T-KOM Pieczyrak Janusz

Będzin

Opinie o T-KOM Pieczyrak Janusz

Iwona

Czy któryś z pracowników firmy mógłby podsumować plusy i minusy pracy w T-KOM Pieczyrak Janusz? Tak by było to czytelniejsze dla osób, które myślą nad podjęciem pracy w firmie.

@Iwona 07.06.2017 12:06

witam.Chyba nie warto tam zaglądać za dużo negatywnych komentarzy,chyba firma dno na upadku.

@Iwona 07.06.2017 12:06

Witam.Podsumowałem plusy bo jest ich tak mało że szok,a i też nie wiadomo czy to prawda.A minusów nie ogarnąłem jest ich tyle że bym musiał tu pisać i pisać.Podejdż i porozmawiaj z szefem a on napewno prawde Ci powie.Pozdrawiam.

novy

Witam.Dostałem namiar na tą firme od kolegi chciałem podejść i zapytać o prace,ale widze tu dużo negatywnych komentaży,prosił bym o porade starszych stażem pracowników czy to prawda co tu ludzie wypisują.Z góry dziękuje.Pozdrawiam.

WIEM

Witam.W tej firmie stara częśc załogi zaczyna dniówkę od wizyty w sklepie,jakiś browarek,jakaś ćwiartka na drogę potem na robocie ściema i znowu sklep.Młodsi stażem pracownicy zapierdzielają a starszyzna w aucie gul gul gul.A wykon prac dzielony na wszystkich.Tak wygląda praca w tej firmie.POWODZIENIA.

@WIEM 05.04.2017 11:46

Widze po opinii że znasz tą firme i pracowników bardzo dobrze.

WIEM
@WIEM 05.04.2017 11:46

Widze że już nikt nie broni opini tej firmy jak troszke prawdy wyszło na jaw.ha ha ha.

KOLEGA

jedynie rodzina pseudo szefa w tej pseudo firmie zarobi w miare normalne pieniądze,bo reszta pracowników raczej nie chyba że donoszą na pozostałych ludzi.właśnie dzięki temu ta pseudo firma sie jakoś kręci.uważać na pupilków PIECZARY bo was sprzedadzą za kilo Miedziuchy.A alkohol to temat Rzeka.Wodzirej to rodzinka pseudo szefa.

KOLEGA

spawanie kabla optotelekomunikacyjnego na Krawężniku-Sośnica Adaś byłeś The Best,starzy pracownicy pamiętają.

Rozbieg

No i jak jest w firmie czy w tym momencie wszystko gra?

@Rozbieg 22.09.2016 23:17
No i jak jest w firmie czy w tym momencie wszystko gra?

Jasne że gra ale ekipa na instrumentach metalowo-miedzianych na złomowisku.

Xxx

Sama prawda

dokladnie tak jest wyzysk,zszargane nerwy dogłebnie .Pracujesz jak koń w polu minimum 10-11 godz plus sobotyz a dostaniesz 2 tys . .To juz na budowie jako pomocnik dostaniesz wiecej .Prezes to jakas kpina .Omijajcie te firme z daleka jak i przyszli pracownicy tak i inwestorzy

@Pracownik 07.09.2016 08:40

Święta prawda,omijać ten Obóz z daleka

@Pracownik 07.09.2016 08:40

Witam.Napisałeś kolego dokładnie całą prawdę o tej firmie,nic dodać,nic ująć.Szacun za szczerość.Pozdro.

Do roboty, to chodzi kon

ktos z tąd

"przeczytalam'" czyzby kobitka chciala na magazyniera hehe tego jeszcze nie bylo w t=komie 'Tu sie wszyscy negatywnie wypowiadja a to dlatego ze taka prawda jest.Kazdy kto tu cos napisal o tej firmie i o prezesie jest prawda. Coś dobrego ,raczej nic!!!

Pracownik III

Kierownika dac na magazyniera a A.G na kierownika,wtedy bedzie zaje$biscie hahahah .Panowie unikajcie pracy na stanowisku MAGAZYNIER!!! ,wgóle unikajcie pracy w tej FIRMIE.

