Opinie o Linde Material Handling Polska Sp.z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Linde Material Handling Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp.z o.o. w Poznań

Pikuni Nowy wpis

Witam. Jakie są zarobki serwisanta wózków w waszej firmie? Pozdrawiam.

ela Nowy wpis

no tak, są tutaj takie prowizje posady jak np. Młodszy przedstawiciel handlowy - Runner gdzie słyszałam że naprawde sporo miesięcznie możesz zarobić jak się postarasz, tylko prawo jazdy musisz posiadać i przygotowac się na częste wyjazdy po całym kraju

emmm Nowy wpis

Hej I jak udało sie dostac prace w Linde? Powiesz cos o warunkich finansowych...? Chociaz jakies widełki:) Pzdr

ktos

Oferta nie jest zla.W praktyce niestety wyglada to duzo gorzej.Powroty do domu sa za free. O wszystko trzeba sie prosic i wyklucac.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Linde Material Handling Polska Sp.z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
ktoś

Praca serwisanta w tej firmie to trochę śmieszna stawka.Za powroty do domu nie płacą( nie ważne czy masz 10km czy 100km).Jednocześnie trzeba być kierowcą,księgową,własną asystentką w jednej osobie.Niekiedy praca w bardzo trudnych warunkach,ciężka. Osobiście nie polecam!!

NIKI

Ostatnio same "śmieciowe" umowy dają albo na zastępstwo albo umowa zlecenie.Prędzej serwisanci dostają umowy na czas nieokreślony oczywiście po okresie próbnym.

Stary "szef" Magiera........... był tak nazywany przez ludzi z serwisu.

meg

Aaa to ten Dominik cały.No już trochę czasu nie pracuje z 1,5 roku będzie.Jak się łapie dwie sroki za ogon to tak się później wychodzi...

meg

A kto to "CAR"?

A co tam w Poznaniu słychać - podobno "Cara" juz nie ma? Nawet jemu się nóżka powinęła....

handlowiec

Pan z marketingu rozpisuje się o wypłacie na czas. Żenujące, jak cała ta organizacja.

hugo

Daruj sobie. Hyba że jesteś młody i szukasz czegoś aby było. Ja tu siedze ...... za długo i dla mnie czas minął. Perspektyw brak brak brak

mały

No i co z tego że wypłata na czas,łaski nie robią. To zaczyna być jałmużną a nie wypłatą. Nie polecam!!!

Kariera

Ludzie nie narzekajcie bo nie ma na co NAPRAWDĘ Jest rożnie jak to w pracy ale przy najmniej wypłata jest na czas

nie

teraz właśnie tam wyciska pracowników do ostatnich soków. Człowiek nie znoszą cy sprzeciwu, na pozór kulturalny, a w głębi brutalny i nie szanujący nikogo.

Jarek

Znałem Żabierka ( był dyrektorem we Wrocku ) ale dobrze że odszedł. Teraz jest w Demagu.

Polak

czy ktoś znał Rolanda Zabierek podobno był dyrektorem

knoff

jak Ci się nie podoba moja opinia to jej nie czytaj, a kryjąc się pod nickiem anonim, w ogóle nie masz prawa głosu "to byłoby fajnie ;)." - największa wada to, że trzeba pracować he he

kofff

,a ja Linde wspominam pięknie!

all

CORAZ GORZEJ A WYBITNYCH TAM NIE MA..

Prześlij wszystko co masz ma maila jonywalker830@ymail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp.z o.o. - Poznań

Linde Material Handling Polska Sp.z o.o.