martom

Jędrzejów

Opinie o martom

Aneta

@nickiem czyli uważasz, że te 10% w skali tego wynagrodzenia nie ma większego znaczenia? Według mnie - prawdopodobnie dla wielu osób to naprawdę dość duża różnica. W każdym razie - jak jest z tymi stawkami w martomie - możesz odnieść się do tej kwestii?

Aneta

@Zbych a skąd informacja, że wynagrodzenie oscyluje w okół takiej sumy? Najniższa krajowa patrząc na stawkę netto jest sporo wyższa, niż to, co wskazujesz. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w martom?

Nickiem
@Aneta 19.09.2017 08:55

Tak. Jest SPORO wyższa. Całe 150 zł. Czyli spore 10%.

Zbych

Ostatnio pojawiło się kolejne ogłoszenie, że poszukują pracownika produkcji. Trochę słyszałem o tej firmie, widzę że opinie tutaj też nie za ciekawe. Zarobi się tam 1300 na rękę czy coś więcej ?

Aneta

@Gitara nie jestem pracownikiem martom, a jedynie moderatorem serwisu gowork. Moim zadaniem jest próba podniesienia merytorycznej dyskusji na forum, aby padło tu najwięcej konkretów o pracy w tej firmie.

Aneta

Każdy jakiś ma @gitara, szczególnie może nie podobać się nam charakter szefa, ale jeśli chcemy pracować to trzeba to zaakceptować. Więc pytam jeszcze raz o kwestię poprawy sytuacji w Martomie?

@Aneta 29.08.2017 16:41

Źle to napisałem. Chodzi mi o zmianę podejścia tych dwóch osób do pracowników firmy. A Pani siedzi w biurze i jeszcze widzę zjebki nie dostała

Aneta

Czy w takim razie jest coś @gitara co twoim zdaniem mogłoby poprawić atmosferę w firmie? Forum to miejsce wymiany myśli rownież na linii pracodawca - pracownik, więc każdy głos w dyskusji będzie bardzo cenny.

@Aneta 21.08.2017 07:16

Zmiana charakteru prezesa i tego śmiesznego dyrektora Dąbrowskiego .

Aneta

@pączek rzeczywiście tak jak pisze @tytus pracodawca ma prawo wymagać od pracowników, ważne tylko, żeby robił to bez poniżania. Użyłeś też słowa mobbing, który oznacza: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno tutaj wszystkie przesłanki zostały spełnione? Pamiętajmy o dobrym doborze słów w naszych wypowiedziach.

Aneta

A jak w firmie wygląda praca na stanowisku Pracownik produkcji - ślusarz? Niecałe 2 tygodnie temu pojawiła się oferta pracy właśnie jako ślusarz. Co możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w tym charakterze w firmie mar-tom? Czego mogą spodziewać się osoby, które biorą ją pod uwagę jako potencjalne miejsce pracy?

tytus

Pączku musiałeś mieć bardzo wyczulony słuch bo wydaje mi się że na hali produkcyjnej jest raczej głośno i nie mówi się szeptem. Jeżeli takie głupoty piszesz to na pewno już tam nie pracujesz. Myślę że z takim podejściem do pracy to nigdzie nie zagrzejesz miejsca bo jak to mówią" złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". A szef jest od tego żeby wymagać jak się komuś nie podoba droga wolna nikt nikogo nie trzyma na siłę. Zawsze można zorganizować coś na swój rachunek i być szefem. Powodzenia.

@tytus 25.06.2017 23:17

Pączek dobrze napisał. Wiadomo głośno jest Ale sam osobiście byłem świadkiem jak prezes wydzierał mordę,bo tego łagodnie nie można napisać na pracowników. I Tytuś włazidupo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie opowiadaj bajek typu że głośno na hali itd,bo zapewne sam nie raz dostałeś taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

pączek

potwierdzam opnie o słabych nie stabilnych zarobkach to jest pikuś, prezes wyzywa upokarza pracowników niekiedy tak się wydziera że słychać go na całej hali. Dla mnie to już jest mobbing, dziwie się że ludzie ktorzy tam jeszcze pracuja nie zglaszaja tego do panstwej inspekcji pracy. Pewnie boja sie o prace i to ze prezes sie bedzie mscil.

Klient

Szajs szajs szajs jednym slowem tandeta. Drzwi wejsciowe niestaranne wykonanie szpary w drzwiach przeswity na druga strone.zglaszana byla reklamacja. Nieuwzgledniona. Omijajcie z daleka mar tom jedrzejow

Oknoteam

Jestem a w zasadzie bylem ich klietem, firma pomyłka jakas jezeli moge to podpowiem wam omijajcie ta firmę zero kompetencji firma zasciankowa

Aneta

@kepecjesteś pracownikiem martom? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Nawet nawet

kepec

Srzyszów Wodzisław śląski .

bard
@kepec 23.02.2017 14:44
Srzyszów Wodzisław śląski .

a ile u was można zarobić ?

bard
@kepec 14.01.2017 19:14
Rozumie 120 sztuk w dwie godziny bo chyba nie osiem u nas na zmianę jest minimum 500 sztuk trochę wam brakuje ....