Pracownik II

Napisz na kogo tak trzeba uwazac w tej pracy ?.JP sam sie pograżą jak i ta jego Firma

Gość

Jestem po rozmowie z JP, gość ewidentnie szuka frajera od wszystkiego. Magazynier ma wydac,przyjąć,najlepiej wyczyścić narzędzia,ogarniać plac,magazyn,dyrygować pracownikami,pilnować ich,sprzątać auta,jeździć nimi na myjnie a co najlepsze pilnować ich przeglądów lol. Wszystko niby za 2k.. netto na początek. Omyłkowo wszedłem do szatni bo nawet nie ma szyldu firmy. Wyskoczyła sprzątaczka ale rzuciło się jedno, chlew masakra. Ja rozumiem roboty ziemne itp ale w szatni zeby tak było? Powinna po każdym kto wejdzie myć. A gość faktycznie nie szanuje ludzi skoro mówi na rozmowie na kogo uważać, bo 20 pracowników i każdy inny charakter no i przyznawać się do tego chlewu.

PRACOWNIK
@Gość 23.03.2016 11:44

NA KOGO KAZAL UWAZAC ????,TO WAŻNE ,NAPISAŁ BYS KOLEGO :D

Stary praca Magazyniera to tak jak w kamieniolomie ,ciagle malo ,obowiazków tyle ze palcem do tylka nie trafisz.Co kolwiek ktos zgubi, zepsuje jest na ciebie , ty jestes obciazany kosztami .Pracujesz jak wół, niezliczona ilosc godzin od rana do wieczora.Urzeranie sie z JP (prezes) no i psie pieniadze zarobisz>Niedawajcie sie nabierac na jego bajery i obiecywanki.Ogolnie wolalbym byc bezrobotny niz byc magazynierem

Gość

PRACOWNIK
@Gość 21.03.2016 01:45
Witam, ktoś coś wie o pracy magazyniera w tej firmie, jakie warunki finansowe i co dokładnie ma taki gość do roboty tam?...

BĘDZIESZ KAPUCHA DLA PREZESA ,TYLE MASZ Z MAGAZYNIERA ! ZNAJDŹ SOBIE LEPSZĄ FIRMĘ ,JAK NIE CHCESZ UPAŚĆ NA ZDROWIU !

Nie polecam tej firmy

Darek

Cześć ,Kiedyś pracowałem w T-Kom ,co tam słychać ciekawego ? ,bo z tego co tu czytam nie za dobrze ,zresztą pieczyrak nigdy nie był w porządku ,to gość ,który nie szanuje nikogo ,tylko własne pieniadze ,ale nie o to pytam . Co z kolegami ,kto tam jeszcze pracuje ? ,przystojny Adaś wszystkowiedzący,ha,ha,ha ,ekipa Piaski Czeladź ,pozdrawiam ,a gruby nie oślepł jeszcze od gorzały :P ?

co ludzie myslą

Popieram, zaluje ze tu pracuje ale musze.Jestem juz w trakcie rozmów z innymi firmami wiec niebawem pozegnam sie z JP i JP . Zostana z nim jego pupilki (bez urazy A.G ) ale tak tu wszyscy slysza A-daś najlepszy A-daś wspanialy A-daś zrobi i tak mogłbym wymieniac rzygac sie chce juz na te firme. Wyplaty ujeba.....ł i na narty se pojechal czy gdzies tam Panie JP wielkiego Fucka pokazuje w twoim kierunku

tez nadal pracuje

Warunki pracy moze nie sa tragiczne ale JP jest tragiczny ZERO szacunku do pracownika , traktuje nas jak bydlo w polu ale niebawem wszystko sie skonczy odejdzie mu kilku dobrych pracowników to zobaczy wtedy. Omijajcie firme nie dawajci sie nabrac na jego bajeczki kawal CH. i zlodzieja

Pracuje bo muszę .

