Opinie o Ivendo Bartosz Kućmin w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ivendo Bartosz Kućmin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ivendo Bartosz Kućmin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ivendo Bartosz Kućmin w Iława

Najgorszy internet z jakiego kiedykolwiek korzystałem. Co chwila rozłącza z nie wiadomo jakich przyczyn, o prędkości to już nie wspomnę, a gdy wzywam serwis to tylko sprawdzą czy router działa. NIE POLECAM !

Barbara
@Adam

Internet 30mega w grę grać tragedia nawet się nie wgra a jak zglosisz awarię to technik za 50 zł . Myślę jak się świadczy usługi to opłacając internet powinno się mieć usługi naprawy w umowie zeby móc odbierać internet Nie polecam

patryk

doskonała firma szkoda że tyle hejtu ale to zazdrośnicy co jest typowe dla iławian

@Vlad Palownik

Co Ci nie działa. Wszystko jest dobrze. Super firma, to się nazywa klasa. w której firmie można liczyć na dodatkową premię jeśli zarabia się 10 tyś ? :)

Irena Nowy wpis

Dzień dobry. podczas zatrudniana się jako specjalista ds. sprzedaży, prace zaczyna się od okresu próbnego. Ile on w zasadzie trwa i czy jakoś szczególnie się rożni w porównaniu do normalnej już pracy? chce się upewnić czy później już dostanie się umowę na stałe

niepoprawny optymista Nowy wpis

Stanowczo nie polecam prezes jest chyba z probówki.

Amy Nowy wpis

Jakie mogą teraz wychodzić zasady premii od sprzedaży? w ofercie dla specjalisty od niej wspominają, że występuje ale nie została jakkolwiek przybliżona. Czy to stały % który zaczyna się od jakiegoś progu?

Barbara Nowy wpis
@Adam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ivendo Bartosz Kućmin kandydat na stanowisko TECHNIK WSPARCIA IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Cześć, znalazłem ofertę dla technika wsparcia IT. po komentarzach widzę, że nie ja jedyny zatrudnieniem się zainteresowałem. możecie opisać jak praca będzie wyglądała na tym okresie próbnym z opisu? jak on jest płatny i co potem? umowa na stale?

Jadzia

Ta wspomniana teraz niedawno dodatkowa premia ma dotyczyć kierownika ds. sprzedaży? jest teraz oferta dostępna i właśnie w niej piszą o tych widełkach do 10 tys. czy jest tu może ktoś kto aplikował? Ciekawi mnie sam proces rekrutacyjny, wiecie też ile konkretnie tego doświadczenia jest potrzebnego by moc się dostać? nie określono tego jednoznacznie

Vlad Palownik
@patryk

Ty chyba nie wiesz, co piszesz. To nie hejt lecz prawda. Do (usunięte przez administratora) internet i to na światłowodach. (usunięte przez administratora) Codziennie problemy. Połowa stron w necie nie działa.

@Vlad Palownik

A więc to powód dlaczego szukali jakiś czas temu technika wsparcia IT? Widziałem taką ofertę na linku, są otwarte nabory a tutaj klienci pisali ostatnio o jakichś problemach z netem.... Od strony pracowników w trakcie pracy także występują jakieś problemy czy raczej jest wszystko ok? Jaka macie atmosferę? i ile zarabia się u was na tym wsparciu?

Ala

Nie polecam rto jakaś masakra korzystam z tego internetu i co nie działa więcej niż działa. Jeżeli się to nie poprawi rezygnuje z firmy ivendo.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Ivendo Bartosz Kućmin? Czy oprócz pensji w wysokości około 12500 można liczyć na dodatkową premię?

Gosia

Czytam tu, że infolinia działa 8-16. Nie wiecie (pytam pracowników oczywiście), czy będzie firma potrzebowała do pracy na słuchawce kogoś nowego? Mam doświadczenie w CC, więc już wiem, o co biega :) I stawka też mnie interesuje. Widzę w starych ogłoszeniach PUP, że informatyk zarabiał 4,100 PLN brutto w 2021 r. Pewnie konsultantka tylko część z tego?

Agata

Dramat. Firma przejęła klientow od Pana Romana i to co się dzieje z internetem to katastrofa. Skontaktować się nie idzie. Wifi praktycznie cały dzień nie działa, a jak coś ruszy to na min szybkosci. Zrób Pan porządek z tym!!! Brodnica i okolice

Ławice

Specjalnie napisałem Ławice w opisie ponieważ internet tu działa może z 10 h dniowo a jak ktoś się spóźni z oplatą (ok 5h) to odrazu działa jak należy żeby przypomnieć o zapłacie Nie polecam najgorsza firma jaka może być Najlepsze jest to że żeby dodać opinię trzeba jechać do Iławy bo tu stwierdza że jest za słabe połączenie z Internetem

Gabriela

Jaka atmosfera w dziale informatyków w Ivendo? Widzę, że obecnie szukają kandydatów do zespołu: ://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/informatyk,praca.gov.pl63041f274e00563d858e0636fdf6b0a8,ilawa. Polecacie?

Janusz

Masakra... Ciągle coś nie działa a infolinia czynna od 8 do 16...

Kozak

Codziennie problemy!

Obywatel

Znowu nie działa, raz na sprawdzianie mi internet wywali, raz rozłączy na 2 godziny.... to jest smutne że nic z tym się nie robi.

Kozak

Nie ma dnia w którym nie zostanę wyrzucony z gry z powodu internetu. Nie polecam!

Ilawiak
@Kozak

Zacina internet dziś cały dzień i telewizji nie da się oglądać ehhh jest to coraz częściej...

Magdalena

Poniżej ktoś zapytał czy osoby bez doświadczenia także mają szansę na pracę w firmie i nikt na to nie odpowiedział. Podłączę się pod to pytanie bo również jestem tym tematem zainteresowania. Jakie trzeba spełniać wymagania aby móc liczyć na zatrudnienie w Ivendo Bartosz Kućmin?

?

Czy ktoś bez doświadczenia w montażu internetu może się tu załapać?

Zostaw merytoryczną opinię o Ivendo Bartosz Kućmin - Iława

• Jak się pracuje w Ivendo Bartosz Kućmin?

Zobacz opinie na temat firmy Ivendo Bartosz Kućmin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ivendo Bartosz Kućmin?

Ivendo Bartosz Kućmin