Kacper Sp. z o.o. Sp.k.

Myszków

Opinie o Kacper Sp. z o.o. Sp.k.

Cola

Najgorzej zdezorientowana firma totalny brak juz nie mowie o profesjonalizmie ale podstaw obslugi kluenta. Na Swieta dwa razy nie odebrali paczki bo kierowcy jeden sie 'zawalu' jak mi powiedziano drugi zapomnial. Trzy miesiace pozniej poinformwano mnie mnie ze paczka bedzie w nocy 3:00 -4:00 , 6:25 dzwonie kierowca mowi ale ja bede musial sie wracac bylem tam .......ale paczki nie dostarczono :/ zle notuja, nie odbieraja telefonow , nie dojezdzajac pod wskazane adresy nie ma co na nich polegac i liczyc NIGDY.

Arek

Witam. Jak wyglada aktualnie sytuacja w firmie ?

ja

chciałem się dowiedzieć coś o tej firmie jak wygląda praca i czy to prawda że nie płacą na czas i ile naprawde można tam zarobić

.......

LIPA LIPA LIPA.Nie wypłacanie pensji w terminie i mówienie pracownikom czy byli niepoczytalni jak podpisywali umowe.To słowa pana prezesa D.

Zostaw opinię o Kacper Sp. z o.o. Sp.k. - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kacper Sp. z o.o. Sp.k.