K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Katowice

K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Opinie o K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Hanna

@Iza, rozumiem, że po podpisaniu umowy zlecenie z firmą K Investment zostałaś zwolniona? Czy dobrze rozumiem? Czy próbowałaś pytać o przyczyny tej decyzji? Jaką odpowiedź usłyszałaś od przełożonego? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Ex
@Hanna 14.09.2018 12:51

Naprawdę odradzam prace w tej firmie .... szkoda ze nie widać jaka tam jest rotacja. Jeśli chcesz każdego dnia przychodzić w stresie do pracy, dostawać dziwne smsy po nocach od szefa z pretensjami to śmiało A i tez głównym zainteresowaniem szefa są imprezy - szef to tzw $yn ;) sam niczego by się nie dorobił z takim podejściem. Jest (usunięte przez administratora) i prostakiem bez szacunku dla innych ! Opinie pousuwane ale już to o czym świadczy ;)

Byly pracownik
@Hanna 14.09.2018 12:51

Moj tez usuneli ponad rok temu komentarz i osob ktore wowczas pracowaly. Niestety nie polecam z calego serca (usunięte przez administratora) Jesli chcesz byc traktowany jak gorszy sort zyciowy to idealne miejsce...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Iza
@Administrator 03.04.2018 09:38

Nie polecam tej firmy. Zostałam zatrudniona na warunkach umowy o prace. Jednak po kilku dniach okazało się, że szefostwo nie dogadało się, że ma być zatrudniona nowa osoba i zostałam poproszona o podpisanie umowy zlecenia za okres paru dni ,ktore pracowałam. Zostałam bez okresu wypowiedzenia, bez ubezpieczenia, jednym słowem:,,na lodzie''. Szkoda,że istnieją takie nieuczciwe firmy u nas w kraju przez co zmiana pracy wiąże się z ryzykiem...Piszę opinie, żeby ostrzec inne osoby- przemyślcie to zanim podejmiecie pracę u tego pracodawcy,bo jeżeli sa złe opinie lub usunięte jak tutaj to nie warto ryzykować.

anonymous

trochę musieli zapłacić bo Mój usunęli oraz poprzednich osób które odeszły równolegle bądź z kilku tyg. różnicą nie polecam pracy w tej firmie (Poznań)

Jakim pracodawcą jest K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Szczery

Podczas mojej oszałamiająco długiej 3 miesięcznej kariery w tej firmie (wiekszosc kończy się dużo szybciej), kiedy w całej firmie (mam na myśli Poznań) pracowało 6 osób + pseudoprezes, 3 zostały zwolnione/odeszły same przez „świetna” atmosferę która wprowadza szef. SZCZERZE NIE POLECAM! Lepiej iść na kasę do lidla Zamiast stresować się w jakim nastroju pojawi się szef, a to jest zależne chyba od tego czy impreza poprzedniej nocy była udana

host

Ogólnie firma jest w pożądku, ale nie polecam jako pracodawce. Zero rozwoju, zarząd mało się interesuje swoimi pracownikami.

ja

Osoba rekrutujaca z pytaniem na dzień dobry dlaczego pani jest taka spokojna? Nie mam biegać po firmie? angielski to podstawa nauczcie zadawać pytania by zobaczyć czy ktoś ma wiedzę a nie przekreslac osobę bo ma się gorszy dzień. Proszę postawić się w sytuacji.

K Investments

Opinia dość krzywdząca dla firmy. Podziękowanie za współprace po 2 dniach, gdyż osoba okazała się niekompetentna ( w CV można wiele wpisać, ale potem trzeba umieć się z tego wybronić), a ciągłe żarty mało śmieszne, wręcz denerwujące. Wynagrodzenie zostało wypłacone wraz z końcem miesiąca, tak jak to w firmie ma miejsce wobec wszystkich pracowników.

Gosciowa

A na jakim stanowisku? Czy to tzw. Testowe dni?

Zostaw opinię o K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa