Opinie o Jadwiga Leśkiewicz Jagoda Components w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jadwiga Leśkiewicz Jagoda Components. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jadwiga Leśkiewicz Jagoda Components o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jadwiga Leśkiewicz Jagoda Components w Częstochowa

M Nowy wpis

Najlepsza firma w jakiej pracowałam! Z przyjemnością jeździłam rano do pracy. Fajni ludzie, polecam tego pracodawcę w 100% Jakieś niedociągnięcia pewnie się zdrzają ( ale gdzie ich nie ma - tam gdzie nie ma nas:)

Sandał Nowy wpis

Witam nie zgodze się z po pierdółkami jakie tu wypisujecie!!! To najlepsza firma w Częstochowie spody z tuniskóru!!!A jeśli komuś nie pasuje to są inne firmy...Fakt co do ludzi niektórzy lubią sobie prze grypsować po zakładzie Robią BARDZO DOBRZE I NAJLEPSI PRACOWNICY Z CZ-WY i okolic... Adaś

xxx Nowy wpis

w koncu ktos napisal prawde tylko pierdolami sie zajmuje jej to powinni placic od kilometra

xxx Nowy wpis

to prawda

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Jadwiga Leśkiewicz Jagoda Components? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
bezlitosny

Ogólnie co do firmy ,podejście z dużym dystansem z roku na rok jest coraz gorzej ,nie odpowiednie osoby co na niektórych stanowiskach nie mające pojęcia o zarządzaniu dużą firmą produkcyjną ,nie umiejętność dowartościowania pracowników z większym już stażem przez co morale ogólnie spadają na łeb na szyję w końcu dojdzie do tego że większość MĄDRZEJSZYCH pracowników po prostu odejdzie jeśli podejście ogólne szefostwa się nie zmieni .Zarobki ,co do zarobków to bywa różnie na początku wszystko jest niby ok obiecują podwyżki itd. jednak o podwyżkę nie jest tak łatwo jak obiecują co też w pewien sposób po jakimś czasie zaczyna być irytujące ,nadgodziny są płacone w bardzo dziwny sposób do stawki podstawowej dodają 1 zł śmiech na sali i myślą jeszcze że powinni im dziękować i że są zajebiści no (usunięte przez administratora)sory ale tak nie jest . Jedyny plus jaki można przyznać to nigdy nie było problemów z wypłaceniem wynagrodzenia zawsze było na czas . Co do ludzi pracujących w tym zakładzie bywa różnie jak w każdym ,są ludzie którzy zachowują się bardzo w porządku lecz są też tak zwane MENDY ,MENDY dzielą się na dwie grupy PIERWSZA grupa to taka że rozmawia z tobą wypytuje o wszystko (poniekąd zdobywa twoje zaufanie )a tylko jak się odwrócisz to opier-oli Ci dupę do wszystkich i ewentualnie podpie-doli Cię że nic nie robisz a sam/sama łazi jak smród po gaciach i (usunięte przez administratora) robi(Ci co pracują jeszcze bądź pracowali będą wiedzieli o kogo chodzi) ,drugi typ MENDY to taki że za głupią złotówkę też potrafią nieźle narozrabiać ,(usunięte przez administratora) (zawiść ,zazdrość itp)więc teraz do pracowników (usunięte przez administratora)OGARNIJCIE SIĘ TROCHĘ BO ZATRACACIE SIĘ W POGONI ZA PIENIĄDZEM ZAPOMINAJĄC O WARTOŚCIACH DRUGIEGO CZŁOWIEKA i to jest nie fajne .Wspominając pracę w w/w firmie mam mieszane uczucia i przy możliwości powrotu do firmy trzeba by się głęboko nad tym zastanowić ,czy coś się zmieniło na lepsze czy jest jeszcze g

y

potwierdzam

anonimous

Dajcie sobie spokoj z ta firma [usunięte przez admina]to malo powiedziane pan J.. doprowadza ludzi do obledu znam ludzi co plakli przez niego byle ujeb..c czlowiek i ponizyc przeciesz jak ci nie pasuje to sie zwolnij i idz do urzedu pracy a palaca 1450zl miesiecznie i mysla ze sa panami bo maja wyzsze stolki wyksztalcenie podstawowe buraki [usunięte przez admina]

JA
@anonimous

zgadza sie w 100 %

Zawsze bardzo dobrze będę wspominał atmosferę, pracowników i kierownictwo. A w szczególności ludzi z \"obcinaka\". Pozdrawiam wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Jadwiga Leśkiewicz Jagoda Components - Częstochowa

Jadwiga Leśkiewicz Jagoda Components