Opinie o Solar Bartosz Spankowski w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Solar Bartosz Spankowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Solar Bartosz Spankowski o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solar Bartosz Spankowski w Gdynia

Ola Nowy wpis

Nie zgodzę się,że pracownicy się często zmieniają. Pracowałam w Hawanie ponad rok i ekipa była raczej stała...Mile wspominam tą pracę i polecam

Iza Nowy wpis

Ja polecam tę pracę każdemu. Szefostwo super. Wymagający ale na luzie.Jeśli widzieli zaangażowanie to naprawdę była to miła współpraca. Pracowałam tak kilka ładnych lat i naprawdę mile te czasy wspominam a nawet tęsknię.

Karolina Nowy wpis
@Iza

Jak mogła Pani pracować tam kilka lat skoro oni co chwilę zmieniali personel hahaha . Proszę nie pisać fałszywych opini

Natalia

Super mi się pracowało w tym solarium :) To była dla mnie tylko przejściowa sytuacja, ale było bardzo mi się podobało :)

Piotr Nowy wpis
@Natalia

Czy w trakcie pracy w tym miejscu nauczyłaś się czegoś, co przydało Ci się w dalszej karierze zawodowej? Ciekawi mnie, czy jest to dobre miejsce pracy pod kątem ewentualnego nabycia wiedzy i umiejętności, które można by było w przyszłości wykorzystać.

Paula

Pracowałam w Hawanie przez jakiś czas i bardzo mi się podobało. Szefowa, owszem wymaga, ale nie jest to nic poza standardy. Wydaje mi się, że osoby, które narzekają myślały, że w pracy będą tylko siedzieć i sie uśmiechać... a tak na prawdę kiedy ma się chęć do pracy, to Hawana jest fajnym miejscem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Solar Bartosz Spankowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Patrycja

Fajna praca dla studentki, która chce sobie dorobić. Jest miła atmosfera, szefostwo otwarte na kontakt, dużo stałych, bardzo miłych klientek.

nikola

Szefowa jest strasznie czepia sie wszystkiego nie przyjemna i nie płacą za faktyczny czas pracy.

Anonimowy
@nikola

Ja pracowałam w tym solarium i żadnego czepiania się nie zauważyłam... owszem w salonie zwraca się mocno uwagę na sposób wykonywanej pracy, ale to po to aby zapewnić klientkom jak największy komfort.

truskawkaa

Nie rozumiem negatywnych opinii... ludzie, którzy to piszą chyba nigdy nie mieli po prostu WYMAGAJĄCEGO szefa. Szefowa kładzie nacisk na jakość pracy i porządek, ale zawsze można się dogadać w każdej sytuacji. Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby nie można było czegoś załatwić. Praca też przyjemna, przychodzą do nas miłe klientki i zawsze sobie wszytsko chwalą.

Amanda

Bardzo fajna praca. Ciekawa, można dowiedzieć się wielu rzeczy z zakresu kosmetologi. W firmie panuje fajna atmosfera. Wszyscy są bardzo przyjaźnie nastawieni. Szefowa dość wymagająca, na początku można się jej przestraszyć. Zyskuje przy bliższym poznaniu. Myślę, że jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to warto zajrzeć. Na szkoleniach można nauczyć się wielu rzeczy.

Anita

Bardzo fajna praca. Będę miło wspominać i szefową, i dzieczyny z którymi pracowałam. Wiele się nuczyłam. Wynagrodznienie też było spoko. Naprawdę szkoda, że nie mogłam zostać dłużej.

Dagmara

Jak ktoś nie obijał się i robił co do niego należy to nie było problemów. To dobre miejsce by nauczyć się pracy w solarium. Mają nowoczesny sprzęt i dbają by pracownicy mieli szkolenia. Wszyscy cierpliwie tłumaczą podstawy i nie ma tutaj głupich pytań. Na wszystko jest jakaś odpowiedź. Będę mile wspominać pracę tutaj.

Szefowa jest wymagająca, to prawda, ale jedyne czego oczekuje to wykonywania swojej pracy. Pracowałam i nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemnych incydentów. Zarówno ona jak i dziewczyny zawsze były dla mnie bardzo miłe i pomocne. Cierpliwie wyjaśniały wszystkie zawiłości, gdy zaczełam pracę. Na pewno będę je ciepło wspominać.

Lila

Jedna z fajniejszych prac jaką miałam. Fajne dziewczyny. Fajna szefowa. Dobre wynagrodzenie. Warunki pracy również dobre. Polecam

Joanna

byłam szanowana i dostawałam uczciwą wypłatę za swoją pracę

Tola
@Joanna

podpisuję się pod tą opinią ;) właściciele Hawany to bardzo sympatyczni ludzi, a przynajmniej nie dali mi odczuć, że jest inaczej

XXX

Zgadzam się w 100% z opinią Pani z góry. ''Szefowa'' nie szanuje pracowników, ma wiecznie zmiany nastrojów, szantażuje że obetnie pensje. Atmosfera jest nieprzyjemna, stresująca i panstwo S podli, chytrzy i w dodatku zadzieraja głowe

Lila
@XXX

dziwne, ale jakoś tego nie zauważyłam ;) nigdy nie miałam problemu z szefostwem.. może to po prostu, że widzieli, że nic nie robisz? to, że nie toleruję lenistwa to logiczne.. to jest ich biznes, chcą żeby dobrze prosperował ;)

Paulina
@XXX

ani razu nie zostałam zaszantażowana przez szefową, stąd nie rozumiem czemu taki negatywny komentarz.. szefowa jest wymagająca, ale w każdej firmie/biurze etc tak jest i nikt nikomu nie będzie płacił za siedzenie i nic nie robienie ;) proste

Wiola

Nie mogę złego słowa powiedzieć o Hawanie. Szefostwo bardzo spoko, nigdy nie było żadnych problemów. Wypłata na czas, dobre warunki pracy. Z wzięciem wolnego (jak coś wypadło) też nie było problemu.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat pracy w tym solarium. Ja bardzo dobrze wspominam zarówno samą pracę, jak i szefową.

Joanna
@Kasia

ja również się nie zgadzam a co więcej.. w Hawanie panują bardzo wysokie standardy

Była pracownica

Nie rozumiem jak można poprosić kogoś lub samemu napisać dobra opinie na temat tych Państwa. Prędzej czy później hawana upadnie nawet niektórzy klienci mówili do pracownic które się zwolniły że bardzo dobrze zrobiły bo ta kobieta nie ma w głowie poukładane, nawet kobiety obok pracujące w sklepie nie mają dobrej opinii na temat tego solarium że duży jest przemiał dziewczyn tam pracujacych. JEŚLI SZUKA KTOŚ SZUKA PRACY W Solarium odradzam radzę poszukać w innym solarium na pewno wyjdzie lepiej na tym :)

Anka

Dobra praca i płaca. Miła atmosfera i dobry kontakt z szefostewm.

Aldona

Bardzo miło wspominam pracę w solarium. Na nic nie mogłam narzekać, bo wszystko było tak, jak być powinno. Gdybym się nie przeprowadziła, to na pewno pracowałabym jeszcze w tej firmie.

Nina

Pracowałam w tym Solarium przez wakacje i nie mogę powiedzieć złego słowa o szefowej. Wypłata na czas, szacunek do pracownika a co więcej bardzo dobre warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Solar Bartosz Spankowski - Gdynia

Solar Bartosz Spankowski
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Opolska 3
    80-395 Gdynia