Ha,ha ,ha,ha,ha,ha...,warunki pracy ?,ha,ha,ha,ha,ha.....

Nie napisze kto .

Przelicz sobie baranie jeden z drugim jak ma się to 1500 zł do tego przerobu ,który Ty ,czy inni robią . W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a was robi jak nic . Za 1500 zł ,dać się tak wyzyskać to trzeba być na prawdę wielkim baranem .

Były pracownik .

Kłamstwo na kłamstwie ,nawet bardziej bezczelne te kłamstwa ,tam w tym T-komie to się nigdy nic nie zmieni ,jak &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; był taki jest nadal . Pamiętajcie ,że pisząc te głupoty ,zachwalając tą firmę ,to jesteście takimi samymi ludźmi nic nie wartymi jak wasz beznadziejny prezes . Omijajcie tą firmę jak najdalej ,bo nie warto tam zaglądać a wiem co piszę .

Byłem zainteresowany .

Ha,ha,ha ,ha ..szkoda ,że za pajdę suchego chleba i kubek wody nie każą pracować ;) .Co to za firma ? 1500 zł na początek ,a później co ?,dają więcej ,czy to początek i koniec ?! Nawet tam nie zaglądam ,widzę ,że nie warto .

?

PIP juz byl w tym roku i co ? i nic! "...." Chlopie Chlew masz w domu , piszesz tu o czymś co nie masz nawet pojecia . Kazdy wie jak jest , czasem zle czasami dobrze jak wszedzie. Nikt Cie nie zmusze bys przychodzil do pracy , jest Ci zle to zmien robote a nie uzalaj sie . Zmienisz robote to zarobisz 1500 zł wtedy przypomnisz sobie o T-komie. Jest tu paru Chopaków z ktorymi mozna normalnie pracowac

KTOS!!

w tej firmie nabawisz sie tylko w 100% nerwicy

Sprawiedliwy

Jeżeli ktoś lubi być wyzyskiwany ,jeżeli ktoś lubi jak prezes się nad nim znęca ,zawalą pracą tak,że nie ma czasu złapać powietrza,jeżeli ktoś lubi być okradany ,oszukiwany przez prezesa ,jeżeli ktoś lubi jeździć firmowymi autami gdzie można złapać od siedzenia jakiejś choroby bo taki jest syf ,jeżeli ktoś lubi wyjść rano do pracy i wrócić późnym wieczorem styranym tak,że zasypia na stojąco ,jeżeli ktoś lubi słuchać bredni prezesa ,jeżeli ktoś lubi jak prezes go nie szanuje ,jeżeli ktoś lubi jak prezes kłamie ,jak prezes manipuluje ,jeżeli ktoś lubi przebierać się w szatni w ogromnym syfie ,jeżeli ktoś lubi chodzić znerwicowany ..to jak najbardziej ta firma jest dla Ciebie .

Ktoś
@Sprawiedliwy 28.10.2015 22:23

Pracowałem tam i mogę to całkowicie poprzeć. Sama prawda. Radzę uciekać jak najdalej. Wyzysk za marne grosze. I teksty prezesa ja chcę żebyście zarabiali ale wy nie chcecie....

Ktoś
@Sprawiedliwy 28.10.2015 22:23

?

Stary ty albo nie rozumiesz co tu pisze albo nie umiesz czytac . Czarne na bialym pisze ze ta Firma jest porazką pod kazdym wzgledem

?

popieram wypowiedz futrzaka !!!

?

Nadszedl czas by zmienic pracodawce !!!

...

Płytkie to co napisałeś kolego ,bardzo płytkie ..

Były ,

Na start 2 tyś ,aleś dowalił ha,ha,ha ..ja pierdziele ,nick (jjj) znaczy prezes "jp" ,dodam ,że nawet jest 1500 zł do 1700 zł ,zależy jak się panu prezesowi spało ,bo oszukuje ile się da z wypłatami ,jest nie uczciwy .

Dariusz .

