Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Lemter Maciej Lempart w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Lemter Maciej Lempart. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Budowlane Lemter Maciej Lempart o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Lemter Maciej Lempart w Bytom

JotWu Nowy wpis

Dokladnie Jak Panowie napisali.. szef cały tydzień w pierwszej ławce w kościele .. a w poniedziałek rano potrafi cie zmieszać z błotem bo ma taki kaprys .. A za 5min cię przeprasza :) i tak w koło .. Ach ci katolicy ;) ciekawe czy się z tego dziennie spowiada heh. Widzę komentarze które za wszelką cenę chcą wymusi by ktoś napisał ile zarabia czy zarabiał.. co do wypłat zależy od umiejętności .. ja na pieniążki nie narzekałem.. jeśli coś umiesz zrobić to zarobisz.. aczkolwiek nie warte są te pieniądze w porównaniu do traktowania :) w sumie jak to u prywaciarzy.. lepiej zarobic parę stow mniej i być traktowany jak człowiek .. takie moje zdanie..

Paulina Nowy wpis

Trochę poczytałam waszych opinii i one wszystkie dotyczą wyłącznie tematu szefa. Powiedzcie mi w takim razie jak przedstawia się reszta spraw związanych z zatrudnieniem? Umowa o pracę jest możliwa? Jaka stawka dla nowo zatrudnionego budowlańca? Jakieś dodatki miesięczne istnieją?

Odradzam. Szef udaje swietobliwego katolika a w rzeczywistości nie ma odrobiny szacunku do pracownika który ciężko pracuje na jego majątek

Rafał
@Adam

Potwierdzam. Szef codziennie do kościołka biega żeby w 1 rzędzie modły odstawiać po czym wyzywa pracownika od najgorszych bo ma taki kaprys

Siwy
@Adam

Dokładnie palma mu na starość odwala, zero szacunku do ludzi którzy tyrają na jego nie mały majątek. W wykopach bez zabezpieczeń każe robić, chyba że z palet zbitych. Sprzęt stary, ale kasa kasa kasa.. Skończy mu się układ w wodociągach to będzie płakał, teraz pan i władca

Dominika
@Siwy

Hmmm a powiedz w takim wypadku, to wcześniej było inaczej z tym jego zachowaniem?

@Dominika

Zawsze udawał kogoś kim nie jest. Poza firmą spokojny, do rany przyłóż a w rzeczywistości Pan Świata, który ma bardzo wysokie mniemanie o sobie choć wiedzy technicznej nie ma za grosz. Jednak od pieniędzy w głowie się poprzewracało.

Dominika Nowy wpis
@Adam

Nadal nie piszesz nic o konkretnych zachowaniach. Można wiedzieć, co tam się dzieje dokładnie? Szukam teraz pracy np. i nie mogę sobie pozwolić na takie odrzucenie ofert bez powodu

Siwy Nowy wpis
@Dominika

Szukasz pracy to szukaj w czymś co ma przyszłość i się rozwija a nie żyje na układach które za chwile padną.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Lemter Maciej Lempart - Bytom

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane Lemter Maciej Lempart?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Lemter Maciej Lempart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Budowlane Lemter Maciej Lempart
  • Adama Mickiewicza 66