Cotex Bis Firma Handlowa Zenona Pesta Roman Pesta

Iława

Opinie o Cotex Bis Firma Handlowa Zenona Pesta Roman Pesta

Ja

Jeżeli ktoś nie daje rady to wystarczy się do tego przyznać. Zamiast wyrzucać swoją frustrację w internecie, oczerniając innych i będąc przekonanym, że jest się osobą anonimową. Od kilku lat pracuję w powyższej firmie a o opisywanych tutaj cudach nigdy nie słyszałam.

Niezależna

Po czym musisz wrócić do sklepu i szkolić innych pracowników. Oczywiście nie ma czegoś takiego jak zmiana stanowiska np. na akina (trener personalny sklepu bądź sieci sklepów, który wpływa na znajomość produktu oraz pomaga w przełamywaniu trudności związanych z sprzedażą.) TY jako sprzedawca musisz być trenerem, magazynierem, sprzedawca.... i tak można by dużo wymieniać. Należy podkreślić też stosunek właścicielki firmy do swoich pracowników (bądź jego brak), np. często używanym zwrotem przez Panią Z. jest zwrot "NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH!!!". Droga Pani Z. z takim podejściem to daleko Pani nie zajedzie. Należy pamiętać, że dobrze traktowany pracownik będzie chętny do pracy, będzie dobrze obsługiwał klienta, będzie starał się żeby klient zrobił jak największe zakupy i co jest najważniejsze będzie miał szacunek do swojego pracodawcy. Pani takiego u swoich pracowników nie ma. Jeżeli chodzi o płacę to gdyby nie prawo stanowiące że minimalna stawka jaką trzeba zapłacić to 13 PLN to Pani Z. płaciła by max 5PLN/H. Szkoda, że tak porządna marka jak Adidas/Reebok traci przez takich franczyzobiorców. PS. Jeżeli liczysz na uznanie reklamacji w tym sklepie to jesteś w błędzie. Pracując tam mówie wam wprost 5% reklamacji zostaje uznanych - z czego 4% to wygrane sprawy na szczeblu rzecznika praw konsumenta. Pozdrawiam i życzę owocnych łowów jeżeli chodzi o prace, a tego pracodawcę omijajcie łukiem.

Niezależna

Szanowni Państwo. Miałam okazję (chociaż z perspektywy czasu trudno to nazwać okazja) pracować w tej "Firmie". Jeżeli chodzi o warunki pracy to szkoda gadać. Musisz być pod telefonem 24H, ciągły mobbing z strony szefowej jak i jej wiecznie wtórującej Sz. P. Kierownik. Umowa o pracę to mit, który jest Ci opowiadany codziennie, że ciężką i rzetelna pracą możesz osiągnąć wszystko. TAK!!!! oczywiście w tej firmie tylko garba się dorobisz, a i za to najlepiej jak by się zapłaciło Pani Z. (właścicielka firmy). Najczęściej słyszanym zdaniem jakie można usłyszeć jak już się dostanie umowę o pracę (co graniczy z cudem) to "Jak się nie poprawisz to będę musiała przemyśleć Twoją umowę o pracę". Jeżeli chodzi o godziny pracy licz się z tym, że będziesz zapieprzać 3 dni pod rząd przez 12h, a Twoją nagrodą będzie jeden dzień wolnego i znów 3x12h, a no i 3 weekendy pracujące ;) Jeżeli przychodzisz do pracy sumiennie i wykonujesz swoje obowiązki licz się z tym, że i tak za coś Ci się oberwie. Taka już jest p. Kierownik, która "jak jej beret stoi" tak będzie z Tobą rozmawiać. Ostatnio przeglądając oferty pracy znów natknęłam się na "ofertę" pracy wystawioną przez tą firmę. Aż płakać mi się chciało ze śmiechu. "Praca w miłej atmosferze" - MIT "Możliwość otrzymania premii" - Prawda(Jednak musisz wyrobić nie do osiągnięcia wyśrubowane na maxa wskaźniki tj. ilość sztuk na paragon, ilość wejść w stosunku do sprzedaży itp itd, które suma summarum składają się na nierealne do wypracowania wskaźniki, "Szkolenia i rozwój" - No tu już leżałam na ziemi i zwijałam się ze śmiechu. Proszę sobie wyobrazić jak przebiegają szkolenia w normalnych firmach (Wyjazd na szkolenie, bądź przyjazd trenera itp itd.) Wg tej firmy szkolenia ty przysyłanie do sklepu nowych katalogów. Raz na rok może się zdarzyć, że dostaniesz ten jeden wspaniały bilet na szkolenie do WWA!!!!! ŁAŁ!!!!! Po czym musisz wrócić do sklepu i szkolić i

beti

Beszczelnie potraktowano reklamacje odnosnie torebki. 20 sierpnia otrzymałam sms z informacją o odbiorze torebki 23 sierpnia,pojechałam odebrać ją dopiero 29sierpnia. Torebki nie było-obsługa nie wiedziała gdzie może ona być.po zaządaniu zwrotu gotówki lub wydania drugiej torebki skoro nie ma tej z reklamacji-wykonano kilka telefonów do "szefa" który odmówił zwrotu gotówki ..kazano mi przyjechać za kilka dni ponownie (30km w jedną stronę) .poprosiłam obsługę o ponowne wykonanie telefonu do szefa , ten osobnik stwierdził ,że nie odda mi pieniążków tylko wyśle torebkie -ja że wyjeżdżam jutro na trzy miesiące i nie będzie miał kto odebrać przesyłki , to tylko w słuchawce usłyszałam nie wyrażne chrząkanie. poprosiłam ponownie o zwrot gotówki ponieważ torebki nie ma -prawo konsumenta nas chroni , w odpowiedzi usłyszałam że mogę zwrócić sie do rzecznika praw obywatelskich wtedy on zwróci mi pieniądze a na dzień dzisiejszy ma on to w dupie - Czuję się okradziona przez ten sklep !!!!! nie mam torebki ,ani gotówki - jeszcze muszę wykonać tel. do rzecznika Moja noga nigdy w tym sklepie nie postanie i zrobie wszystko aby jak najwiecej moich znajomych sie o tym dowiedzalo.

abc

karygodne jak potraktowano nasze reklamacje odnosnie butow. klamstwo w bialy dzień. moja noga nigdy w tym sklepie nie postanie i zrobie wszystko aby jak najwiecej moich znajomych sie o tym dowiedzalo.

Anonimowa

Serdecznie nie polecam, mobbing stosowany i to nadmiernie...

pracwnik

Jeden wielki syf - nie polecam!!! Załogi sklepów w tej firmie szukają innej pracy, nie mogąc znieść mobbingu Pani Prezes!

Ja!

brak słów .....

ja

odradzam [usunięte przez moderatora] nieprzestrzeganie zasad BHP kłamstwa kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa

Zostaw opinię o Cotex Bis Firma Handlowa Zenona Pesta Roman Pesta - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cotex Bis Firma Handlowa Zenona Pesta Roman Pesta