Pracodawcy wykorzystują pracowników ,jest spore bezrobocie ,robią chłopaki za marne grosze nie odzywając się na warunki pracy ,na płacę . Firma T-kom ,ma wiele do życzenia i jest nie od dziś znana i odbierana negatywnie ,ten kto pracował to wie co tam jest grane nie tak . Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy nikomu .

Były .

Max 2 tyś,ha,ha ,z jakiej ty człowieku się choinki urwałeś?,max 1700 zł za całodniowy zapierdziel(soboty również) i złe traktowanie . Pisz prawdę a nie kłam .

jjj

na start 2 tyś max.

MCkwadrat

wiecie co ... dobrze nie jest ale kazdy wie jak jest,pisze, obraza sie tu .(nikogo nie bronie) Ale czegos tu nie rozumie . Pisze jedna druga trzecia osoba ze jest tak zle ze duzo godzin pracuje ze male zarobki ze szef taki i owaki to czemu nadal pracujesz ,czemu wstajesz codziennie o 5 czy 6 i jedziesz do tej pracy .Zwolnij sie ! Zmien prace! moze bedzie ci lepiej. Wiemy ze JP jest czlowiekiem takim jakim jest ale czyja to wina. Przychodzisz , prosisz o wolne ,przychodzisz prosisz o zaliczke i .... dostajesz !!! A teraz pomyslmy co sie dzieje na robocie .Nie chce pisac bo kadzy wie . Jak tu nie byc wkurwionym. Na koniec powiem ze My tez jestesmy winni . Miejmy nadzieje ze doczekamy sie lepszego ale i sami musimy pokazac ze mozna.

MCkwadrat
@MCprostokąt 21.03.2015 07:58
Wódka płynie litrami ,"wódka" a nie t-kom powinna się ta firma nazywać ,poza tym co chcesz baranie zrobić ?co chcesz...

Wlasnie czytam kto tu ma prymitywna kwadratowa glowe. Jestes za cienki we wszystkim co piszesz ,tak cieki ze cie nie widac baranie .Jestes Tak prostacki ze potrafisz tylko narzekac. Myslisz ze sie nie dowiem kim jestes? a wtedy to ja znajde odpowiednia sciane dla ciebie i w podskokach bedziesz w nia walil tepa glowa .Nie bronie tu nikogo pajacu ale przez takich jak ty jest tu jak jest i wiele osob chcialo by to zmienic .Szkoda mojego czasu na ciebie bo i tak zaraz tylko napiszesz ze jestem taki siaki bo nic wiecej niepotrafisz NARA i zajmij sie dlubaniem w nosie

@MCkwadrat 21.03.2015 13:22

MC ,po pierwsze nic nie zmienisz Ty ani inni ,a dlaczego ?,bo JP tego sobie nie życzy ,zapamiętaj jedno MC ,że jemu to na rękę . Staraj się i niech inni sie starają ale to nic nie zmieni bo JP i tak zrobi swoje . Piszesz a gówno wiesz o tej firmie barani łbie .

...

Kiedyś wszyscy odejdą i sam zostanie ze swoim chorym mózgiem .Trzymajmy się dzielnie koledzy ..jeszcze :(

?

Z oficjalnych zródel wiem ze w przeciagu 3-4 miesiecy odejdzie 4 starych pracownikow i wcale sie nie dziwie .Sadzilem ze idziemy ku dobremu ale mylne mialem mysli . W tej firmie juz sie nie zmieni nic bedzie tak jak dotej pory ,ogolnie TRAGEDIA .Sam tu popracuje chyba do wiosny i odejde ,szkoda moich nerwow

Jest u napisane dużo prawdy ale i kłamstw ,mimo wszystko więcej jednak prawdy ,to straszne ,że pracodawca jest takim nie w porządku człowiekiem dla pracowników (oprócz tych co zarabiają najwięcej kosztem tym co najmniej ) ponieważ to oni na niego robią a traktuje ich jak zwykłe "rzeczy,niewolników" których można w bezczelny sposób wykorzystać ,poza tym sam pracodawca ma nie halllooo,pod kopułką i to jest cała prawda o T-kom.