a ty co konkurencja ? z kąd

asd

Szkoda czasu i energii

amen

ale co jej się takiego konkretnie wydarzyło, ze znalazła się niestety w takim stanie? ja mimo wszystko chciałam sppróbować i skoro jest teraz ogłoszenie o pracę na specjalistę ds. sprzedaży to spróbuje, dziwne tylko że od sierpnia jeszcze nikogo nie znaleźli

kiki

dot wcześniejszego wpisu , żebyście źle mnie nie zrozumieli . ogólnie ludzie są tam fajni ale praca bardzo stresująca . niestety moja znajoma nie wytrzymała i musiała iść do lekarza po leki . Teraz jest już ok. jeśli kogoś obraziłem to przepraszam.

xxx

na pierwszy rzut oka szef ok ale jak zaczniesz pracować to staje się burakiem i chamem dyrektory przydupasy nic tylko obiecują będzie lepiej a pensje tną beznadzieja nie polecam

Sab

Kiedy się tam sezon zaczyna ?

piernik z cynamonem

W firmie mar-tom nic się nie zmieniło. Więcej modeli a co za tym idzie pracy i programów na maszynach, a płace mniejsze. Obecnie ludzie się zwalniają albo idą na L4 bo bardziej opłacalne. Jestem ciekaw jak to będzie jak sezon się zacznie.

SAB

Zmieniło się coś w tej firmie czy nadal to samo ? Są nowe oferty od nich

amen
@SAB 05.04.2016 09:31
Zmieniło się coś w tej firmie czy nadal to samo ? Są nowe oferty od nich

a co się może zmienić w kieleckim dziadostwie? tam zawsze była bida i syf i tak zostanie! amen!

Chuck

Witam, Pracuję w Firmie przeszło rok,na hali produkcyjnej, dla mnie okej...zarobki jak na nasz region nie najgorsze. Stosunek wypłaty do przepracowanych godzin jest niezły :). A co do tej atmosfery to dużo ludzi tutaj wyolbrzymia. Tak to już jest że Prezes rządzi a pracownik pracuje, widocznie Ci wszyscy pokrzywdzeni o tym zapomnieli stąd takie złe opinie :). Pozdrawiam :).

tytus

P.S. Biedny Romku, przeskok z 40 na 120 drzwi musiał być dla Ciebie morderczy, zważywszy na żółwie tempo w jakim pracowałeś...

tytus

Szanowny Romku, proponuję powrotu do szkoły podstawowej w celu zasięgnięcia dodatkowych lekcji ortografii, jak się podejmujesz pisania czegoś na forum publicznym, to najpierw sprawdź pisownię... Trochę czasu w tym Martomie przepracowałeś, trzeba było uciekać wcześniej z tej nieogrzewanej hali - nikt Cię nie trzymał. Jeśli chodzi o "organizację" ucieczki, faktycznie - skomleliście jak szczeniaki, żeby iść Wam na rękę - tak to wyglądało. Jak chcieliście "uciekać" to trzeba było się przekopać pod płotem, ależ by to było bohaterskie... Nie martwcie się, nikt na Was nie czeka - Pracowniku Roku...

Bolesław z Dupy
@tytus 03.03.2015 13:40

Boli dupa, bo murzyni mają kiepskie zdanie na twój/wasz temat. Jest takie powiedzenie cham ze wsi wyjdzie wieś z chama nigdy. Jeżeli odpisujesz w ten sposób na komentarz swojego byłego pracownika to jesteś na poziomie eugleny zielonej. Kupiłem kiedyś wasze drzwi i są ok jako produkt. Szkoda jednak że takie miernoty jak ty/wy macie ludzi za nic. Załóż gumowce i beret chamie i won na pole bo do zarządzania ludźmi się nie nadajesz.

ROMEK

Pracowałem w Martomie ,ludi ma się tam za śmieci.Na początku pracowaliśmy na hali jakiejś jak duży barak z powybijanymi oknami,najgorzej było w zimę bo szczęka zamarzała i ręce.Przepracowałem 10 miesięcy za marne grosze,co miesiąc próbowałem doprosić się umowy o pracę,niestety za każdym razem Pan Prezes mnie zbywał.Funkcjonowały 3 hale na każdej dzennie produkowało się od 30 do 40 drzwi.Po przejściu na nową hale firma MARTOM zmieniła się w szybki maraton,z 40 drzwi, na 120 drzwi.Poruszaliśmy się ciągle biegiem ,zaczęło brakować elementów do produkcji iwtedy zaczeła się żeś . Zorganizowaliśmy ucieczkę z kolegami i że już nigdy w życiu tam nie wrócimy.

julek

Witam! Opłaca się pracować w martom????? Jakie zarobki? Jaka atmosfera???

zdzichu

może i prowadzenie firmy nie jest łatwe... ale trudy z tym związane niech pracodawca wyładowuje w domu a nie na pracownikach... wszystko co powyżej cały czas niestety aktualne...

nina

Potwierdzam wczesniejszy wpis dziadostwo, prostactwo, chamstwo

mariano1

proponuję zostać pracodawcą. Zobaczymy jak długo. Potrafimy tylko narzekać a nic od siebie nie dawać. Złej baletnicy przeszkadza........

Mariano

Potwierdzam opinie o atmosferze, kiepskich i niestabilnych płacach. Bardzo słaby przepływ informacji do tego częste zmiany koncepcji myślenia wszechwiedzącego (a właściwie jego brak) wprowadza zamieszanie na produkcji a w konsekwencji zjebki i nerwy. Prostactwo i jeszcze raz prostactwo... Jeśli nie jesteście zmuszeni to omijajcie tą firmę z daleka...

Zła firma lipa

Zostaw opinię o martom - Jędrzejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie martom