infopolgaz

Bytom

Opinie o infopolgaz

anonymous

Składamy podziękowania Firmie „INFOPOLGAZ – Firma Budowlana Bytom„ , jej przedstawicielowi , Panu Rafałowi Szczerba za wykonanie trudnych i wymagających prac remontowych w Przedszkolu Miejskim nr 24 w Bytomiu. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i pomoc okazywaną pracownikom przedszkola na każdym etapie remontu. Pragniemy również podkreślić wysoką jakość pracy wszystkich pracowników firmy , ich wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność współdziałania z całą załogą przedszkola. Polecamy firmę „INFOPOLGAZ– Firma Budowlana Bytom” do realizacji szerokiego zakresu robót remontowo – budowlanych . Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 24 w Bytomiu wraz z Załogą

Hanna

@tttttt, co masz na myśli pisząc, że człowieka mają za nic?

ert

@ejk wiesz to tez zalezy od tego dla kogo co jest malo a co duzo

@klient

Głodzą pracowników na delegacjach. Ani forsy,ani jedzenia Trzeci Świat!

tttttt

odradzam pracowałem tam ,mała kasa a człowieka maja za nic.

@pracownik

Słabo płacą,żadnych składek,słaba firma...

Co tu rozkminiać,nie mają pieniędzy

pracocwnik 2

organizacja pracy - 0 szacunek dla pracownika -0 social-0 Możliwości awansu-0 Szkolenia i rozwój-0 Warunki pracy-3 wynagrodzenie - nie ma kokosów ale wszystko na czas - 4

Zostaw opinię o infopolgaz - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie infopolgaz