counter
2 167 191 5 1
Artur Nowy wpis

Wie ktoś jak z możliwością dostania się na staż do tej firmy? Studenci mają na co liczyć?

Darus Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Firma krzak - to jedyne słowo które opiszę firmę Luks Kłolor. Szukają mało doświadczonych pracowników bo takich jest nałatwiej oszukać na kasę. Rozmowa kwalifikacyjna to był żart, praktycznie zero przygotowania do rozmowy, widać ze zerują na niewiedzy młodych pracowników. Dużo obiecanek o samochodach, premiach i podwyżkach a później kończy się jeżdżąc swoim samochodem i prosząc się o zwrot kosztów, nie wspominając o wypłacie którą zobaczycie jak wam dopisze szczęście. Pozdro

YOGI Nowy wpis
@Darus

Ja dostałem propozycję, że jeżdżę firmowym autem (4 do wyboru). Szef nie zgodził się na jeżdżenie swoim samochodem przez Przedstawicieli Handlowych. Jeżeli jednak musiałbym użyć swojego auta to dostanę urzędowe 0,8358 zł za 1 km. Dla instalatorów za samochody dostawcze stawka do uzgodnienia.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Luks Kolor. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 169 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Luks Kolor?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kazek

@Katol ale skoro pracowałeś tu parę lat temu to przecież wiele się mogło zmienić? Może niech jakiś obecny członek załogi się wypowie czy teraz jest w pracy dobra atmosfera czy bez zmian.

Nick
Nazwa działu: Handlowy

Z tego co widzę po komentarzach nic się w tej firmie nie zmieniło. Pracowałem w LK 3 lata. Raczej nic pozytywnego mnie nie spotkało, zarobki jak w każdej slabej firmie. Natomiast kultura osób prowadzących firmę oraz zarządzających była na niskim poziomie co z resztą dało się zauważyć po panującej atmosferze. Jeżeli szukasz swojej pierwszej pracy to na pewno nie LK ponieważ nie zarobisz dobrze a jedynie nabawisz się nerwicy i zniszczysz swoją samoocenę. Zdecydowanie odradzam tego pracodawcę.

Tak3Nie1
Henry

Firma dobra pod wieloma względami. Jeśli ktoś potrafi dobrze pracować z pewnością będzie zauważony!!

Tak1Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Co jaki okres czasu w Luks Kolor można ubiegać się o podwyżkę?

Tak1Nie1
Adam

Czy są jakieś premie w tej firmie?

Tak1Nie1
Karol

Jeśli chcecie się nabawic nerwicy to nie ma lepszej firmy ;) Brak szacunku do pracownika , właściciele nie Mają żadnego pojecia o zarzadzaniu . Praca jest niestabilna oszukują z kasą - chcą się jak najwięcej oblowic. A Ty ktory poszukujesz pracy i zastanawiasz sie czy to akurat ta firma to Ci powiem . - uciekaj jak najdalej od Nich ! Przepracowalem ok 2 lat i nic miłego mnie nie spotkało, brak kultury odobistej osób zarządzających , lepiej pracowac tam gdzie pracownika docenią i przy okazji zarobisz zdecydowanie wiecej bo LK wali w kulki , zawsze cos wymyśla. Powodzenia w poszukiwaniu pracy ;)

Tak9Nie1
Logi
@Karol

Karol . Jak dawno pracowałeś ?

Katol
@Logi

Pracowałem kilka lat temu nie ma znaczenia kiedy , ale nie mam dobrych wspomnień po za tym ze w firmie jest masę chamstwa i nic więcej ! Szkoda czasu by pracować z takimi ludźmi którzy nie znają się na rzeczy. Wieczne darcie mordy na pracownika przez „HANSA” To już zdecydowanie mobing , ciekawe kiedy ktoś to zgłosi.

