Opinie o Kompleks-Montaż Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kompleks-Montaż Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompleks-Montaż Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleks-Montaż Sp. z o.o. w Katowice

Bombardier

Witam wszystkich co do firmy Kompleks Montaż firma koguciej nie podpisują umów (usunięte przez administratora) na godzinach i wypłacie co do pracowników to niby sami fachowcy a nawet rury nieumia fazowac większość ludzi tam to starzy górnicy już na emeryturach co do sprzętu firmy widać że na wszystkim oszczędzają nawet kable spawalnicza na klej się łapię bo szkoda zawieść na serwis nie polecam firmy jednym zdaniem brak logistyki stare Spawarki które się przegrzewaja i wszystko załatwione no ostatnia chwile uciekajcie jak najdalej odtej firmy

Pracownik Nowy wpis
@Bombardier

Jeśli chodzi o awans to jedna pani z biura dostala awans, nowe auto oraz pewnie darmowy hotel i każdy wie za co, natomiast wstyd bo ma dzieci i faceta

Pracownik Nowy wpis

Firmy nie polecam, placi pieniądze pod stołem, sprzęt jest stary nie nadający się do użytku, pieniądze nie są wypłacane na czas. Kilku pracowników nie dostało od paru miesięcy wypłaty także omijać z daleka.

Urszula Nowy wpis

Z tego co widać w jednym komentarzu serwis podobno działa codziennie 24 na dobę. Zastanawia mnie jak wygląda "stan gotowości" takich serwisantów? Jak jest np., 2-5 h to jesteście w domu "pod telefonem" czy każą wam siedzieć w firmie?

Często w firmie zdarzają się awanse ?

Martini
@Ania

Awans z młodszego podchujaszczego na starszego trochę zajmuje. Ogólnie nie ma gdzie awansować.

Urszula Nowy wpis
@Martini

Dość żartobliwy komentarz z tego co widzę.. ;) A czemu nie ma gdzie awansować? W sensie, że jest tylko jedno równe stanowisko czy zawsze wszystko wyżej jest pozajmowane? Nikt serio nigdy nie awansował?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kompleks-Montaż Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anatol

czy sytuacja z koronawirusem zmieniła dużo w pracy? Wiecie czy są potrzebni nowi pracownicy?

Weronika

Czy serwisanci pracują też w niedziele i soboty? I jak to jest wynagradzane, czy stawki w te dni są większe?

Marecki
@Weronika

serwis dziala 24 h

Rafał

@Martini, z Twojej wypowiedzi ciężko coś wywnioskować, możesz powiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Rozumiem, że nie odpowiada Ci obecna sytuacja? Może jednak zauważasz też jakieś zalety pracy w tym miejscu? Napisz proszę, w oparciu o jaką umowę zatrudnieni są pracownicy firmy. Czy mają dostęp do benefitów pozapłacowych?

Martini

Czy jest dobrze? Jak można określić ramowy czas pracy od 6-7 do 16-17 A pensja jak za 8H w innych miejscach? Jak dobrze to jest dobrze. Brak organizacji i jest sraczka.

Waldi

Taka cisza na forum od dawna to musi być dobrze!!

Podwykonawca Niezadowolony niezaplacony itp

JAk nadalej - nie zbliżać się - bo zgnoją!!

Firma - trragedia , wykonują pracę na chybił trafił , a może nikt nie zgłosi usterki i gwarancja się skończy.Brak profesjonalizmu w podejściu do wykonywanej pracy!!!

Miecio

Kompleks - Montaż Sp. z o.o. coraz lepiej radzi sobie na rynkach polskich, w katowicach jest coraz więcej miejsc pracy i muszę przyznac, że wygląda to bardzo różowo, naprawdę fajnie, polecam Wam bardzo

nie polecam

Kołodziej to były prezes Budusa. Obecnie mają nastawienie żeby wykańczać swoich podwykonawców

dziwna firma

ma ktoś informację czy oni już czasem nie położyli jakichś firm wcześniej?

Kołodziej Cieślik Banaszewska

nie ma sensu zaczynać współpracy. oszuści

Cieślik oddasz co do grosza

ta firma to niewypał. nie polecam nikomu pracowac kiedykolwiek dla ktoregos z czlonkow obecnego zarządu.

Kozłodziej

Prezes bardzo cwany lubi obiecywać nie zawsze się wywiązuje. Kierownik - dyrektor bardzo psuje krew wszystko załatwia się krzykami. Wszechobecny mobing i brak najmniejszego szacunku do pracownika. 10 godzin dziennie to minimum, brak możliwości wcześniejszego powrotu, chyba że własnym samochodem. Soboty są wolne ale każdy się prosi żeby pracować bo stawki są tak pomyślane że bez pracy w sobotę nie da się zarobić. Wynagrodzenia nie są uczciwie wypłacane. Nędzna podstawa + nadgodziny i soboty w formie delegacji taż żeby nie płacić podatku (i dostać 300 zł emerytury) Ambitni ludzie powinni omijać szerokim łukiem tą firmę. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś ma trudną sytuację to tylko przejściowo.

piotr

pracowalem_w_tym_czyms_przez_dwa_tygodnie_i_nic_nawet_umowy_nie_dostalem_a_o_drobniaki_1200zl_bez_zusu_od_7/00-17/00i_18/00_(z_pod_stolu_)_jakie_mi_zaplacil-praco-[usunięte przez moderatora] _to_mniej_niz_minimum_ale_musialem_go_ostro_opisywac_ogolnie_nie_polecam_etc......

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleks-Montaż Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Kompleks-Montaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleks-Montaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompleks-Montaż Sp. z o.o.?

Kompleks-Montaż Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Barbary 21
    40-951 Katowice

Kompleks-Montaż Sp. z o.o.