Kompleks - Montaż Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Kompleks - Montaż Sp. z o.o.

Podwykonawca Niezadowolony niezaplacony itp

JAk nadalej - nie zbliżać się - bo zgnoją!!

Firma - trragedia , wykonują pracę na chybił trafił , a może nikt nie zgłosi usterki i gwarancja się skończy.Brak profesjonalizmu w podejściu do wykonywanej pracy!!!

Miecio

Kompleks - Montaż Sp. z o.o. coraz lepiej radzi sobie na rynkach polskich, w katowicach jest coraz więcej miejsc pracy i muszę przyznac, że wygląda to bardzo różowo, naprawdę fajnie, polecam Wam bardzo

nie polecam

Kołodziej to były prezes Budusa. Obecnie mają nastawienie żeby wykańczać swoich podwykonawców

dziwna firma

ma ktoś informację czy oni już czasem nie położyli jakichś firm wcześniej?

Kołodziej Cieślik Banaszewska

nie ma sensu zaczynać współpracy. oszuści

Cieślik oddasz co do grosza

ta firma to niewypał. nie polecam nikomu pracowac kiedykolwiek dla ktoregos z czlonkow obecnego zarządu.

Kozłodziej

Prezes bardzo cwany lubi obiecywać nie zawsze się wywiązuje. Kierownik - dyrektor bardzo psuje krew wszystko załatwia się krzykami. Wszechobecny mobing i brak najmniejszego szacunku do pracownika. 10 godzin dziennie to minimum, brak możliwości wcześniejszego powrotu, chyba że własnym samochodem. Soboty są wolne ale każdy się prosi żeby pracować bo stawki są tak pomyślane że bez pracy w sobotę nie da się zarobić. Wynagrodzenia nie są uczciwie wypłacane. Nędzna podstawa + nadgodziny i soboty w formie delegacji taż żeby nie płacić podatku (i dostać 300 zł emerytury) Ambitni ludzie powinni omijać szerokim łukiem tą firmę. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś ma trudną sytuację to tylko przejściowo.

piotr

pracowalem_w_tym_czyms_przez_dwa_tygodnie_i_nic_nawet_umowy_nie_dostalem_a_o_drobniaki_1200zl_bez_zusu_od_7/00-17/00i_18/00_(z_pod_stolu_)_jakie_mi_zaplacil-praco-[usunięte przez moderatora] _to_mniej_niz_minimum_ale_musialem_go_ostro_opisywac_ogolnie_nie_polecam_etc......

Zostaw opinię o Kompleks - Montaż Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompleks - Montaż Sp. z o.o.