koma

Myszków

Opinie o koma

yt

Z tego co się orientuje to podobno firma poszukiwała wcześniej pracowników biurowych, jednka od dawna nie widziałam żadnego aktualnego ogłoszenia a strony gowork przeglądam często, wiec chyba wszystkie stanowiska mają obsadzone.

Słowa kojarzące się z koma (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w koma: Najbardziej nie podobało mi się w koma:

Zostaw opinię o koma - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie koma