Opinie o 3G Finanse s.c. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 3G Finanse s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w 3G Finanse s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3G Finanse s.c. w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy pracownicy w 3G Finanse s.c. dogadują się między sobą?

Czy w 3G Finanse s.c. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Proszę sprawdzić czy oby napewno pytanie zadane do odpowiedniej firmy . Firma nie przeprowadza obecnie rekrutacji , nie zatrudnia nowych pracowników .

Renata

A może ktoś doprecyzować i omówić dla jasności wszystkie branże, w których aktualnie działa firma? Doszła jakaś nowa? Pytam, bo pytania na forum ostały bez odp, bo nie zostały podobno precyzyjniej określone. Ktoś ma jakieś zdanie na temat warunków pracy w swoim sektorze i by się podzielił opinią?

Anka Nowy wpis
@Renata

A na który rekrutujesz to może pomogę ? Może w nim akurat pracuje

Jak długo czekaliście na odzew z 3G Finanse s.c.? Oddzwaniają zawsze?

Do jakiej branży Pani aplikowala ?

Doradca Klienta

Rozmowa trwała z 20 minut. Pytania były wystrzeliwane jedno po drugim. Cały czas patrzenie w kartkę, miałam nie zabierać ze sobą cv, a jednak okazało się potrzebne, było drukowane na szybko. Obiecywanie opieki zdrowotnej i karty jednak nic z tego..

Twoje mocne strony Twoje słabe strony Jakie były plany w poprzednich bankach Co cię motywuje Ile chciałbyś Zarabiać Co robisz w wolnym czasie Gdzie widzisz siebie za 5 lat

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w 3G Finanse s.c.?

Pytanie o która branże Pan/ Pani pyta ? Firma działa w kilku sektorach stad pytanie ?

Jaka umowa obowiązuje w 3G Finanse s.c. podczas okresu próbnego?

Arek

Z tego co wiem to wszyscy otrzymują na trzy miesiące , później dostajesz na rok a następnie na czas nieokreślony jeśli dana osoba się sprawdzi , ale sadze ze jak jesteś przed podpisaniem umowy o prace to jesteś już osoba sprawdzona. W naszym zespole już lata pracują Ci sami większość na nieokreślony mimo covida.

zadowolony pracownik

Generalnie firma to dobry pracodawca więc mając kompetencje można śmiało aplikować.

Praca wymagająca ale jestem zadowolony

Czy 3G Finanse s.c. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aneta

Tak praca wg grafiku nadgodziny się zdarzają ale płacone do wynagrodzenia nie mieliśmy raczej problemów . Jak trzeba tez zmienia pod pracownika

Elwira

Idealnie to nigdzie nie jest. Zawsze każdy ma możliwość zmiany firmy.

olo12672

Witam , Pracowałem w tej firmie jakis czas i nie zgadzam sie z powyższym wpisem,jeśli pracujesz i robisz to co do ciebie należy to naprawde mozna solidnie zarobić:),atmosfera w porządku.Ja niestety ze wzgledow zdrowotnych musialem zrezygnowac z pracy.

Obecny pracownik
@olo12672

Podpisuję się pod opinią, zarabiam od wykonanych planow wynagrodzenie do 10 a premia to inna sprawa do 20 . Praca faktycznie na planach to fakt , ale inaczej bym siedzial na samej podstawie a tak mam druga wyplate.

przestrzegam
@olo12672

Haha atmosfera w porządku, dobre ! Ciekawe kto to napisał Pani P. czy Pan T. ? Jeżeli chodzi o problemy ze zdrowiem to się zgodzę można się pochorować od pracy w tej firmie.

