Foto-Nova Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Kraków

Opinie o Foto-Nova Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Leszek

Czy tam w ogóle można kupić aparat który będzie robił ładne zdjęcia na ślubach bo chciałbym zostać fotografem ślubnym?

Nowych informacji brak, ale firma Foto-Nova Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Foto-Nova Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Nova Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe