Netizens sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Netizens sp. z o.o.

aaa

Nie wiem co to za dziwne praktyki. Dzwoni babka, prosze mi podesłać CV. Nic nie powie i myśli, że ktoś jej będzie dane osobowe ujawniać. Niedoczekanie. Jeszcze widzi całe doświadczenia zawodowe z 10 lat w ogłoszeniu i sie pyta, czy pracowałam ? Cóż za "profeska".

cytryk

jak dla mnie, to niestety ogłoszenie już wygasło, co w sumie nie dziwne. Ciekawe kiedy znowu będą poszukiwali inżynierów, bo Netizens jako firma bardzo mi odpowiada.

Traveller

Robiłem w kilku dużych miatsach w branży interactive. W katowickim Netizensie byli najnormalniejsi ludzie, choć przyznam, że sporo fajnych pomysłów nie doczekało się realizacji

Glaca

Firma ma dwa oddziały w \\\"stolycy\\\" i Katowicach. Trochę inny klimat do pracy panuje w każdym. Generalnie agencja dla kumatych i chcących.

Klara

Firma z naturalnie stworzoną, nie wymuszoną dobrą atmosferą szczególnie dla twórczych ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Ale trochę zbyt dużo pomysłów do realizacji (całkiem fajnych), które później nie są doprowadzone do końca. Generalnie możan myśleć o rozwoju jak się tam pracuje

Beznadziejna robota - brak możliwości jakiegokolwiek awansu i rozwoju. Ogólnie nie polecam.

malkolm

Jak na prace w niby tak duzej agencji to naprawde srednio. zreszta rotacja pracownikow mowi sama za siebie.

Zostaw opinię o Netizens sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netizens sp. z o.o.