Nicki
@Karol

Dziwna sytuacja ponieważ też pracowałem w firmie kilka lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Stwierdzam natomiast, że w pewnym okresie faktycznie zatrudniali zbyt dużo osób i momentami trudno było zapanować nad wszystkimi. Na pewno chamstwo było usuwane z firmy w pierwszej kolejności i pewnie stąd się wzięło na tym forum tyle negatywnych wpisów. KATOL - Jak dobrze zauważyłeś jest na tym cała masa wielokrotnie kopiowanych wpisów o tej samej lub podobnej treści. To, że twierdzisz że nieważne kiedy pracowałeś - raczej świadczy o tym, że tak naprawdę nie miałeś nic wspólnego z firmą LUKS KOLOR. Czy możesz bliżej opisać na czym polegało to “darcie mordy” ? Może bliżej kto do kogo krzyczał? Kiedy? Mi osobiście się wydaje, że ściemniasz na całego, bo chcesz być zauważony, szukasz uznania. Nie tędy droga. Jeśli potwierdzisz swoje słowa to sam pierwszy zgłoszę do kogo trzeba. Życzę wszystkim samych sukcesów w nowym 2018 roku. Pozdrawiam Nicki

KAROL
@Nicki

W takim razie byłeś przydupasem szefostwa lub kimś z rodziny P. :) W takim razie jak mogło być Ci źle. Posiadam kilka dowodów z @ oraz nagrań o mobingu z tej firmy. Jak narazie konsultuje to z odpowiednimi osobami.

Iza

"Według art. 943 § 2. Kodeksu pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Istotnym jest fakt, iż osobą dopuszczającą się mobbingu nie musi być pracodawca, lecz może to być przełożony lub współpracownik." @Katol czy te krzyki właśnie taki skutek mają i tak wyglądają w firmie Luks Kolor? Pytam i cytuję definicję mobbingu, bo często jest mylone to przestępstwo.

Tak2Nie
KAROL
@Iza

Doskonale znana mi jest definicja mobingu i bez zastanowienia stwierdzam ze za czasów gdy pracowałem tak się działo i nie dotyczyło to tylko jednego pracownika.

Iza

@Beder w Luks Kolor pracownicy mają możliwość wyboru jaką umowę chcą zawierać z firmą? Czy głównie studenci nie chcą skorzystać z umowy zlecenie?

Beder

Z tą umową to polecam umowę zlecenie chyba że jest to umowa przez urząd pracy.... Na nic innego nie można liczyć...... A i praca za najniższa krajowa...

Iza

@Aga czyli nie masz żadnych nieprzyjemnych wspomnień związanych z pracą w firmie Luks Kolor? Skoro pracujesz już jakiś czas to może opiszesz swoje wrażenia z pracy. Już wiemy, że się różnią od @Patryka. A czy mogłabyś je rozwinąć?

Patryk

Czyli miałem rację ......

Aga

Panie Patryka, czytając Pana komentarze nie rozumiem skąd taka negatywna opinia. Pracuję w firmie Luks Kolor od jakiegoś czasu i nigdy nie spotkałam się z takimi sytuacjami, które Pan opisuje.

Patryk

ponoć najlepiej się uczyć na czyiś błędach.... Dodam, że Pani Prezesowa bardzo dba o wizerunek w sieci, gorzej z rzeczywistością ............jakoś mam nieodparte przekonanie że annn to działanie prezesowej.

Iza

@Aga to myślisz, że wypowiedź użytkownika @Patryk to tylko jakaś jednorazowa akcja w firmie Luks Kolor? A jaka to była umowa? Można liczyć na umowę o pracę w tej firmie? @ann daj znać jak pójdzie Ci spotkanie. Możesz również opisać jak dokładnie wygląda rozmowa.

ann

Właśnie rozpoczął się proces rekrutacji na stanowiska: telemarketing i doradca techniczny. Znajomość zagadnień odnawialnych źródeł energii. Z tego co zdążyłam się zorientować, to poszukują osoby, która potrafi coś więcej niż umawianie spotkań. W środę idę na rozmowę.

Aga

Odniosę się do wypowiedzi Pana Patryka. Jak już wspominałam pracuję w firmie Luks Kolor od kilku miesięcy. Ściślej mówiąc już prawie pół roku. Wynagrodzenie zawsze otrzymuję terminowo. Z naciskiem na słowo Zawsze. Odniosę się również do kwestii umowy. Otóż podpisałam ją od razu.

Zostaw merytoryczną opinię o Luks Kolor - Zamość

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Luks Kolor
2/5 Na podstawie 167 ocen.