K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Katowice

Opinie o K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

host

Ogólnie firma jest w pożądku, ale nie polecam jako pracodawce. Zero rozwoju, zarząd mało się interesuje swoimi pracownikami.

ja

Osoba rekrutujaca z pytaniem na dzień dobry dlaczego pani jest taka spokojna? Nie mam biegać po firmie? angielski to podstawa nauczcie zadawać pytania by zobaczyć czy ktoś ma wiedzę a nie przekreslac osobę bo ma się gorszy dzień. Proszę postawić się w sytuacji.

K Investments

Opinia dość krzywdząca dla firmy. Podziękowanie za współprace po 2 dniach, gdyż osoba okazała się niekompetentna ( w CV można wiele wpisać, ale potem trzeba umieć się z tego wybronić), a ciągłe żarty mało śmieszne, wręcz denerwujące. Wynagrodzenie zostało wypłacone wraz z końcem miesiąca, tak jak to w firmie ma miejsce wobec wszystkich pracowników.

Gosciowa

A na jakim stanowisku? Czy to tzw. Testowe dni?

Zostaw opinię o K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa