Opole

Opinie o Kamex II Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Lee Cooper

Czy w firmie Kamex II Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Lee Cooper szanowano cię jako pracownika? Skomentuj i kształtuj rynek pracy.

Ja
@admin 24.09.2015, 07:16

Zero szacunku do pracowników

Zostaw opinię o Kamex II Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Lee Cooper - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamex II Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Lee Cooper