@Były pracownik 07.03.2015 12:51

Jeżeli piszesz o kłamstwach to podaj przykłady.....chyba, że przykładem jest wypowiedź że "Firma jest ok" , z tym się zgodze, że to kłamstwo. Skoro jesteś byłym pracownikiem to miej odwage i przedstaw sie, przynajmniej obecni pracownicy będą wiedzieli kto to pisze i czy nie kłamie.

Damian

Idź, popracuj i będziesz wiedział..... w reklame, kryptoreklame, kłopoty z prawem i z innymi rzeczami wcześniej napisanymi... (ostatnio pracownicy i prezes sporo czasu spędzają w sądzie).

fahfahf

Firma jest ok.

@fahfahf 26.02.2015 20:17
Firma jest ok.

Chyba nazwa firmy-BARANIE

Geniush

hm.... cos taka cisza nikt nic nie napisze , mic sie nie dzieje na firmie ?

poszukujacy

Witam! Czy nie orientujecie się Panowie, jakie warunki zatrudnienia są w Cał-kom, to chyba kiedyś była ta sama firma. Czy właściciel normalny? Dzięki za info.

Tak zajrzałem
@poszukujacy 20.12.2014 21:36

Z tego co wiem firma jest OK ,przeciwieństwem t-kom ,prezes normalny ,pracownicy są spoko w porównaniu do t-kom . Kasa to nie wiem ale myślę ,ze nie taka sknera ,żyła ,pazerny ,chciwy jak prezes t-kom . Lepsze warunki u (usunięte przez administratora)

Mam wyje***e

Grudzień ,impreza i po dwiesta lub krzyż w kopercie .Tyle dobrego ale i złego bo sobie za wszystko i tak potrąci z wypłat pracowników . Co jest gorsze Geniush ? zła czy dobra wiadomość ?,skoro otwarcie mówi o jawnej manipulacji :P

@Mam wyje***e 01.12.2014 18:03

Kazdy wie i moje zdanie jest takie ze co by nie bylo i tak bedzie zle .Jeszcze kilka miesiecy temu myslalem ze idziemy juz dobra droga by bylo dobrze ,lepiej, ale niestety nie udalo sie NIe winie tu nikogo ,kazdy jest jaki jest .Kazdy sie stara by robote zrobic i liczy ze w dniu wyplaty bedzie zadowolony .Jednak rzeczywistosc jest brutalna ,inna . Sam sie od jakiegos czasu zastanawiam czy nie zmienic pracy ale stawiam pytanie sobie gdzie pojde,ile bede zarabial mniej? , wiecej niz tu ? Taka moja sugestia "NIe pijmy az tak duzo w pracy "

jaa
@jojo 08.12.2014 18:18
Czy możesz coś bliżej napisać o co chodzi z tym krzyżem w kopercie??

Mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie dostał bo tam nie przyszedł bo jest alkoholikiem. I jest bardzo glupi

Geniush

hm.... Szef na zebraniu oznajmia swoim podwładnym, że ma dwie wiadomości dla nich - jedną dobrą i jedną złą. - Od której zacząć ? - pyta. - Od złej - odpowiadają pracownicy. - Zła wiadomość jest taka że w tym miesiącu macie mniejszą wypłatę. - A dobra szefie ? - pyta pracownik. - Dobra wiadomość jest taka, że w tym miesiącu pensja jest wyższa niż ta co będzie za miesiąc.

Mam wyje***e

Ha,ha ..wcześniej "futrzak" teraz "futrzek" ,zdecyduj się w końcu jakim zwierzątkiem chcesz być ?,futerkowym czy jakim ? Poza tym pod tym pojęciem nie jest to każde działanie w branży (bardzo ogólnikowo) ,wiesz o tym p.J. Demontaż przewodów miedzianych (ładnie to nazwałeś) chociaż pasuje tu inne słowo ,na "K" jak "kradzie..." jest oczywiście działaniem bezprawnym ! ,a co czy jest do dla Ciebie zaskoczeniem ? chyba nie powinno :)

Krzysiek

Co rozumiesz pod "w branży telekomunikacyjnej powiązanej ze światłowodami" , bo jedynie kładzie kable światłowodowe z różną jakością, nie spawa światłowodów (wspiera się usługami innych osób), nie działa na przełącznicach ani w serwerowniach, oooo... jedynie co jej dobrze idzie to demontaż kabli miedzianych i sprzedaż na złomie i w wziązku z tym mają potyczki z prawem.