ja123

Czytam powyższe komentarze i zgadzam się z wszystkimi negatywnymi. Dodam, że wszystkie pozytywne są pisane przez podstawiających się właścicieli firmy. Nie ma w tej firmie osoby, która odeszłaby z pozytywnymi wspomnieniami. Wynagrodzenie zawsze po czasie i to sporo, jeśli chodzi o premie to nigdy nie wyliczone na czas - jeśli uda ci się je wypracować. Atmosfera, no cóż raczej można powiedzieć brak atmosfery, nie można się integrować " w pracy nie ma się znajomych". Skłócanie pracowników to domena tej firmy. Jeśli wyrabiasz plany jesteś dobrym pracownikiem, dodam że plany na osobę takie jak w innych placówkach wyznaczone na całą placówkę czyli np. na 3 osoby. Obsesja na punkcie wyglądu pracownika, standardy tworzy sobie szefowa. Można napisać wypracowanie na kilkaset stron. Jako pracownik jesteś rozliczany z wszystkiego, terminowość obowiązkowa, jednak w drugą stronę to już nie działa.Na rozmowie rekrutacyjnej otrzymujesz informację że samochód służbowy jest do twojej dyspozycji jeśli jedziesz do klienta, w rzeczywistości zawsze z pustym bakiem, tankujesz prosisz się o zwrot tych pieniędzy miesiącami i tak jest ze wszystkim, wysyłki poczty....... . Brak telefonów z których masz wykonywać setki telefonów dziennie- jesteś z tego rozliczany codziennymi raportami, raport jest godzinowy, czyli wpisujesz co robisz w każdej godzinie pracy szczegółowo. Dzwonisz ze swojej komórki bo coś robić musisz, telefony stacjonarne co miesiąc blokowane przez operatora za brak zapłaty faktury. Urlop który ci przysługuje zależy od humoru szefowej, z jej punktu widzenia to nagroda dla ciebie, jeśli wyrobisz kosmiczny plan masz urlop jeśli nie wyrobisz, nie masz urlopu. Jeżeli jesteś już tym szczęściarzem że jesteś na urlopie to definitywnie ktoś ci go psuje telefonami oraz mailami, jeśli przyjdzie ci do głowy żeby ignorować próby kontaktu z tobą, po powrocie odczujesz to boleśnie. Szkoda zdrowia, życia, naprawdę nie warto pracować w tej firmie.... ......

Poniżona
@ja123

Lepiej bym tego nie opisała 10/10. A to jak "szefowa" Pani P. kłamie to jest poziom lvl Expert.

Pracuje w firmie od listopada , praca jest bardzo wymagająca dużo nauki procedur , podstawa normalna jak u innych partnerów Nest Banku , natomiast system prowizyjny ponad przeciętny przekonałem się na szkoleniu wstępnym, jak płaca inni ! Patrząc na inne opinie podpisuje się pod komentarzami związanymi z ubiorem jest jasno powiedziane czarne spodnie biała lub niebieska koszula nie ma odstępstw na ten temat (wymagają zwracają na każdym kroku uwagę ) wypłata zawsze na czas , na urlopie jeszcze nie byłem , nie widzę kłótni czy innych nieporozumień. Powiem tak patrząc na swoje kwalifikacje zawodowe a zarobki z pewnością nie żałuje ze pracuje w tej firmie . Szefowa wymagająca , ale przynajmniej coś osiągam i nie pracuje za 2000 tys złoty licząc na marna premie, mimo wszystko potrafi zmotywować.

Mmm

Pracuje tutaj od dłuższego czasu. O szkoleniu po 5 miesiącach pracy słyszę po co mi one? No tak bo po co wysyłać pracownika na szkolenie, prawda? Wypłata jest 20 lub po.. Oczywiście następnego miesiąca . To nic że w kodeksie pracy jest wymóg do 10 każdego miesiąca. Pan dyrektor przychodzi kiedy chce i jak chce ubrany do pracy T-shirt i dżinsy nie ma problemu, tylko od ciebie wymagany jest wzorowy strój, koszula nie może być za ciemna a najlepiej to biała, w standardzie pisze co innego ale kto by się tym przejmował? Na rozmowie obiecują złote góry, bazę klientów i że wszystko jest naj. Bazy nie ma dzwonisz z panoramy firm dzwoń po swojemu ale ja Ci podam skrypt tak to wygląda. Macie ochotę pracować w callcenter, najlepsza droga.

przyszły pracownik

Witam, Mam podjąć pracę na dniach, proszę o info czy warto bo deko mam mieszane uczucia ... z góry dzięki

Oszukany

Apeluje o rozwagę jeżeli ktoś chce się zatrudnić w tej firmie. Wyzysk człowieka na każdym kroku a do tego ciągłe groźby ze strony "szefowej" że za każdą błahostkę można wylecieć dyscyplinarnie. Na początku obiecuje złote góry, ale potem wszystko weryfikuje aneks do umowy. Przestrzegam przed tą firmą wszystkich, szkoda zdrowia i czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o 3G Finanse s.c. - Katowice

• Jak się pracuje w 3G Finanse s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy 3G Finanse s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3G Finanse s.c.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3G Finanse s.c.?

Kandydaci do pracy w 3G Finanse s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3G Finanse s.c.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stanisława Moniuszki 7
    40-005 Katowice