Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.

Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.

Arek

Nie zgodzę się z opinią @Rambo, bo ocenianie firmy na podstawie rozmowy rekrutacyjnej jest nieobiektywne.

Ricky
@Arek 23.11.2018 13:46

Ok. Skoro jesteś pracownikiem tej firmy albo miałeś z nią inne doświadczenia to podziel się swoją pozytywną opinią. Co takiego Cię urzekło we współpracy z Linde oddział Wrocław ?

@Arek 23.11.2018 13:46

To się nie zgadzaj. Tylko fajnie by było , jakbyś napisał jak ty widzisz / odczuwasz / doświadczasz pracę w tej fantastycznej firmie.

Serwis

Ludzie jak czytam to to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Płatne powroty dobre. Zarobki godne 3500 za 12 godzin w pracy dzień w dzień haha. Presja ciśnienie. Dr. Serwisu są spoko , ale nic nie mogą to korporacja na max . szkolenia jak są to bez sensu . wsparcia brak. Już u naprawczyków było lepiej wole stare śmieci .

husar

Rzeczywiście to co się pisze tutaj o "derektorze" oddziału to prawda. miałem nieprzyjemność pracować z tym człowiekiem. Brak szacunku do Klientów, pracowników, osoba agresywna na imprezach firmowych.. ot taki prosty chłopak. Obietnice zarobków są wielkie a później wychodzi jak zawsze, do tego zabieranie Klientów przez derektora. Hmm myślę że we Wrocławiu jest mnóstwo firm, gdzie warunki są lepsze i przede wszystkim zarobki. Ktoś tutaj napisał "którego wysoki wzrost był symetryczny do ilości bajek, które próbował mi wcisnąć o tej jakże fantastycznej firmie. " - pięknie odzwierciedla osobę..

Halina

@Rambo, skąd u Ciebie przeświadczenie ze to co usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej, to fikcja skoro jak rozumiem nie podjąłeś tam pracy i nie wiesz w praktyce jakie są tam warunki? Bardzo często niestety pracodawcy lub rekruterzy nie udzielają odpowiedzi zwrotnej po odbytej rekrutacji więc w takiej sytuacji zawsze warto się zwrócić do firmy z prośba o informację. Czy wiecie jak w rzeczywistości wygląda praca w Linde Material Handling Polska. Czy zgadzacie się z opinią, że jest to dobry pracodawca?

@Halina 16.04.2018 23:07

Pracuję już od dawna gdzie indziej, ale odpowiem na to pytanie gdyż z przypadku przeczytałem pytanie. Dlaczego fikcja? Ano złożyło się na to kilka faktów , które będąc doświadczonym rozmówcą dostrzegłem i odczułem. Po pierwsze : szybkość a raczej krótkość rozmowy z rekrutującym. Jeśli ktoś rekrutuje na zasadzie kilku pytań otwartych i co chwila spogląda na zegarek to nie wróży niczego dobrego. Takie rozmowy na zasadzie : 5 minut , odhaczyć i następny to jawne olewanie kandydatów (dodam - doświadczonych kandydatów). Po drugie : bajkopisarstwo ze strony rekrutującego. Gość będący świeżym kierownikiem , widzi mnie pierwszy raz w życiu i chwali się na temat zarobków i innych cudów , które mają w tej firmie a sam nie mógł mnie podjąć w swoim pokoju biurowym (którego może nie miał) i by rozmawiać wyprosił z innego pokoju innych pracowników. Po trzecie : brak odzewu po rozmowie. Tutaj nawet nie ma czego komentować , takie olewanie potencjalnych chętnych do pracy tylko niszczy zaufanie do tej firmy lub marki. Dodam , że Pan wysoki kierownik obiecał kontakt w ciągu 2 tygodni od rozmowy. Po czwarte : co pominąłem w poprzednim wpisie , ów kierownik nawet nie raczył się przedstawić , nie dał swojej wizytówki. To , że jest kierownikiem dowiedziałem się od Pani sekretarki , która telefonicznie uzgadniała ze mną termin o godzinę spotkania. Tak więc nie mam miłych wspomnień z kontaktu z firmą Linde Wrocław.

Były
@Rambo 10.11.2018 00:15

W pracy też nie jest lepiej. Ph zmieniają się tak często że nie wiadomo kto jeszcze pracuje. Polityka dojenia i cwaniactwa. Zero socjalu, żadnych premii na święta, tzw wigilii firmowej nie wspominając o integracji.

Finder

Szukają PH na Dolny Śląsk. Czy ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie , czy warto aplikować ?

@Finder 29.09.2017 23:26

Tak , szukali , ale nie wiem czy znaleźli bo nawet nie raczyli powiadomić o wynikach rekrutacji. Byłem na rozmowie w okresie letnim. Przed spotkaniem nie było miejsca gdzie usiąść , więc pracownicy jednego z pomieszczeń zostali wyproszeni :) Samo spotkanie odbyło się z jakimś ambitnym, dość młodym, świeżo upieczonym dyrektorem, którego wysoki wzrost był symetryczny do ilości bajek, które próbował mi wcisnąć o tej jakże fantastycznej firmie. Jakie bajki? Pensja rzekomo wysoka choć bez podania szczegółów, ale przy realizacji sprzedaży ponad plan nawet jak to ujął dyrektor "jedynka z przodu" :) czyli wywnioskowałem , że 10 tysięcy. Szkoda , że nie dodał netto czy brutto. Dalej dyrektor przekazał, że handlowcy w Linde raczej się nie zmieniają, ale jeden z nich musiał odejść z przyczyn rodzinnych a drugi do jeszcze lepiej płatnej pracy, obaj z wieloletnim doświadczeniem :) Skoro jest tam tak cudownie, to uciekają do jeszcze bardziej intratnych zajęć? Dziwne... Ogólnie bardzo luźna gadka , zakończona potwierdzeniem ponownego kontaktu za 2-3 tygodnie od rozmowy. Oczywiście , nie odezwali się wcale. Dziękuję za taki sposób traktowania potencjalnych kandydatów do pracy w Linde. Na pewno jeszcze nie raz złożę do nich swoją aplikację :)

Technik serwisu

Pracuje tutaj juz trochę. Nie narzekam, chociaz czasem mialbym powód. Oczywiscie za leżenie lub poprostu bycie w pracy nie ma tutaj wyplaty. Lekko nie jest ale to jeden x lepszych pracodawcow w branż. Wiem z autopsji.

glogow

ile zarobię jako specjalista ds. wynajmu?

Rudy

Dno na całej linie lepiej pracować na produkcji kierownictwo przydało by się w końcu wymienić na ludzi normalnych . Nawet nie myślcie o pracy w tej firmie szkoda waszych nerwów i czasu .

Gall Anonim

Typowa praca gdzie polakj [usunięte przez administratora]. polaka. Opinie ze stolicy są jak najbardziej na miejscu. Trzeba się mocno zastanowić czy nie szkoda zdowia.Nie polecam

Zostaw opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.