Linde Material Handling Polska Sp.z o.o.

Poznań

Opinie o Linde Material Handling Polska Sp.z o.o.

Pikuni

Witam. Jakie są zarobki serwisanta wózków w waszej firmie? Pozdrawiam.

ela
użytkownik zarejestrowany

no tak, są tutaj takie prowizje posady jak np. Młodszy Przedstawiciel Handlowy - Runner gdzie słyszałam że naprawde sporo miesięcznie możesz zarobić jak się postarasz, tylko prawo jazdy musisz posiadać i przygotowac się na częste wyjazdy po całym kraju

emmm

Hej I jak udało sie dostac prace w Linde? Powiesz cos o warunkich finansowych...? Chociaz jakies widełki:) Pzdr

ktos

Oferta nie jest zla.W praktyce niestety wyglada to duzo gorzej.Powroty do domu sa za free. O wszystko trzeba sie prosic i wyklucac.

ktoś

Praca serwisanta w tej firmie to trochę śmieszna stawka.Za powroty do domu nie płacą( nie ważne czy masz 10km czy 100km).Jednocześnie trzeba być kierowcą,księgową,własną asystentką w jednej osobie.Niekiedy praca w bardzo trudnych warunkach,ciężka. Osobiście nie polecam!!

NIKI

Ostatnio same "śmieciowe" umowy dają albo na zastępstwo albo umowa zlecenie.Prędzej serwisanci dostają umowy na czas nieokreślony oczywiście po okresie próbnym.

Stary "szef" Magiera........... był tak nazywany przez ludzi z serwisu.

@anonim 13.11.2014, 21:23
Stary "szef" Magiera........... był tak nazywany przez ludzi z serwisu.

Aaa to ten Dominik cały.No już trochę czasu nie pracuje z 1,5 roku będzie.Jak się łapie dwie sroki za ogon to tak się później wychodzi...

A kto to "CAR"?

A co tam w Poznaniu słychać - podobno "Cara" juz nie ma? Nawet jemu się nóżka powinęła....

handlowiec

Pan z marketingu rozpisuje się o wypłacie na czas. Żenujące, jak cała ta organizacja.

hugo

Daruj sobie. Hyba że jesteś młody i szukasz czegoś aby było. Ja tu siedze ...... za długo i dla mnie czas minął. Perspektyw brak brak brak

mały

No i co z tego że wypłata na czas,łaski nie robią. To zaczyna być jałmużną a nie wypłatą. Nie polecam!!!

Kariera

Ludzie nie narzekajcie bo nie ma na co NAPRAWDĘ Jest rożnie jak to w pracy ale przy najmniej wypłata jest na czas

nie

teraz właśnie tam wyciska pracowników do ostatnich soków. Człowiek nie znoszą cy sprzeciwu, na pozór kulturalny, a w głębi brutalny i nie szanujący nikogo.

Jarek

Znałem Żabierka ( był dyrektorem we Wrocku ) ale dobrze że odszedł. Teraz jest w Demagu.

Polak

czy ktoś znał Rolanda Zabierek podobno był dyrektorem

knoff

jak Ci się nie podoba moja opinia to jej nie czytaj, a kryjąc się pod nickiem anonim, w ogóle nie masz prawa głosu "to byłoby fajnie ;)." - największa wada to, że trzeba pracować he he

kofff

,a ja Linde wspominam pięknie!

all

CORAZ GORZEJ A WYBITNYCH TAM NIE MA..

Prześlij wszystko co masz ma maila jonywalker830@ymail.com

meg2

Podaj maila a podeslę jpg zrzuty tego co tu było wcześniej coś jeszcze Tobie potrzeba? Kontakt mailowy chyba że wolisz osobisty :....dobrze byłoby się zaprzyjaźnić a mail będzie lepszym rozwiązaniem niż pisanie tutaj :)

meg2 jak można się z Tobą skontaktować?? Z chęcią zobacze linki dotyczące Pani [usunięte przez moderatora]

Chętnie zobacze, ale troche głupio żeby mój mail był widoczny dla wszystkich

i jak gdzie słać?

meg2

Spoko - poproszę priva i podeślę ale pewnie za kilka dni bo ze względu na święta dzisiaj wyjazd :) Wesołych!

bolo

Jak coś masz to dawaj:)

meg2

Ale pozostały nadal linki print screeny jpg itp. :)- ktoś zainteresowany? :) Mam kilka kopii - może trzeba przekazać :) A opinii się nie zmieni.Co lubi Pani [usunięte przez moderatora] każdy wie - można wszystko usunąć ale niektórych rzeczy już się nie da. Zapraszam zainteresowanych ;)

meg

Ojej takie istotne opinie o [usunięte przez moderatora]. usunięto :( Prawda zabolała!

dgfhdfhg

A jak praca PH w Poznaniu wyglada? Da sie zarobic przyzwoicie?

tiger

Jak my serwisanci jesteśmy traktowani.To my zarabiamy największą kasę dla firmy a w zamian nic.Ciągle im tylko mało.Zero podwyżek,jak na taką ciężką pracę to płaca marniutka.Jak tak dalej będzie ludzie zaczną sami odchodzić.Te panienki w biurach pewnie lepiej zarabiają.

Zostaw opinię o Linde Material Handling Polska Sp.z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linde Material Handling Polska Sp.z o.o.