Opinie o Parker Hannifin w Siechnice

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin w Siechnice

anonimus

Warunki pracy w firmie są w dużej mierze uzależnione od stanowiska o które się ubiegasz.Napisz dokładniej w jakim charakterze chcesz się zatrudnić i czy jest to Wrocław czy Siechnice.

nie nie mozna bo przez firme parker sie tam nie dostaniesz. zatrudniają przez agencje pracy randstad i daja ci 11,50 brutto, wiec sobie oblicz jak sporo zarobisz.

robol

pracuje w tej firmie przez pośrednika już ponad dwa lata na montażu fakt na początku było fajnie ale teraz co się dzieje totalna żenada wymagają od nas cudów a sami nic nie robia tylko prowadzają się.Robisz mało żle robisz dużo też nie pasuje....

zenek

To mówicie, że nie warto tu składać papierów i może za jakiś czas przyjąć się do pracy na produkcję?

Pracownik Produkcji

Kontakt bardzo dobry. Na rozmowie konkretnie omówili stanowisko pracy. Jakie są dalsze możliwości, zaproponowali 2300 zł na produkcji. Znalazłem lepsze wynagrodzenie. Wada praca trzy zmianowa i brak awansu.

Ostatnie miejsce pracy. Czy pracę można podjąć od razu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
nintendo

pracuj w tej firmie ponad 7 lat. i o ile na początku buło fajnie, atmosfera i płaca, to teraz jest beznadzieja. a [usunięte przez admina] mówi, że w firmie najważniejsi są ludzie - tylko którzy?.... chyba ci w biurze, bo po ludziach z produkcji [usunięte przez admina].... nie polecam.... szukam pracy... przebranżawiam się i [usunięte przez admina] z tego syfu... podwyżka ostatnia: 60 groszy brutto ... warto?

anonimus

Przepracowałem w tej firmie 2 lata i jest to bezpowrotnie stracony czas! Jest to zakład dla ludzi, którzy tyrają za marne grosze (ciesząc się, że mają stałą pracę), bo nie mają jaj, by zwolnić się z tego obozu pracy. Pensje pracowników na produkcji są śmieszne, wymagania wobec nich ciągle rosną, do tego hałas, brud, mgła olejowa i syf, który jest sprzątany tylko na czas audytu bądź przyjazdu jakiegoś ważnego klienta. Nie ma praktycznie ŻADNYCH szans na rozwój, więc jeśli myślisz o awansie to lepiej zapomnij. Nie w tej firmie! Kierownictwo tego zakładu to ciemna masa, która nie ma o produkcji żadnego pojęcia i myśli wyłącznie o stanie swojego konta bankowego. Gamonie natworzyli mnóstwo sztucznych stanowisk pracy dla swoich przy (usunięte przez administratora) asów, których też trzeba utrzymywać (w rezultacie nie ma później pieniędzy na podwyżki dla potrzebnych, ciężko pracujących pracowników) NIE POLECAM NAWET WROGOWI!

bejcu

Święte słowa nejt, też się zwolniłem z tego chorego zakładu i nie żałuję. Operator ma tam [usunięte przez administratora] . Tyrasz i tyrasz a i tak obrywasz, że mało sztuk, że mała wydajność itd. zero perspektyw, stagnacja, brud, smród i totalny syf. Chodzisz po hali upaprany jak świnia w oleju, ciuchy śmierdzą, ciągły hałas przez 8 godzin. A pensja? Śmie (usunięte przez administratora) warte! Odradzam pracę w tej firmie i to wszystkim! Byłem tam rok i cieszę się każdego dnia że już mnie tam nie ma! Nigdy więcej nie chcę słyszeć o parkerze!

nejt

Cieszę się również, że uciekłem z tamtego [usunięte przez administratora] Ciężka praca na 3 zmiany w syfie i za śmieszne pieniądze! Nigdy już tam nie wrócę - za żadne pieniądze! Tak chorego zakładu dawno nie widziałem. Kierownictwo ma ludzi za [usunięte przez administratora] a ty jako operator masz tyrać, jechać i jeszcze dziękować, że tak super pracę! Żenujący zakład! Bagno! Nigdy więcej takiej firmy!

operatorek :)

Paker? Siłą by mnie tam drugi raz nie zaciągnęli.Żałuję że w ogóle tam poszedłem.Całe szczęście że już tam nie robię.Ale każdy ma wybór.Ja wybrałem zmiany i nie żałuję.

Majkel

Moja odpowiedz brzmi prosto, odpal google.pl i wpisz... parker praca A następnie masz odpowiedz, jeśli chodzi o prace: Informujemy, że praktyki są bezpłatne.. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą praktyk, wyślij CV oraz List Motywacyjny na adres: [usunięte przez administratora] Szukają frajerów, którzy będą za darmo tyrać po studiach, za które pewnie tez sporo zapłacili... Fajnie, perspektywy... Wykorzystać studentów w ciężkiej sytuacji jak najmocniej