@Krzysiek 02.11.2014 12:23

Prezes znowu zasiadł przy klawiaturze ,ha,ha,ha ..ooooo,ha,ha ,ha ..ha

Damian

Wszyscy byli..ha ha ha, jak macie odwage to przedstawcie się z imienia chociaż i wtedy będzie wiadomo kto to pisze. Pracowałem w tej firmie i nie mam dobrego zdania o niej i szefie. Widać, że ktoś tu ściemnia na temat pochlebych opini. Osoby które pracowały mają do mnie nr telefonu, można sprawdzić moją tożsamość i wiarygodność moich słów.

były pracownik

Ja się nie zgadzam z tym co ktoś wyżej napisał(były) a z tego co tu czytam to każdą pozytywną opinię pisze prezes jak to ktoś określił "sam na siebie" i racja on to pisze . Nie masz racji (były) ponieważ kto pracował to wie jaki syf jest w tej firmie i jakim nieuczciwym człowiekim jest szef . Paranoją jest to ,że takie "firmy kogucik " istnieją a duma została urażona pana prezesa .Dziecinada panie januszu ,rację pan ma z pańskiej strony wielka dziecinada . Wystrzegajcie się tej firmy ponieważ nie zarobicie pieniedzy żadnych jakie są obiecane a zostaniecie wyzyskani do cna ,poza tym firma ma kłopoty z prawem a to tylko świadczy o tym jaki element tam pracuje . Nie polecam nikomu tej firmy !!!!

@były 16.09.2014 09:58
drogi kolego masz jakąś obsesję i przez takich jak ty musiałem się zwolnić z tej firmy z jednym się jednak zgadzam element (tak...

Nie jestem twoim kolegą . Przeczytaj co napisałeś ..idź się leczyć do psychiatry .

@były 16.09.2014 09:58

Szef to kłamca ,oszust ,manipulant ,kręt jak i jego pracownicy ..dzięki nie mu i jego długoletnim pracownikom ta firma jak i osoby pracujące wraz z szefem zasłużyli sobie na taką opinię czyli bardzo negatywną . Nie dzięki mnie musiałeś się baranie zwolnić a dzięki tym co przez lata wraz z szefem współpracowali . Niestety ale prawda jest bolesna i tu cie boli p.januszu . Nie masz po raz kolejny racji i jej nie będziesz miał bo prawdę zna każdy kto tam pracował i pracuje ..i kolejny który na własnej skórze się przekona jaka ta firma jest daremna . Nie polecam nikomu tej firmy !!!!

były

Pracowałem kiedyś w tej firmie i muszę przyznać nie było lekko szef też dosyć wymagający ale to co tu jest wypisywane to jakaś paranoja gołym okiem widać, że szef tej firmy uraził dumę jakiegoś pseudo pracownika i teraz się odgrywa( swoją drogą dziecinada)

były pracownik

Panowie "ja" ,"gonz","deweloper" to prezes firmy t-kom ,który pisze sam na siebie opinie a to dowód na to ,że jest ostro walnięty w głowę . Pora się wybrać do psychiatry panie januszu ,bo z głową są problemy ,zresztą kiedy ich pan nie miał .

deweloper

Zlecałem kiedyś prace wykonawcze firmie T-kom moja ocena pracy wykonanej przez pracowników tej firmy jest na wysokim poziomie. Prace były wykonane solidnie w umówionym terminie widać, że posiadają duże doświadczenie. Polecam R2YW

Zostaw opinię o T-KOM Pieczyrak Janusz - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-KOM Pieczyrak Janusz