Eleni Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Golubie

Opinie o Eleni Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

a

bród syf... solarium tragedia. tzn "kotki od kurzu" na każdym kroku. praktykantki powinny swoim wyglądem zachęcać do usługi fryzjerskiej... a patrząc na ich strój i "fryzury" nic tylko uciekać.

Lena

Numer telefonu ( usunięte przez administratora ) do Salonu fryzjerskiego Heleny Walkusz Gołubie

babeczka

a to tam się można w takim razie na praktyki załapać? byłoby wyśmienicie, tylko ciekawe ile taka praca praktykantki byłaby płatna i czy rzeczywiście dostałabym takie zadania żeby się uczyć na serio zawodu

zzzzzzzzzzzz

Może brakuje tam byłych praktykantek :)

Była klientka

Strasznie sie wszystko pozmieniało u pani Heleny jak byłam tam dwa lata temu to wyszłam zadowolona, cudownie wymodelowane włosy przez jedną z praktykantek, miła atmosfera i zaangażowanie w prace. Lecz jak ostatnio tam wstąpiłam nie bylam zadowolona z efektów pani Heleny :/ i atmosfera nie taka jak dawniej Zawiodłam sie na tym Salonie...

niezadowolona

No niestety kolejna wizyta w salonie i znowu inna cena nie rozumiem tego pani heleno należy zastanowić sie nad cennikiem

Józef

Ju tam baro czesto biwum u wajigo balbierza. Rudowłesa pani je baro miłu. Pozdrowiu Józef do uzdrzeni

warkoczyk

Do salonu Eleni od bardzo dawna chodzę jest tam bardzo uprzejma obsługa. Jest tam bardzo duży profesjonalizm jak u szefowej i praktykantek. Praktykantki są zawsze uśmiechnięte i miłe też najstarsza praktykantka już nie raz mnie czesała byłam bardzo zadowolona z jej zdolności. Zawsze jest tam czysto i przytulnie nigdy nie spotkałam sie z nieprzyjemnymi sytuacjami. Po postu polecam salon Eleni

zadowolona

Ja jestem zadowolona chodzę do Heleny od dawna i nie mogę sie do niczego przyczepić. Fajne fryzurki potrafi układać i kolor też wychodzi ok. Chodzę też tam na solarium i nie rozumiem dlaczego ktoś pisze że nie opala skoro ja wychodzę opalona. Podsumowując POLECAM ten salon.

marzenka

no chyba warto o takie rzeczy na miejscu już zapytać tak naprawdę, bo nie wiem jak sytuacja może wyglądać.. ale zgodze się z komentarzem, że jeśli są kolejki do salony czy na solarium to tylko na plus, bo to znaczy, ze jest zaangażowanie i ludzie lubią tu przychodzić, bo wiedzą, że zostaną dobrze obsłużeni tak naprawde.

lukasz45

witam serdecznie znam panią Helenę od 10 lat i od tego czasu jestem jej wierną klientką szanuje ją za jej profesjonalizm i pomysłowość odkąd zaczęła pracować na kemonie jakość usług jest znacznie lepsza w związku z tym usługa jest troszkę droższa pani Helena ma różne linie koloryzacji które różnią się ceną ale każda klientka ma wybór jakimi farbami chce farbować a jeżeli chodzi o kadusa to o ile mi wiadomo to już od kilku lat nie ma go na rynku więc nie rozumiem o co chodzi.Ja osobiście bardzo polecam salon fryzjerski pani [usunięte przez moderatora]

Wiewióraaa

Co za brednie ! . Zapraszam do odwiedzenia jakiej kolwiek toalety na dworcu pkp , a potem prosze ponownie wyrazic swoja opinie .

Wiewióraaa

Witam , bardzo sie nie zgadzam z państwa opinia , a dokładniej z jedna osoba ktora podała sie w liczbie mnogiej . na temat salonu Eleni . Jak widać powyższy komentarz został dodany ze zwykłej zazdrości osoby , która lubi wyrażac nie prawdziwa i wymyślona opinie .W salonie panuje bardzo miła atmosfera wszyscy sa dla siebie życzliwi , obsługa jest bardzo miła dla klientów . Wystarczy tylko spojrzeć na date dodania danego komentarza jest wyrażnie ta sama , jak i godziny sa przyblizone . Jeśli ktoś nie wierzy to salon jest czynny : od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 , w soboty od godziny 9.00 do 15 .00.

Zostaw opinię o Eleni Salon Fryzjersko-Kosmetyczny - Golubie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eleni Salon Fryzjersko-Kosmetyczny