mobilnych serwisantów?

Stary dzik
@Mechanik

Bardzo dobrze lekko i przyjemnie a kasa jest super

@Mechanik

To zależy od ciebie. Jedni pracują po 15 lat i raczej pójdą stąd na emeryturę, a inni (usunięte przez administratora) za dwa tygodni. Praca w dość komfortowych warunkach, jednak liczyć na rozwój można tylko jak jesteś około zera :D Polecam, komu trzeba dotrzeć/dotyrać do emeryturki lub zaraz po studiach. Nie staniesz fachowcem, nie wzbogacisz się, ale się nie narobisz!

Aleksandra
@Buddy

Dobra to jak ktoś pracuje tu 15 lat to co, cały czas na tej samej pozycji z taką samą kasą? A jak jest wakat na jakimś wyższym stanowisku to co szefostwo robi, rekrutuje z zewnątrz?

@Aleksandra

Nie taka sama, ale wręcz porównywana z tymi nowymi/młodymi! Oraz, Tak - rekrutuje zewnątrz ! :D Firma - Ok, dużo w czym - lepsza innych. Tylko ma misterny system rozwoju kariery i płac. Pozornie warunki wyglądają sztywnymi i przezroczystymi, a w rzeczywistości - układy i układziki.

Kadej

Czy na nowych drabinach 3segmentowych sięgniemy w końcu gwiazd, awansów, podwyżek i wymiany kadry?

@Kadej

A to do tej pory nie było awansów ani podwyżek?

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.