Galeria Mody Victoria

Łódź

Opinie o Galeria Mody Victoria

Basia

Kupiłam w tym salonie wszystkie potrzebne dodatki, znalazłam przede wszystkim bolerko dokładnie takie o jakie mi chodziło. Bardzo duży wybór, każda panna młoda znajdzie coś dla siebie. Polecam

Kasia

W salonie mody victoria znalazłam piękną suknię wieczorową na wesele mojej siostry, bardzo duży wybór, piękne wzory, dobre ceny

AGA

Rewelacyjny salon, znalazłam w nim piękną suknię, ale dopóki jej nie znalazłam przymierzyłam chyba ze 100, panie były bardzo miłe i cierpliwe. Piękne wzory, dobre ceny.

Zostaw opinię o Galeria Mody Victoria - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Mody Victoria