Opinie o Ustr Silesia Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ustr Silesia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ustr Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ustr Silesia Sp. z o.o. w Katowice

Seweryn z Monachium Nowy wpis

Dokładnie jak mogli to osobę nie wykwalifikowaną na działalność brali i płacili 11????euro na godzinę albo co coś umieli do 18 , znam co mieli 18???? na godzinę ale jak sie reklamują intelligente baustelle ???? niech napiszą coś o sobie gdzie te majstry porobili, bo wychodzi ze sie nagle obudzili z tymi majstrami a wiadomo jak chce sie brać duże roboty to trzeba mieć, nie wiem jak kwalifikacje czy każdy zrobił w IHK czy w Polsce załatwił żeby było łatwiej. Jest jak jest nie życzę źle tylko mówię jak jest dla potencjalnych a za język tez ci upie...olą jak nie znasz z pensji, nie ważne ze jesteś ogarnięty w temacie i robisz tylko z Polakami????

Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie firmy Ustr Silesia Sp. z o.o. w mieście Katowice. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Zniesmaczony Nowy wpis

Witam, nic mi nie wiadomo o poczynaniach firmy USTR w Polsce. Natomiast na terenie Niemiec są niestety w wieli momentach nierzetelnym płatnikiem dla swoich podwykonawców. W dużej mierze współpracują z polskimi podwykonawcami. Zalegają im z płatnościami lub nie chcą w ogóle zapłacić za wykonane przez podwykonawców usługi. Właściciela tej firmy na terenie Bawarii zbyt często cechuje aroganckie i chamskie zachowanie w stosunku do osób upominających się o zaległe płatności. Być może zapomina, że dzięki tym ludziom, ich umiejętnościom i zaangażowaniu w swoją pracę, owa firma posiada dobre rekomendacje jeśli chodzi o jakość wykonanych usług. Niestety - Właściciel w swoim zachowaniu jest zmienny jak chorągiewka - jeśli podwykonawca upomina się o swoje zaległe płatności wtedy słyszy "grzeczną" odpowiedź, że może zakończyć współpracę. Nie dotrzymuje też zbyt często warunków współpracy ustalanych na wstępie, zmienia je w trakcie rozpoczętych już prac bez jakichkolwiek wspólnych rozmów - po prostu z pozycji "silniejszego" narzuca swoje zdanie i wprowadza zmiany ( zwykle tyczy się to terminu płatności za wystawiane przez podwykonawców faktury ). Polscy podwykonawcy z reguły nie znają języka niemieckiego, więc są w 100% uzależnienie od Młodego Właściciela. Takie sytuacje rzucają wewnętrzny cień na firmę USTR - światłu dziennemu ukazuje się tzw. zgrany team i dobra praca fachowców i dzięki temu firma otrzymuje kolejne zlecenia. Super, że każdy jest zadowolony ... ale czy każdy ? czy tak powinna wyglądać dobra współpraca ? - pozostawiam to czytającym do samodzielnego przemyślenia. A chcącym zacząć ewentualną współpracę z jakąkolwiek niemiecką firmą ( obojętnie czy właścicielem jest Niemiec czy Polak ) , radzę wszystkie ustalenia mieć zawarte w formie pisemnej, tak dla własnego bezpieczeństwa i spokoju. Pracując na terenie Niemiec dla uczciwego Zleceniodawcy można dobrze zarobić, ale przed podjęciem decyzji o wyjeździe, należy sprawdzić jakie będą nas obowiązywały przepisy, pamiętać o tym, że karta EKUZ uprawnia tylko do pomocy w nagłych wypadkach, a ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe na terenie Niemiec. Postarać się też mieć ubezpieczenie OC dla firm - to ważne, aby w razie popełnionego błędu nie pójść z przysłowiowymi torbami. Co do firmy USTR mogę mieć tylko nadzieję, że jej negatywy zmienią się jak najszybciej w pozytywy.

Niki77 Nowy wpis

Żałosny właściciel młody nic nie potrafi i (usunięte przez administratora) pracowników i klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Ustr Silesia Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Ustr Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ustr Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ustr Silesia Sp. z o.o.
  • Tunelowa 26C lok. 9