K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Katowice

Opinie o K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Szczery

Podczas mojej oszałamiająco długiej 3 miesięcznej kariery w tej firmie (wiekszosc kończy się dużo szybciej), kiedy w całej firmie (mam na myśli Poznań) pracowało 6 osób + pseudoprezes, 3 zostały zwolnione/odeszły same przez „świetna” atmosferę która wprowadza szef. SZCZERZE NIE POLECAM! Lepiej iść na kasę do lidla Zamiast stresować się w jakim nastroju pojawi się szef, a to jest zależne chyba od tego czy impreza poprzedniej nocy była udana

Byly

Nie polecam ! Jeśli ktoś lubi być poniżany, pracować w stresie to śmiało - można aplikować. Jedyny plus tej pracy to ładne biuro położone w centrum. Szef wyzywa się na pracownikach, ale tez często nie ma w biurze bo jest na kacu. Dziwne smsy dostawał każdy kto tam pracował!! Szef ma problemy emocjonalne (Poznań) ciekawe ile zapłacił żeby usunąć wcześniejsze komentarze które były zgodne z rzeczywista sytuacja !

zainteresowany-biznes2

Nie polecam. Nękanie psychiczne pracownika przez tzw. ''szefa'', jakieś dziwne smsy i telefony po nocach od niego- podziękowanie za współpracę przez tel. Do tego zero zaangażowania, możliwości rozwoju. Pan ''szef'' przy swoim gorszym dniu wyżywa się na pracownikach, szpera po pracy w ich komputerze. Szkoda że portal gowork wykasował wcześniejsze komentarze, bo mógłbym nawet zrzut obraźliwych, nocnych smsów tu wkleić. Unikać jak ognia.

@zainteresowany-biznes2 04.01.2018 14:00

Potwierdzam !! Rotacja w tej pseudofirmie jest ogromna Mój komentarz tez został usunięty ;) szef o zawodzie $yna w głowie ma tylko imprezy, nic nie ogarnia i dodatkowo wyzywa się na pracownikach. Ktoś powinien go posadzić o mobbing

host

Ogólnie firma jest w pożądku, ale nie polecam jako pracodawce. Zero rozwoju, zarząd mało się interesuje swoimi pracownikami.

ja

Osoba rekrutujaca z pytaniem na dzień dobry dlaczego pani jest taka spokojna? Nie mam biegać po firmie? angielski to podstawa nauczcie zadawać pytania by zobaczyć czy ktoś ma wiedzę a nie przekreslac osobę bo ma się gorszy dzień. Proszę postawić się w sytuacji.

K Investments

Opinia dość krzywdząca dla firmy. Podziękowanie za współprace po 2 dniach, gdyż osoba okazała się niekompetentna ( w CV można wiele wpisać, ale potem trzeba umieć się z tego wybronić), a ciągłe żarty mało śmieszne, wręcz denerwujące. Wynagrodzenie zostało wypłacone wraz z końcem miesiąca, tak jak to w firmie ma miejsce wobec wszystkich pracowników.

Gosciowa

A na jakim stanowisku? Czy to tzw. Testowe dni?

Zostaw opinię o K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K Investment Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowo-Usługowa