Niuniek

on55200 - 2012-01-19 17:48:06 Powiem tak.Pracowałem w tej firmie w 2010roku.cieszę sie że wkońcu nie muszę tam tyrać za nędzne grosze w takim hałasie,stresie i brudzie.Niby zakład modelowy ale chyba tylko na papierze.Łazisz upaprany jak świnia cały dzień w oleju i robią ci łache jak wołasz gdy coś nawali.Mówiąc krótko:szefostwo sobie,liderzy sobie a ustawiacze sobie a ty jesteś na samym dnie zdany tylko na siebie za najniższą stawke.jesli chcecie tam isc to powodzenia :) Siema ! Ty pracowałeś ale już nie pracujesz a ja nadal tam tyram za marne grosze no niestety są ludzie i parapety np. [usunięte przez administratora] brak mi słów.. Co za idiota.. Myślisz że krzesła schowałeś do swojej prywatnej gabloty to wszystko ci wolno granacie ?? Dawaj ludziom podwyżki i większe siano a nie bujasz się jak pajac po Hali ! PARODIA..

on55200

W firmie Parker Hannifin pracuje blisko 3 lata. Jak przyjmowałem się do pracy to wyraźnie w ofercie pracy było napisane: \"gwarantujemy rozwój i możliwość awansu zawodowego\" To samo na rozmowie kwalifikacyjnej powtórzył mi kierownik produkcji. Zaczynałem od 13,50 i dziś po prawie 3 latach jestem ciągle na tym samym stanowisku młodszego operatora i dostałem podwyżke w lipcu w wysokości(uwaga!) 50 groszy! Ktoś powie: \"olewałeś, chorowałeś, spóźniałeś to dostałeś na tyle ile zasłużyłeś\" Tutaj sie nie zgodze, na L4 byłem tylko raz (grypa) i robie i umie tyle co mł ustawiacz. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych optymistycznych przesłanek abym dostał możliwość przejścia na stanowisko operatora. O mł ustawiacza sie nie bede starał bo wiem że niektórzy w firmie pracują sumiennie zdecydowanie dłużej niż ja, są po kursach i do tej pory nie dostali angaży na ustawiaczy. Nasuwa sie wiec racjonalne pytanie, czy warto pracować jeszcze w tej firmie skoro juz na wstępie mojej przygody z tą firmą zostałem okłamany. Reasumując: brak perspektyw, brak rozwoju, stagnacja, podwyżka raz na 3 lata. Czy warto \"ładować\" sie w to bagno? Czekam na opinie innych osób pracujących w tej firmie.

beznadzieja

I do tej pory nic się nie zmieniło.Oprócz dyrektora i jego przybocznych.Jak była[usunięte przez administratora] tak jest tyle,że większa.To ich zasługa.Z marki została tylko nazwa czyli szyld.To już zupełnie inna firma niż 5 lat temu.Bez perspektyw w stagnacji.

nie polecam pracy w tej firmie. Stawka mlodszego operatora to 13,50. Praca ciezka, stresująca,wymagająca. Poza kasą mozna sie dorbic nerwowo,stresu i wrzodow. Praca na 3 zmiany. Liderzy zamiast pomagac to zniechcaja do wszytskiego przedewszystkim pan [usunięte przez administratora] Kazą robic coraz wiecej na 30letnich automatach tokarskich!!! tak daleko posunieta technologia!!!

Jeśli mam cie pocieszyć, to u nas w parkerze we wrocku, jest jeszcze gorzej... z pracy ile osób zwolnili o zmianach można zapomnieć, bo nie ma zamówień. I co na to powiesz? Wiadomo, że jest tyra w hałasie i nacisku przełożonych, cyfra musi być.. u nas spawacze maja z 15zł, reszta 11,12,13 max. Wiec chyba nie ma tragedi, w końcu przychodząc do pracy idziesz do zakladu produkcyjnego a nie do biura gdzie mozesz sie wygrzewac przy grzejniczku na przeciwko lapa. Life is brutal, UE czeka...

XX

Za żadne skarby chłopie jeśli masz pracę w to [usunięte przez administratora] nie wchodź Tu faktycznie płacą renty nie wynagrodzenia.A oczekiwania !!!! Jak w NASA

XX

nieaktualne już dawno !!!!!!!!!!!!!!!!

robol

Zgadza się zaczynasz od 13,50 i.... tyrasz za ta stawke kilka lat. Są osoby w firmie które pracują 4 lata i mają 13,80 a nowych przyjmują za 13,50 wiec widzisz jak się traktuje doświadczonych pracowników. Mało tego... Na nadgodziny nie mogą przychodzić wszyscy, tylko robią śmieszne listy kto może przyjść a kto nie. Znaczy sie kto ma znajmości to pracuje na nadgodzinach. Nowi raczej nie maja na co liczyć. Jeśli nie ma roboty to mogą Cię wygonić na przymusowy urlop, tak jak cała załoge w 2009 roku. I najlepsze jest to że stoisz przy maszynie 7h i 45min - 15 min przerwy. Spróbuj odejśc to Cie bedą straszyć że nie dostaniesz premi. Premi kwartalnej w wysokosci... 147 zł brutto :D Praca 3 zmianowa w hałasie i oleju - ciezka praca za 13,50 czyli 1600-1700 zł za miesiąc. Powodzenia...

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin - Siechnice

• Jak się pracuje w Parker Hannifin?

Zobacz opinie na temat firmy Parker Hannifin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parker Hannifin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parker Hannifin?

Kandydaci do pracy w Parker Hannifin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parker Hannifin